Skocz do zawartości

Figury ● Rozdział VII


Rekomendowane odpowiedzi

Kazimierz Kujda, złożył niezgodne z prawdą oświadczenie lustracyjne - orzekł sąd.

We wtorek Sąd Okręgowy w Warszawie ogłosił orzeczenie w sprawie postępowania lustracyjnego Kujdy. Poinformowano, że złożył niezgodne z prawdą oświadczenie. Powoduje to między innymi utratę wybieralności Kujdy w wyborach samorządowych, parlamentarnych oraz europejskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Czlowieksniegu napisał:

Kazimierz Kujda, złożył niezgodne z prawdą oświadczenie lustracyjne - orzekł sąd.

We wtorek Sąd Okręgowy w Warszawie ogłosił orzeczenie w sprawie postępowania lustracyjnego Kujdy. Poinformowano, że złożył niezgodne z prawdą oświadczenie. Powoduje to między innymi utratę wybieralności Kujdy w wyborach samorządowych, parlamentarnych oraz europejskich.

Jarosław powiedział, że czytał jego akta (?) i wyrok jaki zapadł, źle świadczy o polskich sądach.

Tj.

"Miałem okazję zapoznać się z tymi materiałami. Mam tutaj inne zdanie - odpowiedział prezes PiS.

 Jak pan z całą pewnością wie, orzecznictwo sądów w Polsce jest przeze mnie od wielu lat jednoznacznie krytykowane - dodał Jarosław Kaczyński."

 

 

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie...
Znajdzie miejsce, gdzie nikt o wyborach czy konkursach na stanowisko nie słyszał...
A dwa- zawsze jeszcze apelacja czy inne wyjście "zgodne" z prawem się znajdzie...


PS A jeszcze bardziej serio- klient wcale a wcale się nie wypiera deali z SB... - otwarcie przyznaje się, do jak to nazywa, dialogu i, że lojalki nie podpisał :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

Spokojnie...
Znajdzie miejsce, gdzie nikt o wyborach czy konkursach na stanowisko nie słyszał...
A dwa- zawsze jeszcze apelacja czy inne wyjście "zgodne" z prawem się znajdzie...

 

Czekaj na ostatnie dni PADa na stolcu to zobaczysz jakie wygibasy z ułaskawieniami będą się odwalać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.06.2022 o 23:13, Spirit of Warsaw napisał:

1111.thumb.jpg.db763e2be9cdcb247faec97edcb70e24.jpg

Złodziejka i złodziej....  🤑

Żeby nazwać kogoś „złodziejką” i „złodziejem” to trzeba mieć do tego prawomocny wyrok  sądowy, gdyż w przeciwnym razie ląduje się w sądzie za naruszenie dóbr osobistych – Art. 24 i 448 KC.

Czy jest taki wyrok, że małżeństwo Gronkiewicz-Waltz to we dwójkę „złodziejka i złodziej”?

Może sędzia Konrad Wytrykowski (autor słów, że kto nie z PiSem to „kutasina”) wydał taki wyrok? A może sędzia Przemysław Radzik (autor słów, że kto nie z PiSem jest „bydlakiem”) wydał taki wyrok? Albo może sędzia Dariusz Drajewicz (autor słów, że kto nie z PiSem ten jest „polaczkiem”) wydał taki wyrok? A w końcu może sędzia Andrzej Skowron (autor słów, że kto nie z PiSem tego trzeba „wypierdolić z zawodu”) wydał tak wyrok?

Niech zgadnę – na pewno taki „wyrok” wydała PiSowska siatka takiego moralnego zera, jak Emilia Szmyt, żona sędziego Tomasza Szmyta, a zarazem kochanka sędziego Arkadiusza Cichockiego.

Żeby w ogóle wypowiadać się na takie tematy to trzeba być z Warszawy, żyć jej sprawami i mieć pojęcie o stołecznych sprawach samorządowych. Nie wystarczy nazwać się „Spirit of Warsaw”, gdy się z Warszawy nie jest i nie ma się zielonego pojęcia o tym, co dała stolicy prezydentura Hanny Gronkiewicz-Waltz.

Zajmij się PiSowcu opowiadaniem bajek na glassówkach, gdy nie masz do tego żadnych najmniejszych kwalifikacji profesjonalnych, a nie ocenianiem spraw samorządu warszawskiego i warszawskich spraw, z którymi nie masz nic wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nędzny świrze, socjalistyczny przodowniku pracy profesora dr. hab. Leszka Bubla - czekam ja i moi prawnicy na tfoje pozwy, którymi mnie straszysz, nędzny patałachu, od bodaj 4 lat. Wszystkie moje trzy adresy, pod jakimi jestem dostępny, czekają na tfoje pozwy żałosny patafianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Jedburgh_Ops napisał:

...Nie wystarczy nazwać się „Spirit of Warsaw”, gdy się z Warszawy nie jest i nie ma się zielonego pojęcia o tym, co dała stolicy prezydentura...

Wy jedcośtam nie idźcie tą drogą! Kpisz, czy o drogę pytasz?

22.thumb.jpg.b810da2c35d65e2dcbb5bd6c4ff851ab.jpg

Konsekwentnie – to złodziejka i złodziej🙂

https://synonim.net/synonim/złodziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie