Skocz do zawartości

Figury ● Rozdział VII


Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, ptasznik napisał:

Obiad o 23:00 ?

Ale o 17 można  obiad zjeść skoro pracuje się do 16? Ja tam żyję w innej czaspoprzestrzeni, jeśli twój świat ogranicza się do świata wedle PiS to .... Wiesz że na kuli ziemskiej są 24 strefy czasowe ?

 

Edytowane przez fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że możesz. Nie dyktuj nam jednak kiedy mamy ogląda dramato-horrory na dobranoc, Twoja dobranocka wypada w porze kiedy my wstajemy do roboty, a takie dramato-horrory na czczo to niezbyt zdrowe.

Wyjechałeś, więc cierp za miliony, te które zostały. 🍺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za osiem dni będę na Helu i może wpadnę do Tank Huntera. Ryby nikt mi tam nie wciśnie, bo sam je oprawiam i przyrządzam, ale bardzo mnie ciekawią ceny np. porcji najzwyczajniejszych frytek i czy są już tożsame z ceną steku z wołowiny Blonde Aquitaine, czy jeszcze nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porąbanym umysłowo kraju nadwiślańskim jest ponad 800 pomników JPII, mniej lub bardziej karykaturalnych, kiczowatych i maszkarońskich.

Ale jest maszkaron konkurencyjny. Po najbliższych wyborach te maszkarony będą ino fruwać do skupów złomu.

Edytowane przez Jedburgh_Ops
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.06.2022 o 00:15, fala napisał:

Ekipa do chrustu.jpg

Zapamiętajcie sobie, że każda fura chrustu wywieziona z lasu, to cios dla imperializmu rosyjskiego na Ukrainie. I cieszcie się, że jest jeszcze trochę tego chrustu, bo przy takiej rabunkowej wycince lasów jak obecnie, to za circa 10 lat chrustu nawet w parkach narodowych i rezerwatach nie znajdziecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykuł z 2 marca 2015 r. Już większego starocia nie udało się znaleźć?

srbm, bidulku, „ciężko przystojne”, wysoce seksowne, katolickie, bogobojne bożyszcze kobiet żonaty PiSowski poseł Pięta doradził ci ten post, czy może jego „piękna”, katolicka, równie bogobojna PiSowska kochanka Izabela Pęk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie