Skocz do zawartości

Figury ● Rozdział VII


Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, srbm napisał:

image.thumb.jpeg.3b9cf74b1c45ee0544261aae8fdca531.jpeg

Jechał rowerem i miało być rzekomo czuć od niego. Jakie to szczęście, że nie jechał wózkiem golfowym, jak tamci, co to nim hotel zdemolowali prawda ?

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fala...

Już nie grillujemy kretyna- patrz wypowiedź szarego posła ps Prezes...

Teraz trwa nerwowe poszukiwanie innych tematów/osób...
Tym bardziej, im bardziej niezbędne jest odwrócenie kota, tfu, tematu do góry nogami, aby się gawiedź nie interesowała czy to mieszkaniem Odkrycia towarzyskiego czy "wątpliwości" co do deklaracji majątkowej ogonu, który macha psem, patrz Mejza...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, fala napisał:

Jechał rowerem i miało być rzekomo czuć od niego. Jakie to szczęście, że nie jechał wózkiem golfowym, jak tamci, co to nim hotel zdemolowali prawda ?

 

 

FWWmSBaXgAI3Bd0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, balans napisał:

Inflacja już 15,6 %, a ludzie są przerażeni rachunkami jakie dostają za media.

https://businessinsider.com.pl/gospodarka/inflacja-pobila-25-letni-rekord-gus-podal-nowe-dane/khm991l

 

Pewnie wszyscy zginiemy, jedyny ratunek to powrót do władzy Budki, Kijewskiego, Lempart, itp.

Ps. Info z maja 2022:

"Najwyższą inflację w UE odnotowano w maju w krajach bałtyckich. Inflacja w Estonii przekroczyła psychologiczną granicę 20%. To właśnie ten kraj od kilku miesięcy jest unijnym liderem wzrostu cen. Na drugim miejscu znalazła się Litwa, gdzie ceny wzrosły w ujęciu rocznym o 18,5%. Na Łotwie wzrost wyniósł 15,2%. Czwarte miejsce zajęły Czechy, gdzie było w maju o 15,2% drożej niż rok wcześniej. Piątą pozycję zajęła Bułgaria z inflacją na poziomie 13,4%. Według Eurostatu inflacja w Polsce wyniosła w maju 12,8%. Daje to nam 6."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

 przywołałem wypowiedź szarego posła ps Prezes,

Wiesz w 36 % swoich postów masz jakieś nawiązania do Kaczyńskiego ? To tak w kontekście licznych odwołań do Tuska ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, bjar_1 napisał:

Ostatnio tak gdzieś przeczytałem... Czy jeśli się mówi, że Tusk uciekł do Brukseli, to czy można również powiedzieć, że Wojtyła uciekł do Watykanu?

Jest sporo podobieństw.

A główna różnica jest taka że JPII jak przylatywał do Polski to całował ziemię, a Tusk jednak nawet z daleka pluł na wszystko co polskie ;)

I pewnie kasa, choć nie wiem ile Franciszek ma na rękę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

takafura

srbm wciąż i wciąż pastwi się nad debilem Sterczewskim... a ja "tylko" zacytował szarego posła ps Prezes, który tłumaczył, co myśli o jeżdżeniu pod wpływem, gdy podmiotem lirycznym był członek...

Ot, taka lekka (?) hipokryzja...

 Jak może zauważyłeś osobiście staram się nie kopać leżących :) Unikam też udziału linczach.

A co do hipokryzji to mnie nie przekonałeś.  Przytocz aktualną wypowiedź prezesa o wpadce Sterczewskiego i wtedy porównaj ewentualne różnice - być może faktycznie są spore. A może nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takafura

"Jak może zauważyłeś osobiście staram się nie kopać leżących :) Unikam też udziału linczach."

Widzę, widzę... ani się założyć o K2PL (?) nie chciałeś, ani nic o sutych nagrodach za Polski Ład, który w znakomitej większość został zmieniony, itp, itd nie wspominasz... tudzież o deklaracji majątkowej łajzy...

 

"A co do hipokryzji to mnie nie przekonałeś.  Przytocz aktualną wypowiedź prezesa o wpadce Sterczewskiego i wtedy porównaj ewentualne różnice - być może faktycznie są spore. A może nie."

Gdybyś czytał i to ze zrozumiem, zauważyłbyś, że łacha drę i z sytuacji- patrz rozgrzeszenie przez Prezesa po alko na rowerze, i z srbm że przez kilka dni non-stop kretyna grilluje....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie