Skocz do zawartości

Figury level VI


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

Tyr...

Sporo wcześniej poprosiłem o przykłady...

"może zanim "twoje lewusy" podaj jakieś przykłady moich " chorych lewackich, tęczowych mrzonek"....

Dwa- już, mimo to opowiedziałem- nie ty ani twoi światopoglądowi bliźniacy będziecie decydować kto jest, a kto nie jest Polakiem...
Fakt- zapomniałeś (?) dołożyć, że nie tylko Polakiem, ale i patriotą :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Czlowieksniegu napisał:

takafura...

W sumie ciekawe, że nie wywołały (?) u ciebie refleksji informacje o gnidzie, która jest najnowszym ministrem sportu, a jednocześnie czujesz wzmożone parcie na widok kwot, którymi Gdańsk zasponsorował Klub Sąsiedzki Kultura.

 

Kwoty groszowe, to temat warsztatów był ciekawy. I nie pomijajmy w nazwie że to także "Świetlica Krytyki Politycznej" dla pisowca to istotny detal.

A co do wiceministra sportu - nie kopię leżących a tym bardziej nie biorę udziału w linczach. Wspomnę na obronę ze nie napisałem nic np. o piracie drogowym z PO który stracił prawko ;)

Edytowane przez takafura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takafura...

"A co do wiceministra sportu..."

Wiesz, w normalnym kraju, to takie indywiduum już dawno by zostało ze stanowiska z hukiem wyrzucone, pomijając czy miałby szansę na jakiekolwiek wyżej od ciecia*...
Pomyśl, że w cywilizowanych krajach,dla przykładu
Mona Sahlin - wicepremier Szwecji - straciła stanowisko, bo służbową kartą kredytową zapłaciła za batonik, pieluchy i papierosy.
A w naszej socjalistycznej Ojczyźnie możesz robić wał za wałem, bylebyś popierał odpowiednią większość :-)

Gdyby gnida miała odrobinę honoru i/lub ktoś by mu wytłumaczył, na czym on polega, to już dawno powinien zrezygnować ze stanowiska.

 

"o piracie drogowym z PO który stracił prawko ;)"

Doceniam, choć mogę sparafrazować moralnym autorytet prawaków, który kiedyś się popisał, że "
kto nigdy nie wykorzystał nietrzeźwej niech rzuci pierwszy kamień"...

 

* bez obrazy cieciów...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 To jeden z efektów ubocznych naszej narodowej wojny plemiennej.

I tego antypisowskiego jazgotu w mediach od siedmiu lat w każdej ważnej sprawie i pierdółce.

Ludzie zobojętnieli i zniechęcili się do opozycji, więc Misiewicze nabierają odwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka - nieprawdą jest że ów wspomniany minister sportu zarabiał na nieszczęściu ciężko chorych dzieci, cytuję:

"firma w rzeczywistości nigdy nie rozpoczęła działalności. Ani ja, ani spółka nie zarobiliśmy nawet złotówki"

"istotą działalności spółki miało być nie prowadzenie leczenia a kontaktowania pacjentów z podmiotami zagranicznymi, które oferują rozmaite terapie"

Dodałem to jako uzupełnienie a nie usprawiedliwienie.

 

Edytowane przez takafura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Czlowieksniegu napisał:

Że migranci obnażyli dokumentną mizerię WP?

Główny ciężar ochrony granic to jednak obowiązek SG. WP i WOT angażowały się stopniowo wraz z eskalacją.

Ps. Możesz zalinkować jakąś analizę kogoś od wojskowości czy bezpieczeństwa że to co udało się zrobić na granicy to mizeria i porażka naszych służb ? O to co by się działo tam w epoce państwa istniejącego teoretycznie i premier Kopacz nie pytam bo nie jesteśmy sobie tego w stanie nawet wyobrazić.

Cytuję opinię Premier RP Kopacz co by zrobiła w sytuacji zagrożenia:

"Ja sobie wyobrażam, co bym zrobiła, gdyby na ulicy pokazał się człowiek wymachujący ostrym narzędziem, albo trzymający w ręku pistolet. Pierwsza moja myśl, tam za moimi plecami jest mój dom i moje dzieci. Więc wpadam do domu, zamykam się i opiekuje się moimi dziećmi"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Czlowieksniegu napisał:

Znaczy się Turów? Sprawdź co się wydarzyło w Turowie w 2016 roku i dlaczego straty są wyliczone na setki milionów złotych.. Co skrzętnie zostało pod dywan zamiecione...

Turów to bardzo mały pikuś w porównaniu z tym co knedle zrobili w 1997... I do tego okupują od 1945 kawałek terytorium Polski. Jak by im za straty popowodziowe i użytkownie podliczyć to szybko by podkulili ogony.

A tak z ciekawości. To obnażenie słabości WP to z polskojęzycznych czy twoje urojenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Tyr napisał:

I niech cię dup. nie boli bo Białorusini nie chcą do balansowego raju z putlerem i łukaszenką w przeciwieństwie dla twoich chorych lewackich, tęczowych mrzonek i balansa

Wy, czyli ten faszyzujący odłam prawicy jaki stanowicie, tak naprawdę to nienawidzicie ludzi i wszystkich inaczej myślących uważacie za wrogów. A do tego uzurpujecie sobie prawo decydować kto jest Polakiem, a kto nim nie jest i w związku z tym gdzie ma emigrować. To dlatego z wami nie da się dyskutować, bo zamiast argumentów potraficie tylko obrażać, wyjeżdżając od Putina, Kremla, Sputnika.ru po "chore lewackie tęczowe mrzonki". Niestety obrażanie innych jest tu na forum tolerowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie