Skocz do zawartości

Figury level VI


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu towarzyszu balans zwracacie się do mnie przez "wy"? 

Katoliban, bantustan, polaczki dobrze, że jeszcze cyrylicą nie zacząłeś pisać argumentów ruskich, putinowskich trolli. Mnóstwo znajdziesz takich komentarzy po rusku na youtube.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takafura

"Taka ciekawostka - nieprawdą jest że ów wspomniany minister sportu zarabiał na nieszczęściu ciężko chorych dzieci, cytuję: ..."

 

No to teraz popatrz:

"Nie znam spraw tego pana. Sprawa dotycząca zarobków pana Mejzy jest badana nie tylko przez komisję etyki, ale przez służby. Jak kontrola nie wypadnie pozytywnie, to pewnie będzie dymisja - powiedział w piątek w RMF FM poseł PiS Marek Suski. -"

Służby specjalnie pogrubiłem- znaczy się służby tak sprawdzały, że nic nie znalazły i/lub zamiotły pod dywan? Czy też nie sprawdzały, a teraz się mleko rozlało?
Syndrom Banasia? Wtedy służby nic nie ujawniły i/lub nic nie znalazły, bo przewodnia partia narodu chciała mieć swojego prezesa NIK..
W przypadku Mejzy chodziło o większość sejmową i znów się schemat powtarza?
I włos z głowy nadzorcom służb, w tym Kamińskiemu nie spadł i nie spadnie?
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Tyr napisał:

Czemu towarzyszu balans zwracacie się do mnie przez "wy"? 

Wy w znaczeniu faszyzujący odłam prawicy, w odróżnieniu np od wyznawców Dmowskiego, czy tzw. wolnościowców od JKM i jeszcze paru innych frakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Tyr napisał:

A dla czego towarzyszu balans piszecie "faszyzujący"?

Po pierwsze to nigdy nie byłem towarzyszem, ani też nikt z mojej bliskiej rodziny.

Po drugie nigdy nie użyłem określenia "polaczki" i w odróżnieniu od ciebie i tobie podobnym nie wchodzę na rosyjskie strony i nie wiem co tam wypisują.

Po trzecie, bo głosicie - Jeden Wódz, Jedna Ideologia, Jeden Naród, a kto nie z nami ten Wróg, zapewne też nie Prawdziwy Polak, a takiego należy za wszelką cenę zniszczyć, a w najlepszym przypadku Bereza. A to już zaczyna być groźne.

PS. Zgadzam się, że określenie "Bantustan" nie jest do końca trafne, bo bardziej tu pasuje "Republika bananowa", ale się nie rymuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, balans napisał:

Po pierwsze to nigdy nie byłem towarzyszem, ani też nikt z mojej bliskiej rodziny.

Po drugie nigdy nie użyłem określenia "polaczki" i w odróżnieniu od ciebie i tobie podobnym nie wchodzę na rosyjskie strony i nie wiem co tam wypisują.

Po trzecie, bo głosicie - Jeden Wódz, Jedna Ideologia, Jeden Naród, a kto nie z nami ten Wróg, zapewne też nie Prawdziwy Polak, a takiego należy za wszelką cenę zniszczyć, a w najlepszym przypadku Bereza. A to już zaczyna być groźne.

PS. Zgadzam się, że określenie "Bantustan" nie jest do końca trafne, bo bardziej tu pasuje "Republika bananowa", ale się nie rymuje...

Mussolini zdziwiłby się, gdyby to przeczytał.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda o jednym z naczelnych dzbanów, ale doskonale pasuje...

- Zaangażowanie osób ze środowisk skrajnie prorosyjskich w działania o charakterze antysemickim nie powinny nikogo dziwić. Takie incydenty wpisują się w typowe linie oddziaływania Kremla przeciwko Polsce - tak wydarzenia w Kaliszu komentował w portalu tvp.info Stanisław Żaryn, rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych. - Podsycanie wszelkich radykalizmów, w tym szerzenie tez antysemickich, jątrzenie i nagonki mają na celu polaryzowanie społeczeństwa, promowanie postaw agresywnych, stygmatyzowanie grup społecznych. Wpisuje się to w typowe dla Rosji agresywne działania propagandowe - mówił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Czlowieksniegu napisał:

I włos z głowy nadzorcom służb, w tym Kamińskiemu nie spadł i nie spadnie?

  Ja może staroświecki jestem ale poczekałbym na jakieś bardziej konkretne ustalenia.

 Oprócz Onetu czy GW czytałem także wyjaśnienia pisowskiego "zbrodniarza" i są dość przekonujące co do intencji i skali "zbrodni".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takafura

"  Ja może staroświecki jestem ale poczekałbym na jakieś bardziej konkretne ustalenia. "

Znaczy się, że ponownie Banasia przywołam- skoro ma zarzuty, w tym także o działania zanim został mianowany, to... co robiły służby?
Tak jak napisałem wcześniej- wiedziały, ale skoro swój prezes będzie, to przymknięto oczy, mając w zanadrzu haki?
Nie wiedziały? Ale nie wiedziały, bo nie sprawdzały? I nic z tego nie wynika?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie aż mi żal tych wszystkich liberalskich i lewackich trolli... Co oni teraz będą pisać o PiS? Prorosyjski nie, proniemiecki nie, prożydowski nie... Pewnie wymyślą, że proeskimoski... 

Ale zachowanie izraela chyba trochę wyjaśnia kto te wędrówki organizuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyr

"Co oni teraz będą pisać o PiS? Prorosyjski nie, proniemiecki nie, prożydowski nie..."

Znajdź mi, pomijając Balansa i np Olszańskiego, ale to akurat dzban spoza Forum, kto twierdził, że przewodnia partia narodu jest pro-żydowska? Chyba, że* uznamy wiernopoddańczy stosunek Warszawy do Waszyngtonu za przejaw działań prożydowskich...




* poniekąd słusznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bardziej serio- ambasadora Izraela w Polsce nie ma, w ramach rewanżu nie będzie następcy Magierowskiego, który prosto z Jerozolimy do Waszyngtonu się przesiadł...
Awansowaliśmy, choć zapewne srbm nie uzna Onetu za wiarygodne źródło, na listę reżymów autokratycznych...
A znakomita większość dzięki hucpom obu stron, którą po polskiej stronie dobiła nowelizacja KPA.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie