Skocz do zawartości

Figury Level V


fala

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Kanada co roku przyjmuje 300 000 imigrantów i jakoś lasy nie są wyżynane,  jeziora są dalej pełne wody i ryb, jedyne co to ceny domów skoczyły do cen niewyobrażalnych.

 

Edytowane przez fala
  • Super 1
  • Słabe 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadasz jak typowy "znaffca"  czerpiący swoje wiadomości z wszelakich szmatławców, a który nigdy nie był w kraju , który opisuje , nie widział kto pracuje na taśmie, kto sprząta kible, ba, nawet kto zapierdziela w menagmencie  jako tani wyrobnik.

 

ps. Wyjaśnij pojęcie "w tępię wykładniczym" , bo jest mi nieznane...

  • Słabe 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„W tępie wykładniczym”. Sorry chyba pomyślałem o twoich wpisach. 
Zobacz, kolejny twój tępy wpis:

„Gadasz jak typowy "znaffca"  czerpiący swoje wiadomości z wszelakich szmatławców, a który nigdy nie był w kraju , który opisuje , nie widział kto pracuje na taśmie, kto sprząta kible, ba, nawet kto zapierdziela w menagmencie  jako tani wyrobnik.”…

Jest wręcz odwrotnie, więc wybacz mi, że popełniłem taką freudowską pomyłkę...
Ale w jednym możesz mieć rację. Za dużo się naczytałem szmatławców?:

Oczekiwania migrantów w Niemczech nie zostały spełnione. To beczka prochu (wyborcza.pl)

Zamieszki w Szwecji podważają model państwa opiekuńczego - Świat - Newsweek.pl

  • Słabe 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tyr napisał:

I pewnie pracują w pocie czoła;) W EU w większości przypadków jadą na socjalu i rozmnażają się w tępię wykładniczym. 

Ano pracują. Tu ludzie wiedzą że najlepsze pińcet plus to takie które sobie wypłacisz sam, bo jak ktoś to za ciebie zrobi to drugie tyle stracisz.

  • Słabe 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Będziemy wprowadzali w szkołach, szczególnie średnich, naukę historii dwoma nurtami - powszechną i historię Polski. Dla każdego z tych nurtów będą przeznaczone 2-3 godziny, może nawet więcej godzin w tygodniu zajęć - zapowiedział Jarosław Kaczyński.

:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Czlowieksniegu napisał:

- Będziemy wprowadzali w szkołach, szczególnie średnich, naukę historii dwoma nurtami - powszechną i historię Polski. Dla każdego z tych nurtów będą przeznaczone 2-3 godziny, może nawet więcej godzin w tygodniu zajęć - zapowiedział Jarosław Kaczyński.

:-)

Tego właśnie brakowało, wystarczy poczytać radosną twórczość co niektórych na forum, żeby stwierdzić, że nauki historii nigdy nie jest za dużo.

  • Słabe 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.05.2021 o 22:45, bjar_1 napisał:

No, no. Mogą być kwiatki. Ciekawe czy będą uczyli o tym że b-cia Kaczyńscy obalili komunizm w Polsce.

Przecież obalili. Wszyscy o tym wiedzą, a jak nie wiedzą, to się na lekcjach historii dowiedzą.

  • Słabe 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie