Skocz do zawartości

Figury Level V


fala

Rekomendowane odpowiedzi

Podział jest jasny:

Jeżeli to nasz pisowski komuch lub były agent - to patriota.

Jeżeli to ich komuch lub były agent - to zbrodniarz.

Ja osobiście brzydzę się takimi bez względu na ich obecną przynależność partyjną i to nawet jeżeli obecnie noszą baldachim nad proboszczem i klęczą w pierwszym rzędzie przed ołtarzem.

  • Słabe 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Że składający donos i prokurator to z Gestapo?

Cel uświęca środki. Zobacz co dzieje się w Hiszpanii, Niemczech, Francji, w której nawet generałowie wzywają do opanowania, bo Francja jako państwo przestaje istnieć. A zaczęło się od likwidacji kościoła, religia miała być sprawą prywatną, no to jest, tylko straciło na tym najwięcej państwo, rozpoczynając swoją autolikwidację. Katolicyzm był spoiwem, był wyznacznikiem kto jest Francuzem a kto nie, dobrze to rozumiał de Gaulle, bez tego spoiwa państwo rozpada się na regiony, dzielnice, w których prawo francuskie, język, tradycja i kultura jest w zaniku, wypierana przez nowe zasady wprowadzana przez ludzi, których z Francją nic nie łączy.

Taką właśnie perspektywę dla Polski widzą wrogowie religii u nas. 

  • Słabe 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Czlowieksniegu napisał:

les- ale, że co?


Że autor tych słów, czyli Franciszek jest wrogiem KK i działa jak V Kolumna?

 

Ty serio nie dostrzegasz wojny religii, wojny płci jako zastępczej rewolucji- tyle że globalistyczne bo na czele stoi kapitał. A Frańcik to pożyteczny szkodnik jest.

  • Słabe 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyr- wojna religijna? A i owszem, patrz Ordo Iuris, o którym nie wolno pisać, że kasę między innymi z Kremla biorą.. Kneblewski czy inny Natanek...

Franciszek? Nie wiem- nie mój cyrk, nie moja bajka, nie mój klimat...

A na szafce nocnej, na stosie do przeczytania mam odłożoną Piątka książkę o Rydzyku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wojna religijna tylko woja religii a do fanatycznych ruchów antykościelnych sorosowanych przez znanego filantropa to Ordo jeszcze jak stąd na Marsa... Niektórzy to z z ateizmu religię zrobili i kapłanami się mienią;)

  • Słabe 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyr- z ciekawości, podaj mi jakieś przykłady tych ruchów antykościelnych? Nie muszą być z kategorii pt "mityczne sponsorowane przez...".  Dla jasności w naszym socjalistycznym raju, który mnie bardziej interesuje niż jakaś Burkina Faso czy Mozambik*..

Możesz, tak przy okazji dzisiejszej okazji, poczytać o Watykanie, Giovannim Angelo Braschi'm, itp itd...

 

 

* bez obrazy dla wymienionych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyr

Powtórzę pytanie, dla pewności przepiszę wielkimi literami:

PODAJ MI JAKIEŚ PRZYKŁADY RUCHÓW ANTYKOŚCIELNYCH W POLSCE, SPONSOROWANYCH PRZEZ SOROSA

może teraz zrozumiesz pytanie/prośbę.

Bo wymienione, to jakby dokumentnie od czapy i bez związku z pytaniem...
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyr...

Fundacja Batorego oraz Helsińska Fundacja Praw Człowieka

=

ruchy antykościelne?

Wow... Ty tak na serio i się nie wstydzisz?

 

PS A wiesz, że jednym ze współzałożycieli i liderów Komitetu Helsińskiego był Jarosław Kaczyński?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby czarni, korzystając z olbrzymiego wpływu Opus Dei na polityków w naszym kraju, nie wchodzili z buciorami ludziom do łóżek i nie majstrowali przy macicach kobiet, to takie ruchy jak "strajk kobiet" nigdy by w naszym kraju nie miały miejsca. Sami sobie grabią, bo każda akcja rodzi reakcję, a przy tym społeczeństwo już nie jest takie ciemne jak dawniej.

  • Słabe 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyr... co prawda czekam na merytoryczne przykłady, ale abyś mógł sprawdzić, czy słuszną linię ma przewodnia partia narodu, taki cytat:

"Nowe założenia polityki migracyjnej mają być praktyczną odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na przyciąganie wysoko wykwalifikowanych migrantów, decydujących się na długi i ciągły pobyt w kraju. Wymaga to zaoferowania nie tylko adekwatnych wynagrodzeń, ale również sprawnych i czytelnych procedur administracyjnych, dobrej jakości usług kulturalnych, edukacyjnych; poradnictwa prawnego i ochrony zdrowia dla zapewnienia odpowiednich warunków życia dla nich i ich rodzin"

 

PS Teraz ciekawe, czy skoro mamy przywitać chlebem i solą wysoko wykwalifikowanych migrantów, to Polacy za michę ryżu na stanowiskach fizycznych, które opuszczą wyjeżdżający za Odrę i Nysę Ukraińcy i podobni?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... lekarze za miskę ryżu, sędziowie za półtorej a adwokaci za dwie miski. A jaskółki kraczą, że w te wakacje będzie rekordowy napływ inżynierów z Afryki do unii a co za tym idzie, zapewne powiązanie kwot relokacji z funduszami. No nie mówiąc już o klimacie, praworządności, darmowej aborcji do 9 m-ca, eutanazji na żądanie i konieczności oddania władzy przez PiS;) A pewnie jeszcze wymyślą...

Ty to: "czekam na merytoryczne" to masz ustawione jako stopkę czy nagłówek? Przecież masz post przed twoim a jak ci mało to se dogooglaj o filantropie.

  • Słabe 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyr

"Ty to: "czekam na merytoryczne" to masz ustawione jako stopkę czy nagłówek? Przecież masz post przed twoim a jak ci mało to se dogooglaj o filantropie. "

Ale ja prosiłem o merytoryczne przykłady instytucji antykościelnych, a nie o Sorosie wiadomości. Wydaje się, że już jaśniej prośby nie można sformułować.

 

 

PS

""Należą do słabości m.in.: obciążenia systemu finansów publicznych systemami zabezpieczeń społecznych, stosunkowo niski poziom wykorzystania rodzimych zasobów pracy, niski popyt i niedoskonałości systemu wdrażania innowacji, duża energochłonność gospodarki, zależność od paliw kopalnych, zagrożenia środowiskowe, luka infrastrukturalna w zakresie infrastruktury transportowej, energetycznej i cyfrowej, niski poziom inwestycji przedsiębiorstw prywatnych, zróżnicowanie terytorialne dostępu do podstawowych usług publicznych oraz dobrej jakości pracy"."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyr- widzisz, w twój wpis, przy szykowaniu obiadu się zapatrzyłem...

Podaj więc, ponownie poproszę spełniające
"fanatycznych ruchów antykościelnych sorosowanych przez znanego filantropa"...

Na razie pośmiewisko z siebie zrobiłeś przywołując Batorego czy Helsińską...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyr

"kobieta rozkleiła plakaty i nalepki z Matką Boską i dzieciątkiem Jezus z tęczowymi aureolami"

To na serio jest akcja antykościelna? To już rozumiem, dlaczego prokurator ma sprawdzać, czy Franciszek nie pobłądził...

 

"Idź no do zwidologa jakiegoś... Gdzie widzisz Helsińska?"

Ty nawet ze zrozumieniem nie czytasz śnurków, które wklejasz? Nie, że jestem specjalnie zaskoczony...

https://wpolityce.pl/polityka/524013-fundacje-finansowane-przez-sorosa-wspieraja-zadymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie