Skocz do zawartości

Figury level4


toska

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 596
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
19 godzin temu, Czlowieksniegu napisał:

"Piątka dla zwierząt" level master

Waldemar B., były senator PiS zatrzymany w sprawie znęcania się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem. Mężczyzna przywiązał psa do haka samochodu, ruszył pojazdem i ciągnął go za sobą. Trwają czynności. W grę wchodzi zarzut za który grozi do 5 lat więzienia.

Waldemar_Bonkowski_Kancelaria_Senatu_2015.jpg

Antysemicki śmieć wyrzucony z PiS przez maszkarona, bo nawet on nie wytrzymał agresywnego fanatycznego antysemityzmu tego prymitywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Czlowieksniegu napisał:

"Piątka dla zwierząt" level master

Waldemar B., były senator PiS zatrzymany w sprawie znęcania się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem. Mężczyzna przywiązał psa do haka samochodu, ruszył pojazdem i ciągnął go za sobą. Trwają czynności. W grę wchodzi zarzut za który grozi do 5 lat więzienia.

Waldemar_Bonkowski_Kancelaria_Senatu_2015.jpg

Niezły zwyrol. Takie bydło nam rządzi.

Na posesji byłego senatora PiS znaleziono zwłoki psa. To może być zwierzę, które ciągnął na linie za samochodem

Paweł Wojciechowski, 2 kwietnia 2021

Na nagraniu widać, jak Waldemar B. przywiązuje psa do samochodu i rusza. (fot. czytelnik)

Truchło zwierzęcia było zakopane na terenie posesji byłego senatora. Zaplanowana na piątek sekcja zwłok ma potwierdzić, czy jest to pies, którego Waldemar B. ciągnął na linie za swoim samochodem. Świadek, który nagrał zdarzenie twierdzi, że widział senatora pochylającego się nad martwym czworonogiem.

61-letni Waldemar B., były senator PiS z Kaszub, wyrzucony z partii za antysemickie i homofobiczne zachowania, noc spędził w policyjnej izbie zatrzymań. Trafił tam w czwartek po tym jak kościerscy policjanci dostali nagranie, na którym widać jak polityk przywiązuje sznurem psa do haka samochodu i rusza pojazdem ciągnąc zwierzę po jezdni.

Nagranie zostało wykonane przez świadka zdarzenia w środę za Grabowem Kościerskim, na drodze w kierunku Przywidza na Kaszubach. Na filmie widać, jak wycieńczony pies pada i jest wleczony. Osoba, która była świadkiem zdarzenia, twierdzi, że gdy mijała Waldemara B. pies wyglądał na martwego.

- Świadek relacjonował mi, że widział jak Waldemar B. pochyla się nad zwierzęciem, które padło już na ziemię. Pies miał wyciągnięty język, wybałuszone oczy, nie ruszał się. Wyglądał na martwego - mówi Ewa Gebert z OTOZ Animals, która prowadzi schronisko, do którego trafił jeden z psów należących do B.

Waldemar B. zatrzymany. Policja znalazła truchło psa

W czwartek na posesji byłego senatora policjanci znaleźli truchło psa. Martwe zwierzę było zakopane.

- Truchło psa zostało przekazane do badań sekcyjnych - mówi st. asp. Karina Kamińska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku. - Sprawdzamy, czy znaleziony pies jest tym samym, który widnieje na nagraniu. Pies, który został zabezpieczony w posiadłości zatrzymanego i przekazany do schroniska nie ma żadnych widocznych obrażeń - przekazuje st. asp. Kamińska.

Po uzyskaniu wyników z sekcji Waldemar B. ma zostać przesłuchany w prokuraturze. Za znęcanie się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem grozi kara do pięciu lat więzienia.

- Już wystąpiliśmy do policji o przyznanie statusu pokrzywdzonego. Będziemy walczyć o to, aby były senator poniósł surową karę. Jesteśmy wstrząśnięci bestialstwem tego człowieka - mówi Gebert.

Waldemar B.: Ja przecież kocham zwierzęta

Z samym Waldemarem B. skontaktował się dziennikarz portalu Interia.pl. Były senator był już zatrzymany.

- Jest to absurd po prostu - tłumaczył w rozmowie z dziennikarzem Waldemar B. - Pies wydostał się poza ogrodzenie, szukałem go, odnalazłem i po prostu doprowadziłem go na swoją posesję. Pies biegł, krokiem sobie szedł. Absurdy ludzie piszą, że znęcam się nad psem. Mam zwierzęta od 40 lat, kocham zwierzęta, nawet w adopcje koty wziąłem. Tak jak ja się psami opiekuję, to mało kto. Żeby stawiać zarzut znęcania, to jest jakiś absurd.

- Zahaczyłem go na smyczy o hak, oczywiście. Tylko tyle. Żeby doprowadzić go do domu. Pies się przewrócił, to natychmiast się zatrzymałem i go odpiąłem. Tyle mogę powiedzieć, nie mogę rozmawiać, bo jestem na policji na przesłuchaniu - mówił w rozmowie z Interią.

Nagranie, którym dysponuje policja, nie potwierdza, aby Waldemar B. zatrzymał samochód po zauważeniu, że pies padł na ziemię.

Waldemar B. Groził żonie, o uchodźcach mówił „syf, kiła, mogiła”

Waldemar B., z zawodu stolarz-tapicer, z PiS związany był od początku działania partii, od 2001 r. Wcześniej był działaczem Porozumienia Centrum.

W prawach członka partii B. został zawieszony w lutym 2018 r. Oficjalnym powodem miały być antysemickie wpisy na Facebooku. Przypomnijmy: B. udostępnił fragment nazistowskiego filmu propagandowego zatytułowany „Jak Żyd Żyda gonił na śmierć”. Powstałe w 1942 roku i zmanipulowane przez nazistów nagranie ukazuje stosowanie przemocy przez żydowską policję Judenrat, która w imieniu nazistów częściowo sprawowała kontrolę nad gettami.

Wówczas głośniej było jednak o groźbach, jakie były senator miał kierować wobec byłej żony i członków jej rodziny. Na miesięcznicach smoleńskich miał pojawiać się z kochanką. Relacje te opisała w reportażu Bożena Aksamit, nieżyjąca już reporterka Gazety Wyborczej.

B. wielokrotnie publicznie wypowiadał się też w ksenofobiczny i homofobiczny  sposób

We wrześniu 2017 r. podczas wystąpienia w Senacie uciekających przed wojną w Syrii uchodźców określił mianem „syf, kiła i mogiła”. Wcześniej w wywiadzie dla Gazety Wyborczej Trójmiasto powiedział, że homoseksualistów należy leczyć, a członków Komitetu Obrony Demokracji nazwał idiotami, a także insynuował im przynależność do struktur partyjnych PZPR.

O B. ostatnio mówiło się w kontekście budowy pomnika przy rondzie Kaszubskim w Kościerzynie. Były senator sfinansował kamienny monument, który ma upamiętniać - jak mówił sam fundator - stulecie Cudu nad Wisłą i powrót Kościerzyny i Pomorza do Macierzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"pisowski zwyrol"

Jaki to mia związek z byciem byłym czy czynnym pisowcem ? Taki że generalizując można przypisać te cechy wszystkim pisowcom. Jedyny warunek to trzeba być silnie uprzedzonym lub mieć IQ nie za wysokie.

Podobnie generalizując mógłbym napisać o typowym chamstwie i buractwie cechujących ludzi związanych z lotnictwem ale wiemy że to bzdura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takafura

"Jaki to mia związek z byciem byłym czy czynnym pisowcem ?"

Z jednej strony klient ma na koncie kilka "akcji", z których ostatnia, gdy był jeszcze senatorem, spowodowała usunięcie z przewodniej partii narodu. Choć trzeba przyznać, że nie była aż tak odrażające jak omawiana.

 

Z drugiej trzeba przyznać, że ma IQ ameby*

"- Zoja zrobiła podkop. Miała cieczkę, uciekła mi z posesji. Dwie godziny jej szukałem po okolicznych wioskach. Wreszcie udało mi się ją znaleźć trzy kilometry od domu. Tak, zapiąłem smycz do auta. Ale cały czas miałem z nią kontakt wzrokowy. To nieprawda, jak piszą, że jechałem szybko. Jechałem powoli.

- Gdy wyjechałem na ulicę, ludzie zaczęli trąbić. Pies zgłupiał. Zobaczyłem, że upadł. Od razu wyskoczyłem i zacząłem go reanimować. To było niedaleko mojej posesji. Nie udało mi się go uratować. Wciąż to przeżywam mocno.

Senator nie widzi nic złego w tym, że zamiast włożyć psa do auta, przywiązał go sznurkiem do samochodu i ruszył. - To był przypadek losowy. Jak na wsi rolnikowi pies wpadnie przypadkiem pod traktor, to ten rolnik też jest bandytą i zwyrodnialcem? - denerwuje się rozmówca Onetu."

 

* przepraszam ameby za porównanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Senator nie widzi nic złego w tym, że zamiast włożyć psa do auta, przywiązał go sznurkiem do samochodu i ruszył.

Pisowski zwyrol z miłości do zwierząt robił suni inhalację tlenkiem siarki, trójtlenkiem siarki, tlenkiem węgla, dwutlenkiem węgla, aldehydami RCHO, by reszty prozdrowotnych składników spalin nie wymieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Jedburgh_Ops napisał:

Pisowski zwyrol z miłości do zwierząt robił suni inhalację tlenkiem siarki, trójtlenkiem siarki, tlenkiem węgla, dwutlenkiem węgla, aldehydami RCHO, by reszty prozdrowotnych składników spalin nie wymieniać.

 

Za psa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Czlowieksniegu napisał:

takafura

"Jaki to mia związek z byciem byłym czy czynnym pisowcem ?"

Generalizowanie prowadzi na manowce. Stosowane nieświadomie świadczy o uprzedzeniach lub niskim IQ.

Stosowanie z rozmysłem i uparcie tego taniego chwytu erystycznego to dowód na manipulację.

Poszukajmy jeszcze złodzieja, pijaka, pedofila czy działacza LGBTI+. I dopiero to zestawienie będzie prawdziwym i rzeczywistym odwzorowaniem wszystkich członków PiS.

Ps. Taki stopień oderwania od rzeczywistości to już nie lewitowanie ale wysoka orbita okołoziemska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2021 o 18:22, Jedburgh_Ops napisał:

Co za syn plaży. Dobrze dzisiaj jeden dziennikarz (wagi ciężkiej) powiedział, że chciałby mieć 5 minut sam na sam z tym pisowskim zwyrolem.

Prokuratura Rejonowa w Kościerzynie postawiła byłemu senatorowi PiS, Waldemarowi B., zarzut znęcania się nad psem ze szczególnym okrucieństwem

Jeżeli prawdą jest to co sugerował Yeti, że ten pies to Szarik, to taka okrutna śmierć mu się należała, bo powszechnie wiadomo, że Szarik był agentem NKWD. Do tego walczył z Niemcami, którzy wtedy bohatersko bronili Polaków przed bolszewikami. A tak na marginesie - mamy bardzo demokratyczny system, skoro nawet tapicer może zostać senatorem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, balans napisał:

...nawet tapicer może zostać senatorem...

Chciałem o tym wspomnieć, ale to bydlę osłabia do szerszych komentarzy.

To są właśnie nowe elity III ½ RP!!! Nowy szlachetny bogobojny Polak opracowany w biurze konstrukcyjnym PiS! Wprawdzie z kochanką, jak poseł PiS Pięta, ale to już detal.

Tapicer Bonkowski senatorem; absolwent podstawówki Krasulski doradcą premiera; absolwent Wyższej Szkoły Wszystkiego Najlepszego prezesem jednej z największych firm państwowych. Itd., itp. Polska wersja społecznych pomysłów towarzysza Salotha Sara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, takafura napisał:

"pisowski zwyrol"

Jaki to mia związek z byciem byłym czy czynnym pisowcem ? Taki że generalizując można przypisać te cechy wszystkim pisowcom. Jedyny warunek to trzeba być silnie uprzedzonym lub mieć IQ nie za wysokie.

Podobnie generalizując mógłbym napisać o typowym chamstwie i buractwie cechujących ludzi związanych z lotnictwem ale wiemy że to bzdura.

Przypominam , że środowisko , które tak uparcie bronisz potrafiło wygrzebać starą wypowiedź https://dorzeczy.pl/kraj/103333/zamiast-przywiazac-do-drzewa-albo-uspic-scheuring-wielgus-tlumaczy-czemu-oddala-psy.html i odsądzić od czci i wiary oraz zarzucić hipokryzję dzisiaj w sprawie Bonkowskiego milczy... jak i w wielu podobnych sprawach , które tak ślicznie piętnowała , gdy rządzili inni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, szutnik napisał:

Przypominam , że środowisko , które tak uparcie bronisz potrafiło wygrzebać starą wypowiedź https://dorzeczy.pl/kraj/103333/zamiast-przywiazac-do-drzewa-albo-uspic-scheuring-wielgus-tlumaczy-czemu-oddala-psy.html i odsądzić od czci i wiary oraz zarzucić hipokryzję dzisiaj w sprawie Bonkowskiego milczy... jak i w wielu podobnych sprawach , które tak ślicznie piętnowała , gdy rządzili inni

Bo nowa elita III ½ RP pochodząca z biura konstrukcyjnego PiS taka właśnie jest.

Na temat kochanki Petru miała ta elita całe tyrady do powiedzenia. Na temat radnego PiS Rafała Piaseckiego latami gwałcącego swoją żonę, każącego jej całorocznie chodzić po domu topless, znęcającego się nad nią fizycznie i psychicznie, a wszystko to w myśl jego katolickiego wychowania, ta elita III ½ RP nie ma nic do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fala napisał:

Szutnik ,jest różnica pomiędzy uśpieniem psa a bestialskim zamordowaniem czy nie ma?

 

Kolosalna ! I nie wiem do czego pijesz? S-W ODDAŁA psy do schroniska a to bydle zamordował , bo najprawdopodobniej wściekł się ,że z powodu hormonów mu nawiała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, szutnik napisał:

Przypominam , że środowisko , które tak uparcie bronisz(...)

Nie bronię tego debila.

Nie bronię tego czy innego środowiska - "pokazuję Ci księżyc a Ty patrzysz na mój palec".

Powtórzę to co napisałem bo dotyczy to wszystkich - rudych i łysych, młodych i starych, szczepionkowców i płaskoziemców,  pisowskiego ciemnogrodu i mądrych i światłych z PO:

Generalizowanie prowadzi na manowce. Stosowane nieświadomie świadczy o uprzedzeniach lub niskim IQ.

Stosowanie z rozmysłem i uparcie tego taniego chwytu erystycznego to dowód na manipulację.

Poszukajmy jeszcze złodzieja, pijaka, pedofila czy działacza LGBTI+. I dopiero to zestawienie będzie prawdziwym i rzeczywistym odwzorowaniem wszystkich członków PiS.

Ps. Taki stopień oderwania od rzeczywistości to już nie lewitowanie ale wysoka orbita okołoziemska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Jedburgh_Ops napisał:

Bo nowa elita III ½ RP pochodząca z biura konstrukcyjnego PiS taka właśnie jest.

Na temat kochanki Petru miała ta elita całe tyrady do powiedzenia. Na temat radnego PiS Rafała Piaseckiego latami gwałcącego swoją żonę, każącego jej całorocznie chodzić po domu topless, znęcającego się nad nią fizycznie i psychicznie, a wszystko to w myśl jego katolickiego wychowania, ta elita III ½ RP nie ma nic do powiedzenia.

Dlatego nie rozumiem Leśnego. Buractwo i brak kompetencji bije na lata świetlne od tego środowiska  i mimo, że poprzednim rządom nie brakowało ancymonków  obecni chamstwem i niekompetencją biją wszystkich na łeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie