Skocz do zawartości

Co z figurami II...


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Bóg wezwał do siebie Trumpa, Putina i Kaczyńskiego. - Za pół roku będzie koniec świata. Musicie to przekazać ludziom - mówi im Bóg. Trump wraca, zwołuje Amerykanów i mówi: mam dla was dwie informacje, dobrą i złą, pierwsza jest taka, że Bóg istnieje, a druga, że za pół roku koniec świata, więc się pomódlmy. Przerażeni Amerykanie się modlą. Putin mówi z kolei: mam dwie złe informacje, że Bóg istnieje, a za pół roku koniec świata. 

A Kaczyński? - Prezes zwołuje Polaków i mówi: mam dwie dobre informacje. Bóg istnieje, a my rządzimy do końca świata.

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/614040,bog-trump-putin-kaczynski-zart-prezes-pis.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Czlowieksniegu napisał:

balans- pies z nim tańcował... Ale mnie zastanawia, gdzie w przepisach stoi, że szary poseł* może wymuszać na niezależnej instytucji, jaką podobnież wg Konstytucji jest NIK, żeby jej prezes się pakował? 

 

* nawet ps Prezes

Zapomniałeś tylko o tym, że ten "szary poseł" jest Naczelnikiem Państwa. Nad nim jest tylko ten "papież" z Torunia. No cóż, już niejaki Zulu-Gula dawno temu stwierdził, że Polska to być bardzo dziwna kraj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Czlowieksniegu napisał:

balans- pies z nim tańcował... Ale mnie zastanawia, gdzie w przepisach stoi, że szary poseł* może wymuszać na niezależnej instytucji, jaką podobnież wg Konstytucji jest NIK, żeby jej prezes się pakował? 

Yety, nie pamiętasz jak pierwszy sekretarz miał do powiedzenia więcej niż premier? to mamy taki powrót do przeszłości.Pierwszy sekretarz pisdy pogwizduje, a reszta tańczy.To całe towarzycho to tylko haki i strach trzyma w kupie.Jak Banaś każe  sprawdzić majątki pinokia i prezesa to ich odpali w kosmos, a i cała ta sfora merdająca ogonami poleci razem z nimi w niebyt, a by może i do Sztumu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie