Skocz do zawartości

figury (pozornie) niemożliwe... vol. 5


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Tyr- znów mocno okrutnie merytorycznie odpowiedziałeś.

Czy Je. w którymś momencie mija się z prawdą?
Nie bez powodu, dla przykładu, zwłok Emanueli Orlandi szukano m.in. w siedzibie nuncjatury apostolskiej w Rzymie. A która w Watykanie mieszkała...

Tak bardzo chciałbym porozmawiać z tymi dwoma dżentelmenami o liczbie zakonnic zgwałconych przez księży katolickich w tym świętym Kościele Katolickim, ale cuś rozmowa się nie klei, jaka szkoda.

Z Associated Press można o tym porozmawiać - z naszymi dwoma dżentelmenami niestety nie.

https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/indie-zakonnice-gwalcone-przez-ksiezy-i-biskupow/fmy0pcl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 958
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Czlowieksniegu

To jednak nie ty. Odetchnąłem z ulgą, bo gdy rano ktoś mi powiedział, że we Wrocławiu księdza ranili, to pomyślałem, pewnie Człowiek w nocy przemyślał sprawę i rano poszedł i czarnego usiekł. Ale to ktoś inny był. Kolega, znajomy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Wyklęty inaczej, ale zawszeć to wyklęty, a jedynie na miarę uwarunkowań.

Zważywszy, jak serwilistyczna wobec jednej partii jest granatowa formacja z przestrzeni publicznej (nawet milicyjnego czasopisma z jego tytułem „W Służbie Narodu” chyba nie dałoby się do niej dopasować) to faktycznie jest to wyklęty. Szkoda, że nie ma informacji, czy przyszli po niego o 6 rano?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, les05 napisał:

Jedburgh_Ops

Może się mylę, ale chyba w lotnictwie przechodzi się badania psychologiczne, jak to jest z tobą, masz znajomego lekarza czy w inny sposób załatwiasz. 

Oni są niestety nieprzekupni, nad czym niejeden już ubolewał.

Ale mój zaprzyjaźniony wiceszef na Polskę Benedyktynów (w nadchodzących wyborach na szefa zapewne nim zostanie, bo kontrkandydaci są za słabi) zapewnia, że kler też przechodzi bardzo rygorystyczne badania psychiatryczne i są one długotrwałe.

I tylko coś zawodzi, bo po tych kościelnych psychiatrach trzeba sprzątać i pisać poniższe książki.

10.thumb.jpg.ab44bc0595bb452c4c3362f5181844a4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Czlowieksniegu napisał:

do momentu, gdy Les i jemu podobni uważają, że mają prawo i obowiązek zaglądać mi w gacie czy do łóżka, tak długo będę traktował to jako chrystianizację na siłę.

Pierwszymi, którzy będą Cię pouczali, jak godnie i etycznie przeżyć życie (także tę wspaniałą jego część, czyli w łóżku) będą katoliccy duchowni pedofile oraz owco- i kozobzykanci ze wspomnianego wcześniej klasztoru St. Pölten, jak również księża katoliccy-gwałciciele sióstr zakonnych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymijająco odpowiem ci, że komuszki oddały całą dokumentację zbrodni niemieckich -w oryginałach bez zachowania kopii - do RFN. Równie wymijająco powiem o kontrowersjach co do, rzetelności przyznawania się do winy. Znajdź se sam... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tyr napisał:

Wymijająco odpowiem ci, że komuszki oddały całą dokumentację zbrodni niemieckich -w oryginałach bez zachowania kopii - do RFN. Równie wymijająco powiem o kontrowersjach co do, rzetelności przyznawania się do winy. Znajdź se sam... 

Komuszki żadnej dokumentacji nie oddały. Chyba że obecna władza w ramach dekomunizacji. Komuszki na RFN były cięte, a walka z nazizmem (wtedy nazywanym faszyzmem, niezbyt poprawnie) to był ich mit założycielski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyr...

" Wymijająco odpowiem ci, że komuszki oddały całą dokumentację..."

Nie wymijająco, a głupio...

Podobnież IV* PRL miał być całkiem lepszy niż wszystkie dotychczasowe modele polityczne, od epoki kamienia łupanego licząc. A teraz się okazuje, że to tak nie bardzo, zwłaszcza biorąc pod uwagę wpływ plebana na wójta.

 

* w sumie cholera wie która, trudno już się połapać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Tyr napisał:

Nawet Ci, którzy łączą się z tobą w bólu zauważyli, że zaraz chrześcijan oskarżysz o wytępienie mamutów.

Bardzo byś się zdziwił, ilu mam zaprzyjaźnionych księży i ile razy (jako ateista i antyklerykał) jestem na mszy  świętej (raz na 4-6 tygodni), żeby posłuchać mądrego księdza (fakt, nie przypadkowego, tylko mi znanego), który wygłasza takie kazanie, jakie w zasadzie z religią niewiele ma wspólnego, bo takie samo mądre, humanistyczne kazanie wygłosiłby każdy ateistyczny etyk, filozof, antropolog kultury, socjolog, gdyby tylko postawić go za księżowską mównicą.

Ale Tobie, jako niestety fanatykowi, dedykuję poniższe lekarstwo na tę przypadłość.

14.thumb.jpg.ac87b763555b9a258a338c1d481b2c4c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, les05 napisał:

Dokumentów nie oddamy i co nam zrobicie? 

To są narodowi-socjaliści, z nimi trzeba ostro. Re-pa-ra-cje! Re-pa-ra-cje!

A oni nam - oddajcie nam nasze ziemie. Aby było ciekawiej, to jeszcze w 1990 roku nie chcieli uznać naszej granicy na zachodzie, dopiero Francja postawiła im warunek - zgodzimy się na połączenie RFN z NRD, jak tą granicę uznacie, no i nie mieli wyjścia.

I jeszcze tak odnośnie KK - do 89 roku kościoły były pełne ludzi, a obecnie pustoszeją i to pomimo różnych form nacisku. Bo KK, jako beneficjent przemian został patronem powrotu Polski "pana, wójta i plebana", a przy tym stał się wyjątkowo pazerny na władzę, przywileje i kasę, a ludzie to widzą...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieksniegu

"do momentu, gdy Les i jemu podobni uważają, że mają prawo i obowiązek zaglądać mi w gacie czy do łóżka, tak długo będę traktował to jako chrystianizację na siłę."

 

Jeśli o mnie chodzi, to bądź spokojny. Sam sobie zaglądaj w gacie, to się zdziwisz, co zobaczysz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie