Skocz do zawartości

My w NATO


elpasys

Rekomendowane odpowiedzi

Może, skoro PAD miał spotkanie sam na sam z Trumpem w zamkniętym pokoju, nie mogli się zdecydować, który z nich to Leśne ruchadło i woleli uniknąć przypadkowego kontaktu?


Albo, skoro wyliczono, że Polska nie wydaje na MON" 2 % PKB, a blondyn coś o 4 % wspominała, wszyscy udają, że Pan tu nie stał"?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam jakbyś nie był do takich widoków nawykły z naszego podwórka, leżący nawalony na korytarzu sejmowego hotelu Bogdan Pęk czy poseł Grzegorek.Również bełkocąca że umie coś tam, coś tam Ela Kruk.Choroba Filipińska dotknęła kiedyś nawet i prezydenta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezentujesz styl obecnego rządu. Totalna amnestia jeśli chodzi o to co unii zawdzięczamy, zero samokrytycyzmu i przyjęcia jakiejkolwiek krytyki( lub przeważnie chamstwo pełną gębą)i najważniejszego, co jest istotą działania tak złożonego tworu- kompromisu. Ten rząd wolał układ z kościołem zamiast z unią. Tylko co zwykły człowiek z tego kompromisu ma? Tam chociaż był pieniądz dobry, tu jeszcze kraj okradają. Może naiwnie ale widzę to zerojedynkowo- unia- czasem lepiej, czasem gorzej ale- rozwój. Kościół- średniowiecze, produkcja ciemnego ludu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały karpiu należysz do ludzi, którzy wszędzie widzą podstęp, wrogość i małość Kościoła. Tacy, nieważne o czym by rozmawiali zawsze wychodzi z nich nienawiść do religii. Ale kolego, twoja Europa się zmienia, nie chcesz kościoła, to będziesz miał meczet, w twojej Danii też. Nawrócą cię na islam, albo będziesz cienko śpiewał.
A, że nie podobają mi się eurocośtam w rodzaju Junkera - bo ja ciemnym ludem jestem, jednym z nich. I są nas miliony i będzie coraz więcej, tylko w nas jest nadzieja dla Europy, nie w takich jak ty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

les- jedziesz propagandą z TVP. Różnorodność nie jest czymś złym. Tu się nie zwraca uwagi na to kto jakiego jest wyznania. Nie słyszałem nigdy żadnych nawoływań na modlitwy(jakichkolwiek religii), nikt nie nagabuje i nie ma żadnej wrogości do innych", to w Polsce tak jest i to od katolików do wszystkich innych". To co piszesz to jakaś paranoja. To nie prawda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

les05 (1238 / 92) 2018-07-15 19:36:38

Indianie, również tak uważali, że różnorodność itd, teraz siedzą w rezerwatach."

Ale wiesz, że się sami tam nie zamknęli? Ufffffffffffff... bo już się martwiłem.

Zakładam, że piszesz o Ameryce Północnej- rdzennych mieszkańców Ameryki Płd wysłannicy katolickich krajów niemal do szczętu wytrzebili...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie