Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
18 godzin temu, Czlowieksniegu napisał:

les

Już powyższe przerabialiśmy...
Co prawda nie potrafisz-nie chcesz-nie umiesz podać jakichkolwiek potwierdzonych dowodów na wybuchy w Tu, ale jak w święty obrazek wpatrujesz się w pacjenta, który u schyłku Trumpa był przez dwa (?) miesiące pełniącym obowiązki...

Nie przyszło ci do głowy, w powyższej głupocie, dlaczego ani on, ani wielbiony sojusznik Trump nic przez dobrych kilka lat się nie zająknęli?


PS Chyba, że zdjęcie pacjenta ma przykryć wyniki Raportu KBWL o wiecznie żywym tupolewizmie?

I po co te nerwy. Zamieściłem zdjęcie gościa, który raczył powiedzieć, że katastrofa smoleńska nie była zwykłym wypadkiem lotniczym, lecz zamachem zorganizowanym przez Rosję a ty od razu wpadasz w święty gniew. Chcesz prawdy objawione przez Anodinę i Laska do Konstytucji wpisać, żeby nikt nie śmiał ich podważać? Facet wie co mówi, wiemy kim był i nie ma powodu by dyskredytować jego oświadczenia, tylko dlatego że jest z USA i był sekretarzem obrony i dyr. Narodowego Centrum Antyterrorystycznego. Do ciebie, w sprawie Smoleńska, słowa ruskich lepiej przemawiają, twoja sprawa.   

Napisano

Może kiedyś będzie bardziej normalnie w naszym kraju nad Wisłą. A wtedy należy odżałować te kilka milionów dolarów i zorganizować Międzynarodową Komisję do zbadania tej katastrofy. Oczywiście złożoną z prawdziwych specjalistów pracujących w narodowych centrach badania wypadków lotniczych, a nie robiących za specjalistów, bo za młodu sklejali modele. Należy po kilku ściągnąć z USA, Kanady, Brazylii, UK, Francji, Włoch + można dodać kogoś z Australii czy Japonii. Oczywiście to i tak nie przekona fanatycznych wyznawców sekty smoleńskiej, ale jest wielu normalnych ludzi, którym powtarzana 1000 razy propaganda o zamachu też trochę namieszała w głowach. Sam znam takiego jednego, człowieka wykształconego i w świecie obytego, który zaskoczył mnie komentarzem - Ja wiem, że ci z PiS'u to świry, ale skoro tak często się mówi o tym zamachu, to może faktycznie jest coś na rzeczy...

Napisano

Ha, ha, co tu badać, Anodina z Millerem przebadali wszystko wzdłuż i wszerz, nie siej Balans defetyzmu wśród obrońców jedynie słusznego śledztwa.

Napisano
2 godziny temu, balans napisał:

Sam znam takiego jednego, człowieka wykształconego i w świecie obytego, który zaskoczył mnie komentarzem - Ja wiem, że ci z PiS'u to świry, ale skoro tak często się mówi o tym zamachu, to może faktycznie jest coś na rzeczy...

Oprócz tych właśnie zaczaczonych pisem fasmantagorii  świr nie przedstawił żadnego dowodu na jakiekolwiek wybuchy które doprowadziłyby do zniszczenia płatowca. Te brednie i jego pobożne życzenia to sobie można w buty wsadzić. Masz kilka milionów na zbyciu to rób kolejną podkomisję. Harce wariata kosztowały już 25 milionów plus zniszczony samolot. Jeszcze należało by dołożyć koszty miesiączek bo przecież polucja za free tej zgrai oszołomów nie obstawia aby nikogo nie zagryźli. A to tylko przez głupie pomysły i nieprzestrzeganie procedur przez jednego nawiedzonego gnoma.

Napisano
11 godzin temu, fala napisał:

Oprócz tych właśnie zaczaczonych pisem fasmantagorii  świr nie przedstawił żadnego dowodu na jakiekolwiek wybuchy które doprowadziłyby do zniszczenia płatowca. Te brednie i jego pobożne życzenia to sobie można w buty wsadzić. Masz kilka milionów na zbyciu to rób kolejną podkomisję. Harce wariata kosztowały już 25 milionów plus zniszczony samolot. Jeszcze należało by dołożyć koszty miesiączek bo przecież polucja za free tej zgrai oszołomów nie obstawia aby nikogo nie zagryźli. A to tylko przez głupie pomysły i nieprzestrzeganie procedur przez jednego nawiedzonego gnoma.

Widzę, że nie zrozumieliśmy się. Mnie nie chodzi o to aby przekonać wyznawców Sekty smoleńskiej, bo sekciarzy nikt nie przekona. Oni święcie wierzą w największe brednie w rodzaju bomb termobarycznych, rzekomo  podłożonych do Tutek podczas remontu [w drugiej nie znaleźli, widocznie ktoś zajumał]. Mi chodzi o to, że propaganda powtarzana codziennie zrobiła swoje i wielu normalnych ludzi zaczęło pod jej wpływem też mieć wątpliwości i nie dociera do nich, że gdyby przestrzegano wtedy procedur, to nigdy by nie doszło do katastrofy. Dlatego aby sprawę raz na zawsze zamknąć, to moim zdaniem powinno się powołać międzynarodową komisję złożoną z najlepszych specjalistów w dziedzinie badania wypadków lotniczych, a później rozliczyć świrów i modelarzy.

Napisano
1 godzinę temu, balans napisał:

Dlatego aby sprawę raz na zawsze zamknąć, to moim zdaniem powinno się powołać międzynarodową komisję złożoną z najlepszych specjalistów w dziedzinie badania wypadków lotniczych, a później rozliczyć świrów i modelarzy.

Taniej, prościej i logiczniej byłoby dobrać się do doopy Sasinowi i Dudzie, organizatorom tej hecy, o gnomie nie zapominając. 

Napisano
18 minut temu, fala napisał:

Taniej, prościej i logiczniej byłoby dobrać się do doopy Sasinowi i Dudzie, organizatorom tej hecy, o gnomie nie zapominając. 

Po pierwsze to na razie nierealne. A po drugie nie rozwieje lansowanej przez Sektę propagandy. A z propagandą jest tak, że im bardziej prymitywna, to tym bardziej skuteczna, bo ludzie podświadomie wierzą w spiskową teorię dziejów.

Napisano

-Jeżeli do piątku do godziny 10 rano nie dojdzie do porozumienia Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej i kontrolerów lotów, Eurocontrol wprowadzi procedurę massive cancellaton, a linie lotnicze będą zmuszone do odwoływania od 1 maja mnóstwa połączeń z i do Polski – powiedział podczas obrad sejmowej komisji infrastruktury Piotr Samson, prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego.

Napisano
On 17.04.2022 o 09:43, balans napisał:

 Dlatego aby sprawę raz na zawsze zamknąć, to moim zdaniem powinno się powołać międzynarodową komisję złożoną z najlepszych specjalistów w dziedzinie badania wypadków lotniczych, a później rozliczyć świrów i modelarzy.

W jakim celu? Przypominam, że KBWL już zakończyła pracę, a oszołomstwo ma się dobrze. Zatrudnienie na przykład do zbadania tej sprawy NTSB też by niczego nie zmieniło, bo pracownicy NTSB już w 2010 mówili, że to CFiT i nie ma zasadniczo czego badać. Oszołomom smoleńskim żadne nawet najwiarygodniejsze badania naukowe nie będą przeszkadzać w głoszeniu swoich bredni i nic tego nie zmieni.

  • Tak trzymać 1
Napisano
18 minut temu, Merill_Marauder napisał:

W jakim celu? Przypominam, że KBWL już zakończyła pracę, a oszołomstwo ma się dobrze. Zatrudnienie na przykład do zbadania tej sprawy NTSB też by niczego nie zmieniło, bo pracownicy NTSB już w 2010 mówili, że to CFiT i nie ma zasadniczo czego badać. Oszołomom smoleńskim żadne nawet najwiarygodniejsze badania naukowe nie będą przeszkadzać w głoszeniu swoich bredni i nic tego nie zmieni.

Oszołomom smoleńskim faktycznie to nie przeszkodzi w głoszeniu bredni, bo to jest sekta. Ale ja miałem na myśli sporą grupę ludzi, u których te powtarzane 1000 razy brednie wywołały w końcu wątpliwości odnośnie tej katastrofy.

Napisano

Za oburzające, podważające wolę mieszkańców Świdnicy oraz obrażające świdniczan uznane zostały słowa wiceministra klimatu Ireneusza Zyski, który wystąpił podczas piątkowych obrad Rady Miejskiej. Parlamentarzysta i członek rządu nawoływał do budowy pomnika ofiar katastrofy smoleńskiej.

[...]

Na podstawie badań naukowych wiemy ponad wszelką wątpliwość, że przyczyną katastrofy polskiego samolotu Tu-154 w Smoleńsku z delegacją państwową na pokładzie doszło w wyniku dwóch eksplozji, kiedy samolot znajdował się w powietrzu. Kłamstwa o błędach pilotów, presji ze strony pasażerów, pancernej brzozie opisane w raporcie Anodiny i powtórzone w sprawozdaniu Millera, nie znajdują pokrycia w faktach. Pozostaje kwestią czasu ustalenie bezpośrednich sprawców zamachu, gdyż zleceniodawcy są znani. To te same osoby, które wysłały na Ukrainę wojska niosące śmierć, cierpienie i zniszczenie. Kto nie dostrzega tych zależności, kto nie chce uznać prawdy o przyczynach katastrofy smoleńskiej, jest albo sprzymierzeńcem Putina albo tak zwanym pożytecznym idiotą – stwierdził Zyska

[...]

https://swidnica24.pl/2022/04/mowil-o-pozytecznych-idiotach-i-sprzymierzencach-putina-radni-sugeruja-wiceministrowi-zeby-zajal-sie-swoimi-obowiazkami-a-nie-obrazaniem-mieszkancow/

Napisano
W dniu 24.04.2022 o 14:45, Czlowieksniegu napisał:

kto nie chce uznać prawdy o przyczynach katastrofy smoleńskiej, jest albo sprzymierzeńcem Putina albo tak zwanym pożytecznym idiotą

Macie w czym wybierać, tertium non datur.

  • 2 weeks later...
Napisano

Komunikat podkomisji do ponownego zbadania wypadku lotniczego (komunikat)

 - Podkomisja do Ponownego Zbadania Wypadku Lotniczego informuje:

Szanowni Państwo,

w związku z systematycznym przekazywaniem przez niektóre media nieprawdziwych informacji dotyczących zbrodni smoleńskiej Podkomisja do Ponownego Zbadania Wypadku Lotniczego informuje, że w dniu 11 kwietnia 2022 r. został opublikowany Raport z badania zdarzenia lotniczego z udziałem samolotu Tu 154M nr 101 z dnia 10 kwietnia 2010 r. nad lotniskiem Smoleńsk-Siewiernyj na terytorium Federacji Rosyjskiej, który zgodnie za art. 140 ust. 1, 1a, 4 oraz art.1 ust.4 Ustawy Prawo lotnicze stanowi oficjalny dokument zawierający stanowisko Państwa Polskiego.

Do zniszczenia Tu-154M 10 kwietnia 2010 r. nad Smoleńskiem doszło na skutek uprzedniej bezprawnej ingerencji zewnętrznej polegającej na spowodowaniu eksplozji w lewym skrzydle a następnie w lewej części centropłata. W wyniku tych eksplozji zostali zabici wszyscy członkowie delegacji polskiej z Panem Prezydentem Lechem Kaczyńskim oraz załoga samolotu.

Podkomisja do Ponownego Zbadania Wypadku Lotniczego uprzejmie informuje, że ignorowanie prawdziwych przyczyn zbrodni smoleńskiej zawartych w oficjalnym stanowisku Państwa Polskiego oznacza de facto wspieranie dezinformacji strony rosyjskiej i jej wspólników, którzy po dzień dzisiejszy oskarżają Pana Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, Dowódcę Sił Powietrznych oraz polskich pilotów o odpowiedzialność za tragedię smoleńską.

Jednocześnie Podkomisja przypomina, że na stronie internetowej (link poniżej) znajduje się Raport w polskiej i angielskiej wersji językowej oraz Załączniki do Raportu.

https://podkomisjasmolensk.mon.gov.pl/pl/index.html

Z poważaniem

W imieniu Podkomisji do Ponownego Zbadania Wypadku Lotniczego

Przewodniczący

Antoni Macierewicz

https://pap-mediaroom.pl/polityka-i-spoleczenstwo/komunikat-podkomisji-do-ponownego-zbadania-wypadku-lotniczego-komunikat

 

Przyznaję- ja pogrubasiłem... I jestem dumny, że w raz z wielooooooma Polakami mam przyjemność zostać przez Człowieka z obłędem w oczach określony jako wspierający dezinformacji ze strony rosyjskiej a nawet wspólnikiem :-)

Napisano

Mniejsza o te brednie. Rozumiem, że to koniec, end, finito komisji...

Chciałbym się cieszyć, ale mam czucie, że powstanie Komisja Ogólnopolska Nadzorująca Doprowadzenie Odpowiedzialnych Niedolotu. W skrócie: KONDON

Napisano

Nowość.

Wszystko m.in. o przestępczości w 36. pułku, o fałszowaniu w nim uprawnień personelowi latającemu, o przestępczości osób z kabiny pilotów, z których 3 na 4 nie miało prawa realizować tego lotu, bo nie miało do tego kwalifikacji (mając je sfałszowane lub nieaktualne). I setki innych PiSowskich kłamstw rozpracowanych na detale.

image.thumb.jpeg.fa5322af31c114e62fb588088397d88b.jpeg

Napisano

Po ponad 12 latach od Katastrofy Smoleńskiej wydano nakaz aresztowania Wiktora Ryżenki, ówczesnego kontrolera lotów w Smoleńsku.

Jak podały Fakty RMF FM warszawski sąd wydał postanowienie o aresztowaniu rosyjskiego kontrolera lotów Wiktora Ryżenki na 30 dni.

Ponad 12 lat temu to właśnie Ryżenko był odpowiedzialnym za kontrolę lotów na lotnisku Smoleńsku, gdy doszło do katastrofy tupolewa z urzędującym wówczas prezydentem RP Lechem Kaczyńskim i łącznie blisko setką polskich obywateli na pokładzie. Wszyscy oni zginęli.

https://www.fronda.pl/a/pilne-jest-nakaz-aresztowania-kontrolera-lotow-ze-smolenska,177803.html

Napisano

bjar- Ty mi lepiej wymyśl, jaki wpływ miały działania* podmiotu lirycznego na bomby i wybuchy :-)


Chyba, że, co już dawno wiadomo, prokuratura ma centralnie pomysły Podkomisji i teraz to "tylko" potwierdza...

 

 

* nie dyskutujmy, czy poprawne, czy nie...

Napisano
W dniu 13.05.2022 o 18:33, karpik napisał:

Mniejsza o te brednie. Rozumiem, że to koniec, end, finito komisji...

Chciałbym się cieszyć, ale mam czucie, że powstanie Komisja Ogólnopolska Nadzorująca Doprowadzenie Odpowiedzialnych Niedolotu. W skrócie: KONDON

Czyli bingo 😅

Napisano
W dniu 19.05.2022 o 21:33, Spirit of Warsaw napisał:

...kto i jak przeciął przewody hamulcowe w samochodzie por. Artura Wosztyla?

Należałoby podać informację, jaki podmiot uprawniony do analiz technicznych dla policji stwierdził, jakoby w samochodzie Artura Wosztyla doszło do intencjonalnego „przecięcia przewodów hamulcowych” dokonanego ludzką ręką i narzędziem?

Czy analizę – z takim właśnie rzekomym orzeczeniem – sporządził Instytut Ekspertyz Sądowych im. Prof. dr. Jana Sehna, czy może Centrum Ekspertyz Kryminalistycznych? A może eksperci Polskiego Towarzystwa Kryminalistycznego wskazali policji jakiś inny podmiot zdolny do takiej analizy technicznej?

Przy takim stwierdzeniu należałoby podać sygnaturę akt sprawy rzekomego „przecięcia przewodów hamulcowych” w samochodzie Artura Wosztyla, ponieważ jest to prosta informacja z zakresu Ustawy o dostępie do informacji publicznej. W tej informacji nie zawiera się nic z zakresu danych wrażliwych, ani też żadna z czterech obowiązujących w Polsce klauzul tajności. Żadna z tych klauzul nie ma zastosowania do katastrofy Tu-154M pod Smoleńskiem, więc tym bardziej nie może mieć zastosowania do „przecięcia przewodów hamulcowych” w samochodzie osoby prywatnej.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie