Skocz do zawartości

Generał zwolniony przez Macierewicza o katastrofalnej sytuacji polskiego lotnictwa


Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, bjar_1 napisał:

Część lotnicza strasznie licho wyglądała...

Też tak sądzę.

A już wysłać w powietrze rekonstruktorów historycznych w Mi-dwójkach to naprawdę trzeba być nienormalnym.

No ale dla propagandy liczy się ilość. Dlatego wysłano w powietrze wszystko, nawet samoloty i śmigłowce z cywilnym regami. Aż dziw, że LPR nie wysłano w powietrze, bo przecież w razie „W” byłoby zmilitaryzowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Czlowieksniegu napisał:

F3k07NSW4AEw3dk.png

F3k1GWhXgAAYzcy.jpg

Czy coś przegapiłem?

Defiladę miał przecież otwierać naszpikowany najnowocześniejszą elektroniką i radarami obserwacji 360° system wykrywania rosyjskich pocisków manewrujących. System unikatowy, autorski polski, opatentowany w RP, system typu Niet Analogów w NATO, w ramach stwierdzenia ministra ON, że „nasze niebo jest bezpieczne”.

image.thumb.jpeg.e8f27de08fe9c8430bf83f996ba71846.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

F3lM_Efb0AAqjqk.jpg

● Trójka pierwsza od lewej: GRH Nadwiślańskich Jednostek Wojskowych MSW

● Dwa środkowe: GRH 42. Eskadry vipowskiej wożącej najgorsze zapijaczone w trupa męty komunistyczne typu generałów Baryła, Oliwa (nie ma lepszego nazwiska) i innych takich. Wiem, bo mój wuj przez ¾ kariery woził tych typów

● Trzy ostatnie z prawej: GRH Milicji Obywatelskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

Wróć... a gdzie wicepremier i/lub krul?
Nie oglądałem transmisji, ale na zdjęciach nie znalazłem...

0bd4df5c63f8a3eeafc72e4c37faaadd.webp

Ón mieszka w takim miejscu, że jeśli wszedł na dach swojej budy, a dodatkowo Grom Group wniósł mu na dach jego ukochaną drabinkę, to część lotniczą „defilady tysiąclecia” spokojnie mógł obejrzeć.

A ludzi przecież się boi, to gdzie będzie szedł między społeczeństwo... no nie żartujmy sobie, gdy w spożywczaku przy Mickiewicza widziano ónego ostatni raz 29 lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarty żartami, tam kilku kreatur brakuje...- gdzie Suski, Brudziński, itp...- podobnie, jak Macierewicza nie widziałem na zdjęciach.


Podobnie, jak nie ma nikogo (?) z opozycji- nie wiem, czy byli zapraszani i focha strzelili, czy nawet nie dostali zaproszenia...
Ale wydaje się, że np marszałek senatu, stanowi dość istotną osobę w demokracji parlamentarnej...

V-ce, Morawska-Stanecka, składała wieńce przed Grobem Nieznanego Żołnierza w Warszawie, a Grodzki dopiero jutro do Szwajcarii, jak sprawdziłem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Czlowieksniegu napisał:

Żarty żartami, tam kilku kreatur brakuje...- gdzie Suski, Brudziński, itp...- podobnie, jak Macierewicza nie widziałem na zdjęciach.

No jak dziecko, no normalnie jak dziecko wczoraj narodzone, a o świecie nic nie wiedzące.

Widział ktoś kiedyś macierewicza przed wyborami? Przed wyborami on zawsze jest chowany do szafy i to najwyższą półkę, taką, że bez drabinki ani rusz, a drabinki pilnuje Grom Group.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, bodziu000000 napisał:

 

20230815_210857.jpg

A już poważniej.

Najgorsze jest to, że wystarczy posłuchać podcastów z ludźmi polskiego wojska, wywiadu i kontrwywiadu (a ja słucham wszystkich), którzy mogą już mówić, żeby wiedzieć, iż ***** *** mówią równo wszyscy ludzie wojska, wywiadu i kontrwywiadu.

Wyjątek to gen. Komorowski zafascynowany pisowskimi bartosiakiem i budziszem - bohaterami youtubowej telewizyjki republika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, bodziu000000 napisał:

Ciekawe kto beknie za takie ustawienie śmigłowców na defiladę 😉

Za bałaganiarstwo szefa technicznego konkretnego Mi-24 „od zgubionego zapalnika”, za brak należytego, obowiązkowego obchodu przedstartowego dowódcy tego śmigłowca „od zgubionego zapalnika ”nie beknie nikt, ale za numer Mi-dwójek ***** *** to polowanie na tych przestępców już się rozpoczęło. Gwarantowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bodziu

"Ciekawe kto beknie za takie ustawienie śmigłowców na defiladę"

Wierni i wyznawcy, na TT się aż grzeją, że to fake, że to przypadek, a w ogóle i szczególe to mowa nienawiści...

PS "Tylko" mi się wydaje, czy ministra "sprawiedliwości", prokuratora generalnego, ex-delfina także nie było? Na zdjęciach nie widziałem...

Się okaże, że istnienie na zdjęciu lub jego brak, w połączeniu z zajmowanym miejscem, to jak za Breżniewa, Mao czy podobnych czasów słusznie minionych :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jedburgh_Ops napisał:

Najgorsze jest to, że wystarczy posłuchać podcastów z ludźmi polskiego wojska, wywiadu i kontrwywiadu (a ja słucham wszystkich), którzy mogą już mówić, żeby wiedzieć, iż ***** *** mówią równo wszyscy ludzie wojska, wywiadu i kontrwywiadu.

Jedyny uczciwy i odważny - jak zawsze - z „Defence 24” kmdr por. Maksymilian Dura napiernicza równo po tych defiladowych PiSowskich kłamstwach, bredniach, przemilczeniach i manipulacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

Wierni i wyznawcy, na TT się aż grzeją, że to fake, że to przypadek, a w ogóle i szczególe to mowa nienawiści...

Taaa, cuś jak wybitny polski pilot i meteorolog lekarz Siewiera z BBN tłumaczący ciemnemu pisowskiemu ludowi, że 16 grudnia 2022 roku i w dniach następnych była tak straszna pogoda, że wojsko nie mogło latać i szukać ruskiego pocisku manewrującego wraz z zatajeniem faktu, że bylo ich trzy. LPR mogło wtedy latać - bidulek WP pana błaszczaka nie mógł.

A te dzisiejsze Mi-dwójki to oczywiście też wybitny pilot i meteorolog Siewiera na pewno  wytłumaczy, że nad Wisłą, gdzie one leciały, wystąpił nagle dramatycznie silny jet stream, który tak rozrzucił te śmigłowce, że przez absolutny przypadek ułożyły się w ***** ***

Edytowane przez Jedburgh_Ops
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie