Skocz do zawartości

Pociąg z diamentami znaleziony pod Wałbrzychem? Niewykluczone! vol. 9


tyfus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 198
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Wiem skądinąd że pocionga w rozkładzie brak, bo ostatnimi laty nie jeździł w świetle dnia. Jeśli nie jest rozkładowy, to nie jest pociąg tylko tabor. A jeśli tabor czyli obiekt nie wymieniony w bardzo ważnych papierach z bardzo ważnymi stempelkami i nie mniej ważnymi podpisami, to pewnie należy wystąpić o zmianę w decyzji zezwalającej na (....) , gdyż w razie pomyślnego trafienia znalazcy mogą otrzymać zarzuty przekroczenia uprawnień i działania niezgodnego z pozwoleniem za co grozi kara więzienia do lat ......ięciu. Uuuuu :(((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt przeprowadzenia wykopów mających potwierdzić obecność składu kolejowego zasypanego na 65 km linii Wrocław – Wałbrzych szacowany jest przez odkrywców na 140 tysięcy złotych. "


Lenia mam i nie chce mi się szukać- ale czy wcześniej nie padała kwota 2,0-2,5 mln?

____________________

Pomyliłem się:

- Pociąg znajduje się kilka metrów pod ziemią - poszczególne wagony na różnych wysokościach. Szacujemy, że ich wydobycie to koszt 1,5-2 mln zł. Prace trwałyby około miesiąca. Mamy osobę, która byłaby gotowa sfinansować przedsięwzięcie - twierdzi Koper."

No i teraz się mówi o odkryciu jednej części łotego cuś"- za wydobycie reszty mają obywatele zapłacić :-)


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Czlowieksniegu 07:57 13-08-2016
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeti, wyluzuj jeszcze troszeczkę - już niewiele zostało kilkadziesiąt godzin do czasu gdy twoje ego urośnie lub runie w gruzy - ciągle adajesz" nawet jak w temacie nic ciekawego się nie dzieje, a TY strzelasz pestkami" podtrzymując wątek - Ty chyba robisz dla xyz? :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu cale to gadanie. W ekipie jest ponad 60 osob, nie chce mi sie wierzyc ze to tylko szopka. Sa pewni ze sklad tam jest i nie mam powodu im nie wierzyc. Wtopa bylaby zbyt duza. Nie widze powodu zeby robic sobie z XYZ jaja i smiac sie z nich. To ze chca choc czesciowych zwrotow kosztow ? To chyba nic dziwnego. Za wszystko placa z wlasnej kieszeni. To czy koszty mialyby byc milion, dwa, czy nawet ta ostatnia kwota 140tys jest bez znaczenia. Kto z Was w takiej sytuacji wylozylby z wlasnej kieszeni 140tys ? No kto ? Wiec jesli oni sami zorganizowali cale to przedsiewziecie to chwala im za to. I nam nic do tego ze zadaja oplaty za materialy filmowe. Pewnie wiekszosc z Nas postapilaby podobnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoja droga ciekawe jest to zdjecie. Podobno ma to byc tyl pociagu. Niewazne jakiego georadaru uzywaja i niewazne jak bardzo sci-fi jest oprogramowanie. Skany dotychczas zaprezentowane sa conajmniej ciekawe... Ja nie wlozylbym w ten caly projekt nawet zlotowki gdbybym wiedzial ze nic tam nie ma. Ale nie zabieram glosu od dawna w tej dyskusji bo za kika dni bedzie wiadomo. Albo posypiecie glowe popiolem albo bedziecie ich wysmiewac do woli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoja droga ciekawe jest to zdjecie. Podobno ma to byc tyl pociagu. Niewazne jakiego georadaru uzywaja i niewazne jak bardzo sci-fi jest oprogramowanie. Skany dotychczas zaprezentowane sa conajmniej ciekawe... Ja nie wlozylbym w ten caly projekt nawet zlotowki gdbybym wiedzial ze nic tam nie ma. Ale nie zabieram glosu od dawna w tej dyskusji bo za kika dni bedzie wiadomo. Albo posypiecie glowe popiolem albo bedziecie ich wysmiewac do woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1000 zł tyle kosztuje dzienny pakiet informacyjny doistarczany przez XYZ dziennikarzom.
I to nie jednorazowa opłata a codzienna !!!

Tam chyba ktoś na głowę upadł naprawdę.
1000 zł dla CNN to pryszcz, ale ile lokalnych mediów polskich nie będzie stać na taki wydatek.
Bardzo mi się to nie podoba...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1000 zł za dzienny serwis prasowy...
Powinien być darmowy sygnał on-line z ich kamery a tak to robią żenującą komerchę. Ale znając polską przebiegłość ktoś coiś wymyśli i pożałują odpłatności materiałów...
A bym zapomniał kolejnego skarbu szukają w Kamiennej Górze tym razem ciężarówek...
http://www.dami.walbrzych.pl/spoleczenstwo-3/item/14954-kamienna-gora-szybsza-od-walbrzycha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie