Jump to content

Kriczer

Forum members
 • Posts

  1969
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Kriczer's Achievements

6

Reputation

 1. Ale podlega pod ustawę o broni i amunicji.
 2. I widzisz...lej sobie dalej wodę na forum życząc innym pomyślności.Bo jak se człowiek sam nie pogrzebie.... Włoskie bryczesy dla motocyklistów lata 50/60...
 3. Ale nikt cie nie zmusza do udzielania odpowiedzi i dzielenia się swoją wiedzą,wiesz forum taka swobodna dość nieprzymusowa forma wymiany informacji.
 4. A zdajesz sobie sprawę, że spodnie to przeważnie różne rozmiary mają -długość i szerokość ? Więc nie wiem jak ma pomóc w identyfikacji. To nie jest brak chęci współpracy tylko irytujące jest dla mnie lanie wody ze strony osób które nie posiadają wiedzy na temat przedmiotu aby nabić kilka postów.... ? ps na zdjęciu widzisz to co widzę ja.
 5. No jakbym cokolwiek wiedział to bym nie pytał.
 6. Wpadły takie bryczesy, sukno, ładnie uszyte, zero stempli, bardzo mały rozmiar. Może ktoś spotkał się z podobnymi ?
 7. Ta najlepiej to sznurek skręcić i się powiesić, szkoda czasu na życie...Bo każdy do od strychowców zaczyna... Sito bo sito ale zawsze coś zostanie, jeżeli nie masz prostownika czy warunków na elektrolizę to zrób autolizę. Później dobrze wyszorować w gorącej wodzie i najtańszy środek do konserwacji żeby postało" to oliwka dla dzieci ambino". Mało profesjonalne ale u mnie stoją puszki czy garnki już kilka lat i nic się z nimi po tym nie dzieje.
 8. A był sobie fajny garnek do uratowania...
 9. Według mnie buty podkuwane ze zdjęć to buty po remoncie u szewca. W momencie gleby z konia dużo większa szansa w przypadku podkutych butów, że noga zostanie w strzemieniu a to źle się kończy.
 10. Ciekawą sprawą są też widoczne górki, jedna 280m od osady z opowiadań wynika, że też była ogrodzona rowem(posadzili las,wszystko zaorane było i zrobiona droga). Obiekt po skosie po prawej stronie na mapie widnieje jako Stary zamek" Alte Schloss. Przy tym miejscu górka jest identyczna jak przy nowym zamku. Ostatni obiekt to górka zaznaczona na górnym zdjęciu, co prawda słabo widoczna ale w rzeczywistości nieco mniejsza ale idealnie równa i take otoczona rowem.Rośnie tam potężny dąb, także raczej nikt tam nie ingerował w ostatnich latach".
×
×
 • Create New...

Important Information