Jump to content

Kriczer

Forum members
 • Content Count

  1968
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. I widzisz...lej sobie dalej wodę na forum życząc innym pomyślności.Bo jak se człowiek sam nie pogrzebie.... Włoskie bryczesy dla motocyklistów lata 50/60...
 2. Ale nikt cie nie zmusza do udzielania odpowiedzi i dzielenia się swoją wiedzą,wiesz forum taka swobodna dość nieprzymusowa forma wymiany informacji.
 3. A zdajesz sobie sprawę, że spodnie to przeważnie różne rozmiary mają -długość i szerokość ? Więc nie wiem jak ma pomóc w identyfikacji. To nie jest brak chęci współpracy tylko irytujące jest dla mnie lanie wody ze strony osób które nie posiadają wiedzy na temat przedmiotu aby nabić kilka postów.... ps na zdjęciu widzisz to co widzę ja.
 4. No jakbym cokolwiek wiedział to bym nie pytał.
 5. Wpadły takie bryczesy, sukno, ładnie uszyte, zero stempli, bardzo mały rozmiar. Może ktoś spotkał się z podobnymi ?
 6. Nie ma i po takim moczeniu nie będzie.
 7. Ignorancja powala. Wart jabola w plastiku.
 8. Ja tak odskoczę strikte od tematu ale...Jak zaczynałem pierwsze doły ze smętkiem nikt się ie czepiał"...policja kilka razy mnie widziała nie reagowali...co prawda przed strażą leśną się uciekało ale inna baja...Później się namnożyło Januszy biznesu od handlu allegro oraz muszę pokazać" w internecie także tak czy siak tutaj serio nie ma się co dziwić...To co się dzieje jest po prostu wyproszone".
 9. Ta najlepiej to sznurek skręcić i się powiesić, szkoda czasu na życie...Bo każdy do od strychowców zaczyna... Sito bo sito ale zawsze coś zostanie, jeżeli nie masz prostownika czy warunków na elektrolizę to zrób autolizę. Później dobrze wyszorować w gorącej wodzie i najtańszy środek do konserwacji żeby postało" to oliwka dla dzieci ambino". Mało profesjonalne ale u mnie stoją puszki czy garnki już kilka lat i nic się z nimi po tym nie dzieje.
 10. A był sobie fajny garnek do uratowania...
×
×
 • Create New...

Important Information