Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

marecki.

jak uczczono dzis w polsce rocznice wybuchu drugiej wojny

Recommended Posts

ludnosc polska zaplacila wysoka cene w wojnie wywolanej przez Hitlera , ktora trwala prawie piec lat
jak dzis w polsce uczczono te date by pamiec przyszlych pokolen nie zgasla ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foto z 1 września 2013 ok godz.14.
Dziś 15 osób z Koła Przyjaciół MBP i SGRH 3 Bastion Grolman" przcowało na Cytadeli.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja osobiście zapaliłem świeczkę na kwaterze Polskich żołnierzy niedaleko Mszczonowa, jedyną w tym dniu, a byłem po południu:) także miejscowi chyba w ogóle nie pamiętają, albo może nie wiedzą, że ktoś w pobliżu miejsca ich zamieszkania zginął broniąc Ojczyzny, i tak w ogóle wojna trwała prawie 6 lat;) i Polska piszemy z dużej

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
sami wyksztalceni ludzie na tym forum az sie wierzyc nie chce ze gospodarka lezy w tym kraju i brak patriotow
jacy obywatele taki i porzadek w panstwie , dzieki za wiesci rocznicowe , podziele sie nimi z wnukami na obczyznie !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Panie marecki", gdyby wszyscy w ym kraju" znali język polski, to zapewne nie musieliby się dzielić wiescami na obczyznie" ze swoimi wnukami.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może Was zbulwersuję, ale rozmawiając ze znajomymi, zgodnie stwierdziliśmy, że takich rocznic jak ta, PW czy wiele innych powinno się 'zlikwidować', zapomnieć np. na rzecz wygranych bitew, o których w szkole często się nie uczy. Jak można świętować wybuch wojny będąc w niej najbardziej stratnym? Uczmy o takiej historii jaką chcielibyśmy mieć przyszłość.
Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Najlepiej zapomnieć o wydarzeniu, które spowodowało śmierć wielu Polaków, zmieniło historię państwa (i nie tylko). Jeśli się o czymś nie mówi, to znaczy, że tego nie było? A sondaże wskazują, że i tak coraz więcej Polaków (także dorosłych) nie wie, co się wydarzyło 1 września 1939 r. To nie jest święto jak kiedyś 1 maja, w którym wiele osób musiało uczestniczyć. Jeśli chcesz, to możesz sobie spokojnie darować, ale nie mów o likwidowaniu czegoś, o czym jeszcze wiele osób chce pamiętać, bo to część naszej historii, jaka by ona nie była.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W radiowej jedynce" wspominali wzmiankowo, o 20.00 nieco dłuższy news, w tym cytat z premiera, który na Westerplatte stwoierdził, że dziś, nie to co w 1939, jestey o niebo lepiej przygotowani na konflikty i niebezpieczeństwa. Widzisz i nie grzmisz...

A tymczasem w pobliżu Westerplatte, mamy inny symbol bohaterskiego oporu - Hel.

Oto jak wyglądają uroczystości 1 września:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=562035193865209&set=p.562035193865209&type=1&theater

Tak, tak, to nie pomyłka. Te dwie osoby, delegacja Muzeum. Jeden znicz, jedna wiązanka. Z Miasta: nikt. Marynarka: nikt. Harcerze: nikt Szkoły - nikt.

Zero, pusto !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak chcecie - napiszcie coś na oficjalnej stronie fejsbuka Miasta Hel:

https://www.facebook.com/Miasto.Hel?fref=ts

które czci" wielkie wydarzenie, jakim jest turystyczna patriotyczna szopka pod tytułem didej", z wielkim wysiłkiem propagując bohaterów z plaży Omaha, a o jakimś tam pierwszym września zapomniało. Tak, JanJensen, twoje pragnienia się realizują...

Proszszsz... Oto żywa lekcja historii", jedno z wielu zdjęć, jakim miasto Hel uczciło" rocznicę bohaterskiej obrony.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A tutaj uroczystości rocznicowe". Fajnie, nie? Ale jest dobrze, jest dobrze, więc o co ci chodzi"? Największym wzięciem cieszył się stragan, na którym pan sprzedawał takie zajefajne koszulki z takim jebiaszczym niemieckim czołgiem z takim dizajnerskim czarnym krzyżem na burcie. Szły w setki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale czemu się wszyscy czepiają. Wszak dzieciaki poszły do szkoły dopiero 2 września, to i nie było kim takich uroczystości obchodzić.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wszystko wskazuje na to, że jednak dożyje dnia, w którym przeprosimy niemców i rosjan za zdradziecką napaść na ich kraje. Przykre :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przecież i tak większość rocznicowych uroczystości to szopka miejscowych włodarzy służąca jedynie do lansowania/reklamy własnego dupska.Widać w tym wypadku gra nie była warta świeczki.Może to i dobrze,że zaoszczędzono miejscu takiej żenady.
Wstydzić to się powinni raczej miejscowi pasjonaci" widać przeliczyli się sądząc,że ktoś za nich odwali przedstawienie i będą mogli z czystym sumieniem olać temat.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Miejscowi pasjonaci byli jedynymi, którzy nie olali tematu (od lat zresztą nie olewają). Kwiaty złożyła delegacja Muzeum Obrony Wybrzeża. Jako jedyna.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dwie osoby z muzeum to raczej nie jest powód do dumy,a gdzie te zastępy rekokowców którzy ze śliną na brodzie latają po inscenizacjach?
O kopaczy nie pytam,bo niedziela to dzień roboczy i pewno byli zajęci dewastacją ściółki leśnej i pozyskiem metalu metodą rabunkową:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A rekokowcy i kopacze to insza bajka, nie nasza. Rekokowcy to na dideja przyjadą się polansować, z piękną gapą na czapeczce (patrz zdjęcia wyżej).

Zgadzam się z tym co napisałeś o wymuszonych" uroczystościach i szopkach, ale przypomnij sobie, może w początkach wrześniowej pasji tkwi gdzieś jakaś uroczystość? Gdzie się nasze dzieci o historii dowiedzą, tak na żywo, jak nie podczas oficjalnych szopek"? Tak, można pojechać pod Mokrą, pod Wiznę, można po muzeach włóczyć, można czytać, ale jednak stanąć TAM 1 września, w szeregu, to zupełnie co innego...

Ja do dziś mam dwa wspomnienia Września, od których aż ciarki przechodzą: opowieści ojca o wrześniowej nocnej wędrówce z Tomaszowa na Warszawę, i apel poległych pod naszym (wcale nie wrześniowym) pomnikiem. Wrzesień w latach 80tych, w naszym miasteczku jeszcze wojsko, wieczór, pochodnie, werble, przejmujące STAŃCIE DO APELU!" i salwa honorowa, hucząca w poniemieckich murach

Rzekłbyś - to tylko kolejna szopka, przefarbowywali dupska, rok 89, więc i ksiądz zaproszony, i były polityczny obok niego, ale dla mnie tak to się zaczęło....

Share this post


Link to post
Share on other sites
JanJensen, wydaje mi się, że nie masz racji, fakt powinno się wygrane bitwy czcić ponad te przegrane i to z większą pompą(w sumie jak tak sięgnę pamięcią do 15 sierpnia, to w sumie mowa o Powstaniu Warszawskim przytłumiła trochę obchody zwycięstwa nad bolszewicką zarazą), ale racja też jest taka, że te przegrane bitwy też trzeba pamiętać i powinno się tym ludziom oddać hołd, za to, że ginęli za ten kraj, i za to, że dziś możemy mówić po polsku.

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdzie się nasze dzieci o historii dowiedzą, tak na żywo, jak nie podczas oficjalnych "szopek?"

No gdzie..
Skąd My się dowiedzieliśmy?
Myślę że podstawą jest rodzina.Rodzice.Dziadkowie..
Skąd Nam się to wzięło?
Każdy ma zapewne jakiś powód,motyw(temat rzeka na kilkanaście odsłon wątku-Może kiedyś już był podobny a może kiedyś ktoś takowy założy,ja już za stary jestem a swoje asiemce"na forum miałem..)

Ale myślę że większość z nas,gdyby się głębiej zastanowić właśnie od najbliższej rodziny zaczęła przygodę z Historią(przez duże H)

Może ktoś z familii był w kamaszach zawodowym..
Dziadkowie,starsza rodzina wciąż o wojnie pamiętają..
Może kogoś na niej stracili(Rodzina straciła a więc My)
Może,ktoś walczył.
Ktoś nie mógł wrócić do kraju..
Codziennie na ulicy mijamy sporo ludzi którzy pamiętają te kilka strasznych lat(Vantal-masz okazje nagraj rozmowy)

Od 39 do 13 patrząc globalnie nie jest to wieczność.Wojna i jej następstwa która chyba najbardziej dotknęła Polaków wybuchła bez wypowiedzenia ledwie 74lata temu.
I może przez to może" złapaliśmy bakcyla.

Ale tego może"dowiedzieliśmy się zapewne od starszych z familii.
I znów może"dzięki temu nasze dzieci(ja jeszcze nie mam ale sporo z forum już ma)będą wiedzieć co było 1 września,sierpnia..Bo będą pamiętały co My(Ci co jeszcze nie mają)i Wy co macie,im opowiedzą,przekażą..

Jak miast zabrać młodego/młodą na spacer,kupić lody,pokazać pomnik,tablice,kupić bilet do muzeum,opowiedzieć co sami o tym wiemy.W deszczowy zimowy dzień przejrzeć album ze zdjęciami pradziadka w mundurze IIRP damy mu grę na PC żeby się zajął a nam nie zawracał głowy to potem nie mamy prawa łapać się za głowę i pytać o jak to nie wiesz?"

Myślę że wszelkie szopki,rekokowcy,wieńce,znicze nie powinny krzyczećPatrz-my pamiętamy!"
Powinny drzeć się w niebogłosy Patrz i pamiętaj!"

1 sierpnia wyszedłem na Mokotowie z pracy.Specjalnie chwilę przed 17.Nie by stanąć w postawie zasadniczej,ale by po prostu usłyszeć syreny,przez chwilę,jak wyły wyobrazić sobie co myślał ojciec mej babci(Poległ czwartego dnia) o tej samej porze tyle że trochę wcześniej.

Jakiś młody gość palił fajka na chodniku przed wejściem do galerii mokotów,syreny zawyły,stanął na baczność,wyprężył się dumnie jak paw i rozciągnął jak struna.Nie wiem czy patrzył wokół czy mnie patriotę widzą" -stałem na parkingu nad nim więc nie widziałem.
Syreny się urwały,wziął ostatniego bucha,kiepa na chodnik rzucił,splunął i wszedł do budynku.
I to było smutne.

Nie miałem potrzeby ATRZYMAJ SIĘ ! . ODDAJ CZEŚĆ POWSTAŃCOM WARSZAWSKIM."-Tak pisali.
Równie dobrze mógłbym leżeć albo siedzieć.Nie mam potrzeby demonstrować"jaki jestem fajny bo stałem na baczność o 17 jak wyły syreny.

To jest w środku.W choćby spojrzeniu na kalendarz..
Widzisz 1 Września" i myślisz wojna"
Patrzysz na godzinę 19:39 i myślisz wojna"
I tak leci 1 sierpnia,17:00,4sierpnia.. i myślisz o pradziadku.

I nie myślisz 1 sierpnia coś było,lufe z klasówki na historii przez to miałem ale już nie pamiętam za co"

Nie wiem czy jest szansa żeby dociec do źródła czemu oglądając ankiety,wywiady,Matura to bzdura, dojść do tego czemu do jasnej cholery on/ona tego nie wie!"

Obowiązkiem pierwszorzędnym państwa powinno być zapewnienie godnej starości wszystkim tym co pamiętają bo walczyli.To że przy każdej możliwej okazji politycy pchają się we wszelkie rocznice to nic nowego.
Ponoć ktoś kiedyś powiedziałpolityka to jedne wielkie g,kto w nią wejdzie ten śmierdzi"
Nie ma co się dziwić,tak było,jest i będzie.
A że z reguły politykom się nie ufa więc tak naprawdę nie wiemy czy faktycznie składając wieniec,dając wywiad,przemówienie nie myśli tak jednak tego co każdy z nas.Że pamięta..


Choćbym zaraz wywołał tym postem burze to dalej twierdze że to nie wyłącznie obowiązek państwa uczyć historii ale każdego z nas w stosunku do młodszych.
Zwalić winę na państwo to tak jak zwalić winę na każdego i nikogo jednocześnie.


Teraz w wątku widzę początek być może kłótni ptczemu nie byliście" i tak pyta każdy..

Share this post


Link to post
Share on other sites
misyjna rola TVP
1 IX 2013
tvp 1
EPG - TVP1zmień antenę zmień antenę
05:45Plebania - odc. 1543Dozwolone od lat 12
06:10Plebania - odc. 1544Dozwolone od lat 12
06:35My Wy OniBez ograniczeń wiekowych
07:00Ida Haendel. Wiem skąd jestemDozwolone od lat 7
08:00TydzieńZobacz wideoBez ograniczeń wiekowych
08:25Magazyn Ligi MistrzówBez ograniczeń wiekowych
09:00ZiarnoZobacz wideoBez ograniczeń wiekowych
09:30Harcerski Festiwal Młodzieży Szkolnej Kielce 2013 cz. 3Bez ograniczeń wiekowych
09:55Bali - Lubię stare zabawki, odc. 45Bez ograniczeń wiekowych
10:15Piękniejsza Polska - /10/Dozwolone od lat 12
10:35Biegajmy razemBez ograniczeń wiekowych
11:00Święto Dziękczynienia za Plony - Jasna Góra 2013Na żywo
13:30Air Show 2013Bez ograniczeń wiekowych
13:50BBC w Jedynce - Superinteligentne zwierzęta cz. 2Napisy dialogowe/teletext dla niesłyszącychBez ograniczeń wiekowych
14:50U Pana Boga za miedząNapisy dialogowe/teletext dla niesłyszącychDozwolone od lat 12
17:00TeleexpressNa żywoZobacz wideoBez ograniczeń wiekowych
17:15PogodaNa żywo
17:30Komisarz Alex - odc. 40 - ZemstaSTEREO / DOLBY ENapisy dialogowe/teletext dla niesłyszącychDozwolone od lat 12
18:20Jaka to melodia? - odc. 2673Bez ograniczeń wiekowych
19:00Walt Disney przedstawia - Przygody Donalda i Mikiego - Pszczoła na plaży, odc. 49Bez ograniczeń wiekowych
19:30WiadomościNa żywoZobacz wideoNapisy dialogowe/teletext dla niesłyszącychBez ograniczeń wiekowych
20:00SportNa żywoNapisy dialogowe/teletext dla niesłyszących
20:05Droga do Rio - KronikaBez ograniczeń wiekowych
20:07IV Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego - KronikaBez ograniczeń wiekowych
20:10PogodaZobacz wideoNapisy dialogowe/teletext dla niesłyszących
20:20Blondynka - odc. 14 - Początek końca świataNapisy dialogowe/teletext dla niesłyszącychDozwolone od lat 12
21:20Zakochana Jedynka - Niania w Nowym JorkuNapisy dialogowe/teletext dla niesłyszącychDozwolone od lat 12
23:10Wrzuć na luuuz - TelefonDozwolone od lat 12
23:20KramarzDozwolone od lat 12
01:05GnojeNapisy dialogowe/teletext dla niesłyszącychDozwolone od lat 16
02:45Patrząc pod słońceDozwolone od lat 12
03:35Zakończenie dniaEPG - TVP1zmień antenę zmień antenę
05:45Plebania - odc. 1543Dozwolone od lat 12
06:10Plebania - odc. 1544Dozwolone od lat 12
06:35My Wy OniBez ograniczeń wiekowych
07:00Ida Haendel. Wiem skąd jestemDozwolone od lat 7
08:00TydzieńZobacz wideoBez ograniczeń wiekowych
08:25Magazyn Ligi MistrzówBez ograniczeń wiekowych
09:00ZiarnoZobacz wideoBez ograniczeń wiekowych
09:30Harcerski Festiwal Młodzieży Szkolnej Kielce 2013 cz. 3Bez ograniczeń wiekowych
09:55Bali - Lubię stare zabawki, odc. 45Bez ograniczeń wiekowych
10:15Piękniejsza Polska - /10/Dozwolone od lat 12
10:35Biegajmy razemBez ograniczeń wiekowych
11:00Święto Dziękczynienia za Plony - Jasna Góra 2013Na żywo
13:30Air Show 2013Bez ograniczeń wiekowych
13:50BBC w Jedynce - Superinteligentne zwierzęta cz. 2Napisy dialogowe/teletext dla niesłyszącychBez ograniczeń wiekowych
14:50U Pana Boga za miedząNapisy dialogowe/teletext dla niesłyszącychDozwolone od lat 12
17:00TeleexpressNa żywoZobacz wideoBez ograniczeń wiekowych
17:15PogodaNa żywo
17:30Komisarz Alex - odc. 40 - ZemstaSTEREO / DOLBY ENapisy dialogowe/teletext dla niesłyszącychDozwolone od lat 12
18:20Jaka to melodia? - odc. 2673Bez ograniczeń wiekowych
19:00Walt Disney przedstawia - Przygody Donalda i Mikiego - Pszczoła na plaży, odc. 49Bez ograniczeń wiekowych
19:30WiadomościNa żywoZobacz wideoNapisy dialogowe/teletext dla niesłyszącychBez ograniczeń wiekowych
20:00SportNa żywoNapisy dialogowe/teletext dla niesłyszących
20:05Droga do Rio - KronikaBez ograniczeń wiekowych
20:07IV Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego - KronikaBez ograniczeń wiekowych
20:10PogodaZobacz wideoNapisy dialogowe/teletext dla niesłyszących
20:20Blondynka - odc. 14 - Początek końca świataNapisy dialogowe/teletext dla niesłyszącychDozwolone od lat 12
21:20Zakochana Jedynka - Niania w Nowym JorkuNapisy dialogowe/teletext dla niesłyszącychDozwolone od lat 12
23:10Wrzuć na luuuz - TelefonDozwolone od lat 12
23:20KramarzDozwolone od lat 12
01:05GnojeNapisy dialogowe/teletext dla niesłyszącychDozwolone od lat 16
02:45Patrząc pod słońceDozwolone od lat 12
03:35Zakończenie dnia

Share this post


Link to post
Share on other sites
misyjna rola TVP
1 IX 2013
tvp 2

05:55Dla niesłyszących - Słowo na niedzielęBez ograniczeń wiekowych
06:05Nianie dzikich zwierząt - odc. 12 / 12Bez ograniczeń wiekowych
06:40W słowach kilku o wydrze, bobrze i wilku - Inżynier bóbr - gryzący problemBez ograniczeń wiekowych
07:15M jak miłość - odc. 995Dozwolone od lat 12
08:05Barwy szczęścia - odc. 954Napisy dialogowe/teletext dla niesłyszącychDozwolone od lat 12
08:40Barwy szczęścia - odc. 955Napisy dialogowe/teletext dla niesłyszącychDozwolone od lat 12
09:15Kultura, głupczeZobacz wideoDozwolone od lat 12
09:50Rodzinne oglądanie - Zagłębie stworów morskichDozwolone od lat 12
10:55Wojciech Cejrowski- boso przez świat - WielbłądNapisy dialogowe/teletext dla niesłyszącychBez ograniczeń wiekowych
11:35Makłowicz w podróży - (64) Walia - Celtowie, węgiel i morze"Bez ograniczeń wiekowych
12:15Gwiazdy w południe - Wielkie wakacjeNapisy dialogowe/teletext dla niesłyszącychBez ograniczeń wiekowych
14:00Familiada - odc. 2050Bez ograniczeń wiekowych
14:40Rodzinka.pl - odc.104 Wiek fizyczny vs wiek mentalny"Napisy dialogowe/teletext dla niesłyszącychAudiodeskrypcjaDozwolone od lat 12
15:15Kabaretowe wakacje z duchami 3 - 2013. Ducholand reaktywacja (2)Dozwolone od lat 12
16:20Na dobre i na złe - odc. 526 - RefleksSTEREO / DOLBY EDozwolone od lat 12
17:15Życie od kuchni - (12)Napisy dialogowe/teletext dla niesłyszącychBez ograniczeń wiekowych
18:00PanoramaNa żywoZobacz wideoBez ograniczeń wiekowych
18:30Sport TelegramNa żywo
18:40Pogoda
18:50Dzięki Bogu już weekend - (12)Napisy dialogowe/teletext dla niesłyszącychDozwolone od lat 12
20:05Wczasy z Kabaretem 2013. All InclusiveDozwolone od lat 12
21:10Czas honoru - odc. 66 „Wezwanie”STEREO / DOLBY ENapisy dialogowe/teletext dla niesłyszącychDozwolone od lat 12
21:10emisja Czas honoruDozwolone od lat 12
22:00Czas honoru - realia i ludzie - odc. 1 Żołnierze wyklęci"Dozwolone od lat 12
22:10Wczasy z Kabaretem - improwizacjeDozwolone od lat 12
22:55WOK - Wszystko o Kulturze - (89)Dozwolone od lat 12
23:35ENTER SHIKARI - Przystanek Woodstock 2013Bez ograniczeń wiekowych
00:40Studio filmowe Dwójki - Koniec wakacjiDozwolone od lat 12
02:10Młode wilki 1/2Dozwolone od lat 12
03:50Zakończenie dnia

Share this post


Link to post
Share on other sites
misyjna rola TVP
1 IX 2013
tvp POLONIA
06:00Kopciuszek - odc. 53Dozwolone od lat 12
06:30Kopciuszek - odc. 54Dozwolone od lat 12
06:55Kopciuszek - odc. 55Napisy dialogowe/teletext dla niesłyszącychDozwolone od lat 12
07:25Kopciuszek - odc. 56Napisy dialogowe/teletext dla niesłyszącychDozwolone od lat 12
07:55Pod Tatrami
08:10Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (11)Bez ograniczeń wiekowych
08:45Wędrówki skrzata Borówki - PoleBez ograniczeń wiekowych
09:00Łamigłówka - Zamek Królewski 2013 - konkurs /11/Bez ograniczeń wiekowych
09:10Mama - nic - odc. 4/4 - NegatywDozwolone od lat 7
09:50Czterdziestolatek - odc. 18/21 - Gra wojenna, czyli na kwaterzeNapisy dialogowe/teletext dla niesłyszącychDozwolone od lat 7
11:00Święto Dziękczynienia za Plony - Jasna Góra 2013Na żywo
13:35Pamiętaj o mnieBez ograniczeń wiekowych
14:20Polskie drogi - odc. 7/11* - Lekcja PolonezaWersja z napisami angielskimiNapisy dialogowe/teletext dla niesłyszącychDozwolone od lat 12
15:55Polonia w Komie - Ukraina - Sasza alchemik (297)Bez ograniczeń wiekowych
16:05Dozwolone od lat 40 - Czesław NiemenBez ograniczeń wiekowych
17:00Dzika Polska - Bogatsze życie - Drapieżnicy w galarecieBez ograniczeń wiekowych
17:25Łamigłówka - Zamek Królewski 2013 - konkurs /11/Bez ograniczeń wiekowych
17:30Teleexpress
17:50Rodzinka.pl - odc. 51Golono - strzyżono"Napisy dialogowe/teletext dla niesłyszącychDozwolone od lat 12
18:20Rodzinka.pl - odc. 52 Kociaki domowe"STEREO / DOLBY ENapisy dialogowe/teletext dla niesłyszącychDozwolone od lat 12
18:50Co tu jest grane ? - odc.13Dozwolone od lat 7
19:20Tylko hity! Opole2012 - odc. 12 - Najlepsze z najlepszychDozwolone od lat 12
19:45Dobranocka - Maurycy i Hawranek - odc. 6 - Przygoda z czajkąBez ograniczeń wiekowych
20:00Wiadomości
20:25Sport
20:30Pogoda
20:45Ranczo - odc. 70* - Seks nocy letniejWersja z napisami angielskimiSTEREO / DOLBY ENapisy dialogowe/teletext dla niesłyszącychDozwolone od lat 12
21:35Ranczo - odc. 71* - Dzieci rewolucjiWersja z napisami angielskimiSTEREO / DOLBY ENapisy dialogowe/teletext dla niesłyszącychDozwolone od lat 12
22:30Pamiętaj o mnieBez ograniczeń wiekowych
22:50Czterdziestolatek - odc. 18/21 - Gra wojenna, czyli na kwaterzeNapisy dialogowe/teletext dla niesłyszącychDozwolone od lat 7
23:55KFPP Opole - OPOLE! Kocham Cię! - kabaretonDozwolone od lat 12
00:30Wędrówki skrzata Borówki - PoleBez ograniczeń wiekowych
00:45Łamigłówka - Zamek Królewski 2013 - konkurs /11/Bez ograniczeń wiekowych
00:50Rodzinka.pl - odc. 51Golono - strzyżono"Napisy dialogowe/teletext dla niesłyszącychDozwolone od lat 12
01:15Rodzinka.pl - odc. 52 Kociaki domowe"STEREO / DOLBY EDozwolone od lat 12
01:45Dobranocka za oceanem - Maurycy i Hawranek - odc. 6 - Przygoda z czajkąBez ograniczeń wiekowych
02:00Wiadomości
02:20Sport
02:25Pogoda
02:35Ranczo - odc. 70* - Seks nocy letniejWersja z napisami angielskimiSTEREO / DOLBY EDozwolone od lat 12
03:25Ranczo - odc. 71* - Dzieci rewolucjiWersja z napisami angielskimiSTEREO / DOLBY EDozwolone od lat 12
04:20Pamiętaj o mnieBez ograniczeń wiekowych
04:40Co tu jest grane ? - odc.13Dozwolone od lat 7
05:05Kulturalni PL - (156)Bez ograniczeń wiekowych
06:05Zakończenie dnia

Share this post


Link to post
Share on other sites×
×
  • Create New...

Important Information