Jump to content

viator01

Forum members
 • Content Count

  6294
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pierwsza na pewno po 1925 roku. Najprawdopodobniej połowa wieku. Firma holenderska
 2. Raczej posrebrzany http://www.925-1000.com/a_platenumbers.html
 3. Szczerze mówiąc nie bardzo wierzę w sukces. Po pierwsze zdjęcie nie ma podpisu, który by w jakikolwiek sposób poniżał poległych przedstawionych na zdjęciu. Po drugie trzeba by udowodnić, że zdjęcie zostało wstawione z premedytacją, żeby czyjeś imię szargać. Nie znam na tyle hiszpańskiego, by się wypowiadać, ale może ktoś dostrzeże tam coś, co uwłacza dobremu imieniu Polski i nie jest zgodne z prawdą historycną http://www.pagina12.com.ar/83461-rostros-familiares
 4. Czytałeś w linku, który wrzuciłem?
 5. Pewnie ślepy, kal. 76,2 http://odkrywca.pl/luski-rosyjskie-duzego-kalibru,688205.html
 6. Najwyraźniej nie. I do tego miesza postępowanie cywilne z karnym. Czyli reprezentuje mniej więcej poziom P. Jakiego :)
 7. A tu jeszcze powtórzę opinię, której pewnie nie chciało Ci się przeczytać. Ja znam takich wiele (nie tylko drukowanych). http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/1100978,nowelizacja-ustawy-o-ipn-mity-i-nieporozumienia.html
 8. les05 (870 / 73) 2018-02-25 21:37:15 Pozywać - ale jak? Jeśli to ma być odpowiedzialność karna, to organizacja pozarządowa nie może pozywać. Od tego jest prokurator. A odpowiedzialność karna w przypadku przestępstwa" popełnionego przez obywatela obcego państwa za granicą Polski jest możliwa tylko wówczas, gdy w kraju tym istnieje identyczne prawo, zgodnie z którym to przestępstwo jest karane. Więc co z tym pozywaniem?
 9. A takie cóś http://www.weitze.com/militaria/88/Preussen_Helm_fuer_Offiziere_im_Regiment_Garde_du_Corps_bzw_Garde_Kuerassier_Regiment__185188.html :)
 10. Teraz załapałem :) Poprzeglądam listy awansowe, może mi coś przyjdzie do głowy
 11. Jeśli to był odrdzewiacz typu szczaw, to trzeba dobrze umyć wodą z dodatkiem detergentu, a najlepiej później wygotować w wodzie destylowanej. Później szybko wysuszyć i zakonserwować.
×
×
 • Create New...

Important Information