Skocz do zawartości

Galeria z ataku na rekonstruktorów 11.11.11.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Ok. Czyli ustaliliśmy,że ci gadający w niezrozumiałym języku i spacyfikowani w kwadrans przez policję byli największym zagrożeniem dla porządku i bezpieczeństwa.
Jak w takim razie nazwać kwiat młodzieży owinięty biało-czerwonymi szalikami, posługujący się polszczyzną ( co prawda w ograniczonym zakresie : p...c psy" , j...c policję" itd ) i rzucający kostką brukową, płytami chodnikowymi i koszami na śmieci.
Mam wrażenie, że ta grupka Niemców to temat zastępczy żeby przypadkiem nie poruszyć innej sprawy. Sprawy bandytów. Tylko,że nie tych importowanych ale tych jak najbardziej rodzimych. Bandytów made in Poland.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wikipedią
wł. fascismo, od łac. fasces – wiązki, rózgi liktorskie i wł. fascio – wiązka, związek"
czyli każdy związek to faszyści, od związków zawodowych, przez Polski Związek Piłki Nożnej po Związek Radziecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowo faszyzm" – będące w powszechnym użytku – pozbawione jest niemal zupełnie znaczenia. Słyszałem, jak faszyzmem" nazwano: rolników, sklepikarzy, Kredyt Społeczny, kary cielesne w szkołach, polowanie na lisa, walki byków, Komitet 1922, Komitet 1941, Kiplinga, Gandhiego, Czang-Kai-Szeka, homoseksualizm, audycje radiowe Priestleya, schroniska młodzieżowe, astrologię, kobiety, psy – i nie pamiętam co jeszcze.
To powiedział George Orwell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Czyli ustaliliśmy,że ci gadający w niezrozumiałym języku i spacyfikowani w kwadrans przez policję byli największym zagrożeniem dla porządku i bezpieczeństwa.
Jak w takim razie nazwać kwiat młodzieży owinięty biało-czerwonymi szalikami, posługujący się polszczyzną ( co prawda w ograniczonym zakresie : "p...c psy , "j...c policję itd ) i rzucający kostką brukową, płytami chodnikowymi i koszami na śmieci.
Mam wrażenie, że ta grupka Niemców to temat zastępczy żeby przypadkiem nie poruszyć innej sprawy. Sprawy bandytów. Tylko,że nie tych importowanych ale tych jak najbardziej rodzimych. Bandytów made in Poland."


Odpowiadając koledze byli tacy sami jak złapani Niemcy!!! Ale to nie my poszukiwacze i grono rekonstruktorów mamy się nimi zajmować-nimi zajęła się policja pałą i armatkami wodnymi. Za to importowanemu bydłu włos z głowy nie spadł. Bo kolega się chyba nie łudzi że Ci z Nowego światu zdążali na Kolorowe brednie" ? Chyba za bardzo spóźnieni byli i biegali nie w tym kierunku co trzeba. Wystarczy wejść na jakiekolwiek anarchistyczne forum i poczytasz jak to biedne sierotki napadli faszystowscy rekonstruktorzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frost odnoszę wrażenie że działasz jak prowokator a to koledzy nie męscy a to zbyt dużo hałasu. Osobiście nie miałbym nic przeciwko rozwaleniu tych Niemiaszków. Na szczęście trafiło na ludzi odpowiedzialnych którzy wiedzieli na co sobie mogą pozwolić by nie zdyskredytować środowisk rekonstrukcyjnych i posiadali silne nerwy,spokój i opanowanie. I chwała im za to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie, powiem dosyć kolokwialnie No bez jaj?!".
Patrzę i oczom nie wierzę, cos tu kurcze jest nie tak, jeżeli incydent na NŚ wyglądął tak jak na tych zdjęciach no to ręce mi opadają. Kolego frost czy dysponujesz moze większa iloscią zdjęc z tego incydentu?? bo nie wygląda mi na to żeby ktos kogoś bił i brutalnie atakował. Czy to tylko poczatek i impreza" się dalej ozkręciła" ? Jeżeli to tak wygladało to ilość itej piany" na temat tego wydarzenia przechodzi ludzkie pojęcie. Wszędzie czytam o brutalnym ataku na rekonstruktorów. Na konkurencyjnym (nie wiem czy tak to określić) forum już 7 stron tego tematu a tu widze tylko jakaś przepychankę ??!! I jeszcze kwestia techniczna (naprawdę techniczna,bez uszczypliwości) jak niemiec opluł? z chodnika? czy podbiegł? , bo widac że GRH maszeruje środkiem ulicy a niemcy ( osobnicy z lewej strony zakładam że to oni) sa na chodniku. Kurcze teraz to już kompletny metlik :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem niczyją tubą propagandowa, jakbyś zadał sobie trud sprawdzenia mojej działalności na tutejszym forum dowiedziałbyś się że nie biore udziału w dyskusjach politycznych i nie udzielam się w tematach gdzie polityka i ideologia sa motywem przewodnim. Co do Antify to nie jestem ich wielbicielem , co więcej mam z nia osobiste porachunki (szczególnie z jej Warszawską komórką,):D Nie jest moim zamiarem osmieszanie kogokolwiek i czegokolwiek ,pragnę się tylko dowiedzieć co własciwie się stało 11/11 na NŚ 300m odemnie. Wiem jakie masz poglady na ta sprawe wiem, że wierzysz w szeroki spisek (takie odniosłem wrażenie, jeżeli się mylę to przepraszam), ale pozwól mi dociekac prawdy. Nie zaprzeczysz że zdjęcia przedstawione przez kol. frosta sa nowością w dyskusji o ataku na NŚ. Ataku który wielokrotnie już potepiłem. I zgodziłem się z toba że taki incydent w takim dniu jest skandalem.Natomiast jak już wspomniałem zdjęcia są interesujace a ich wieksza ilość mogłaby rzucić trochę światla na cały incydent.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jakie masz poglady na ta sprawe wiem, że wierzysz w szeroki spisek (takie odniosłem wrażenie, jeżeli się mylę to przepraszam), ale pozwól mi dociekac prawdy."


Z tym szerokim spiskiem to chyba od Wybiórczej szablon pożyczałeś.

Skoro więcej fotek potrzeba to proszę link do całości:
http://kontakt24.tvn.pl/temat,antyfaszysta-oplul-mundur-quot-rzucil-sie-quot-,154433.html

Dziwne kolega tematem zainteresowany a tego medium nie zna?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HUBERTUS 1656:
...Puma widzę że jesteś tubą propagandową Antify,szkoda że na Odkrywcy nie ma kontrwywiadu np Śmiersz,szybko byś zniknął z forum"...


Nie, żebym bronił tej całej Antify", ale czy to forum jest już oficjalnie ukierunkowane politycznie i światopoglądowo? W takim razie trzeba umieścić odpowiedni zapis w regulaminie, jakieś kryteria polityczne, test na Prawdziwego Polaka" czy coś w tym stylu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie, jeśli to jest na jakimś filmie, to już podpada pod paragraf, ścigany z urzędu.
Trzeba to znaleźć i dorwać tego .....

nie przeklinać, bo Bozia język, a ja batona wręczę


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora tyfus 16:30 16-11-2011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie