Jump to content

Barson1

Forum members
 • Posts

  1597
 • Joined

 • Last visited

Barson1's Achievements

0

Reputation

 1. Miejsce zawsze się znajdzie... A kto będzie dopytywał. Ja zaniosłem przyrdzewiałego 6 nitowca i nikt o nic nie pytał. Trochę zrzućmy stereotypy.
 2. Witam! Kol.Spalice te fiolki to nei czasem coś do odkażania ? Były w takich metalowych zielonych pudełeczkach w kształcie walca. Kojarzą mi się z wojska...Coś dzwonie ale nie wiadomo gdzie..
 3. Witam! Sotck84 niestety nie znalazłem zdjęcia na dysku. Wz.19 był prezentowany w dziale Identyfikacja ( chodziło o grubość orzełka ) Wstawiłem swojego dla porównania . Jak będziesz wytrwały to znajdziesz :) Pozostałe dwa to PRL jeden szufladowiec drugi ziemniak ....nic znaczącego ale cieszą :) Tylko szkoda że bez korony :( POZDRAWIAM.
 4. Rosforek jeszcze szczene z ziemi zbieram :) Wspaniałe są :)! POZDRO :) Sock 84 Fotki najbliżej za parę dni chyba że znajdę w czeluściach dysku...
 5. A i moim było :) A i poleciało już później sztuk trzy w różnych odstępach czasowych :)
 6. Może by przeciągnąć żyłkę przez gablotkę i pod nią wsadzić banknoty ? Taka luźna propozycja :)
 7. To znak Zone51 że szczęście będziesz miał :D !
 8. Jeszce ten rant zaklepany jak w niemieckim M32 - mowie sobie ; no w końcu coś większego . A tu wiaderko ;)
 9. -Młooooooooooody ! -Co ? -Mam hełm ! -<kopiąc 2,5 godziny w glinie,deszczu i błocie>- Wykopałem z synem piękne wiadro ....
 10. Witam! Ciekawa kolekcja :) Nietypowa :) Życzę szczęścia w kolekcjonowaniu :)\\
 11. Witam! Dziadek z 15 Płk Poznańskiego . Niestety nie mogę znaleźć....zdjęcie podeślę ci na maila :)
 12. Witam! A w życiu :) ! To pamiątka rodzinna :) Na alle nie było . Za to prezentowane było na forum (w dziale identyfikacja) .
×
×
 • Create New...

Important Information