Jump to content

Barson1

Forum members
 • Content Count

  1597
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. To jak z 1920 - idea dobra wykonanie już mniej... Pewnie nikt nie wpompuje jeszcze raz 50 mln żeby nakręcić porządny film o bitwie pod Wiedniem czy 1920 ...
 2. Miejsce zawsze się znajdzie... A kto będzie dopytywał. Ja zaniosłem przyrdzewiałego 6 nitowca i nikt o nic nie pytał. Trochę zrzućmy stereotypy.
 3. Witam! Kol.Spalice te fiolki to nei czasem coś do odkażania ? Były w takich metalowych zielonych pudełeczkach w kształcie walca. Kojarzą mi się z wojska...Coś dzwonie ale nie wiadomo gdzie..
 4. Może na listy ? Taki pomysł wpadł do głowy...
 5. Gratuluje fantów. A żeby broń była deko musi przejść przez CLK - jak mniemam twoja nie przeszła i zabetonowanie lufy ucięcie iglicy itp nie czyni jej deko ( nadal podlega pod ustawę).
 6. Witam! Sotck84 niestety nie znalazłem zdjęcia na dysku. Wz.19 był prezentowany w dziale Identyfikacja ( chodziło o grubość orzełka ) Wstawiłem swojego dla porównania . Jak będziesz wytrwały to znajdziesz :) Pozostałe dwa to PRL jeden szufladowiec drugi ziemniak ....nic znaczącego ale cieszą :) Tylko szkoda że bez korony :( POZDRAWIAM.
 7. Rosforek jeszcze szczene z ziemi zbieram :) Wspaniałe są :)! POZDRO :) Sock 84 Fotki najbliżej za parę dni chyba że znajdę w czeluściach dysku...
 8. Barson1

  guzik wz. 19

  Jako że już wz 19 mam wiele na jednym przeprowadziłem elektrolize ( fotki wstawię pod wieczór ).
 9. A i moim było :) A i poleciało już później sztuk trzy w różnych odstępach czasowych :)
 10. Może by przeciągnąć żyłkę przez gablotkę i pod nią wsadzić banknoty ? Taka luźna propozycja :)
 11. To znak Zone51 że szczęście będziesz miał :D !
×
×
 • Create New...

Important Information