Jump to content
ekiosk egazety next prenumerata

Barson1

Forum members
 • Content Count

  1597
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Barson1

 1. Miejsce zawsze się znajdzie... A kto będzie dopytywał. Ja zaniosłem przyrdzewiałego 6 nitowca i nikt o nic nie pytał. Trochę zrzućmy stereotypy.
 2. Witam! Kol.Spalice te fiolki to nei czasem coś do odkażania ? Były w takich metalowych zielonych pudełeczkach w kształcie walca. Kojarzą mi się z wojska...Coś dzwonie ale nie wiadomo gdzie..
 3. Może na listy ? Taki pomysł wpadł do głowy...
 4. Witam! Sotck84 niestety nie znalazłem zdjęcia na dysku. Wz.19 był prezentowany w dziale Identyfikacja ( chodziło o grubość orzełka ) Wstawiłem swojego dla porównania . Jak będziesz wytrwały to znajdziesz :) Pozostałe dwa to PRL jeden szufladowiec drugi ziemniak ....nic znaczącego ale cieszą :) Tylko szkoda że bez korony :( POZDRAWIAM.
 5. Rosforek jeszcze szczene z ziemi zbieram :) Wspaniałe są :)! POZDRO :) Sock 84 Fotki najbliżej za parę dni chyba że znajdę w czeluściach dysku...
 6. Barson1

  guzik wz. 19

  Jako że już wz 19 mam wiele na jednym przeprowadziłem elektrolize ( fotki wstawię pod wieczór ).
 7. A i moim było :) A i poleciało już później sztuk trzy w różnych odstępach czasowych :)
 8. Może by przeciągnąć żyłkę przez gablotkę i pod nią wsadzić banknoty ? Taka luźna propozycja :)
 9. To znak Zone51 że szczęście będziesz miał :D !
 10. Jeszce ten rant zaklepany jak w niemieckim M32 - mowie sobie ; no w końcu coś większego . A tu wiaderko ;)
 11. -Młooooooooooody ! -Co ? -Mam hełm ! -<kopiąc 2,5 godziny w glinie,deszczu i błocie>- Wykopałem z synem piękne wiadro ....
 12. Witam! Ciekawa kolekcja :) Nietypowa :) Życzę szczęścia w kolekcjonowaniu :)\\
 13. Witam! Dziadek z 15 Płk Poznańskiego . Niestety nie mogę znaleźć....zdjęcie podeślę ci na maila :)
 14. Witam! A w życiu :) ! To pamiątka rodzinna :) Na alle nie było . Za to prezentowane było na forum (w dziale identyfikacja) .
 15. Taki mały komplecik z orzełkiem Dziadkowym :)
 16. Malunek puszki i hełmu - inwencja własna lub zawodowca (nie zawsze były malowane ) . Kamizelkę z krzyżem i opaskę można uszyć samemu. Ostatnio na starociach w Poznaniu były 2 bandażownice jedna za 150 druga za 250 zł .Dochodzą bandaże,nożyczki itp itp itp . Temat rzeka .....można poszukac medycznego sierściucha".... Dla matematyczności okrągłe okularki jeżeli ktoś lubi lub nosi:):):) Na Panzer Lehr masz wyjaśnione co i jak DOKŁADNIE . Poza tym wątki był poruszane już na forum . POZDRO P.S To oczywiście tak w skrócie jeżeli chodzi o gadżety.
 17. Witam! Bardzo rzadki :) A z powstania fanty sercu polaka myślę że bliskie. Schowaj go i nie sprzedawaj :) GRATULUJE:) POZDRAWIAM!
×
×
 • Create New...

Important Information