Jump to content

puma007

Forum members
 • Content Count

  92
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by puma007

 1. Po krótkim śledztwie dowiadujemy się że bogini ma na imię Marcelina. Posiada też przepiękny i gustowny warkocz oraz zjawiskowy uśmiech. Jestem w związku z tym nieco zakochany :) :)
 2. Liberty to może nie, ale Meteora można znaleźć :) http://www.ebay.pl/itm/Rolls-Royce-Meteor-rover-meteorite-diesel-marine-engine-gearbox-see-video-/130804396151?pt=UK_CarsParts_Vehicles_Boat_Engines_EngineParts_SM&hash=item1e748cb077#ht_1880wt_906 Ale zgadzam się również że doprowadzenie nowego nabytku do stanu jezdnego to nie takie hop-siup i chylę czoło przed załogą" MBP
 3. Nie znam się :D ale rzeczywiście, jeżeli skrzynki sa od pana rolnika to prawdopodobieństwo podróby jest rzeczywiście znikome. Jeżeli zakupiłbyś je za gruby szmal od jakiegoś nieznajomego , to węsz szyłbym spisek , ja z niezamknietym dachem nad narodowym :D :D Enyłej sczątki skrzyneczek wygladaja ładnie a i krata na bro" nieźle się prezentuje :) Powodzenia w dalszych poszukiwaniach.
 4. I Sprg. 42" ?? Przyznaje się od razu że nie jestem specjalistą w dziedzinie skrzyń amunicyjnych ale cos mi nie pasuje ten napis, jezeli się myle to poprosze o krótkie wyjasnienie :D :D
 5. Dostał reprymendę dlatego że środek (AIM-7) uzyty do zniszczenia celu (An-2) był wielokrotnie droższy od jego samego (celu) :) :)
×
×
 • Create New...

Important Information