Jump to content

puma007

Forum members
 • Content Count

  92
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Po krótkim śledztwie dowiadujemy się że bogini ma na imię Marcelina. Posiada też przepiękny i gustowny warkocz oraz zjawiskowy uśmiech. Jestem w związku z tym nieco zakochany :) :)
 2. Liberty to może nie, ale Meteora można znaleźć :) http://www.ebay.pl/itm/Rolls-Royce-Meteor-rover-meteorite-diesel-marine-engine-gearbox-see-video-/130804396151?pt=UK_CarsParts_Vehicles_Boat_Engines_EngineParts_SM&hash=item1e748cb077#ht_1880wt_906 Ale zgadzam się również że doprowadzenie nowego nabytku do stanu jezdnego to nie takie hop-siup i chylę czoło przed załogą" MBP
 3. Nie znam się :D ale rzeczywiście, jeżeli skrzynki sa od pana rolnika to prawdopodobieństwo podróby jest rzeczywiście znikome. Jeżeli zakupiłbyś je za gruby szmal od jakiegoś nieznajomego , to węsz szyłbym spisek , ja z niezamknietym dachem nad narodowym :D :D Enyłej sczątki skrzyneczek wygladaja ładnie a i krata na bro" nieźle się prezentuje :) Powodzenia w dalszych poszukiwaniach.
 4. I Sprg. 42" ?? Przyznaje się od razu że nie jestem specjalistą w dziedzinie skrzyń amunicyjnych ale cos mi nie pasuje ten napis, jezeli się myle to poprosze o krótkie wyjasnienie :D :D
 5. @ MarcinP owszem, masz rację, KPWT jest na dwóch ostatnich zdjęciach, ale parę postów wcześniej jest poprzednia partia fotek , na jednej z nich jest Duszka" przymocowana do konstrukcji taczko-podobnej. O to mi chodziło. Nie zgodzę sie również do końca ze stwierdzeniem że współczesne kołowe pojazdy MRAPo-podobne sa kontynuacja idei echnicala" , moim zdaniem za pojazdy bezpośrednio bazujące na tej koncepcji prędzej można uznać rożnego typu lekkie pojazdy wojsk i służb specjalnych-tajnych i poufnych" jak wszelakiej maści SAS-rovery, Jackale czy też nasz zapomniany Jeż.
 6. Acha , no i nie uwierzę że przyspawany do taczek DSzK ze zdjęcia kindżała nadaje się do uzytku, osobiście targałem nie tak dawno ww (co prawda na kółeczkach by Kolesnikow) i z autopsji wiem że to wielki i k...sko ciężki kawał żelastwa, Taczki ze zdjęcia mają małą podstawę (bazę) jedno kółko i wysoki środek cięzkości, konia z rzędem temu kto przejedzie tym ustrojstwem 100 mtr :D wyp...li mu się na bok od razu :D I nie wyobrazam sobie strzelania z tego, odrzut od razu wywali ta taczke http://www.youtube.com/watch?v=a-Mv57gyAP8&feature=fvwrel no chyba że jakieś dodatkowe lemiesze są w zestawie :D :D
 7. Acer szybki jak błyskawica :) własciwie chciałem napisac to samo :D . Jako ciekawostkę mozna dodac ze 99% echnicalsów" jest są konstrukcjami japońskimi (niekoniecznie japońskiej produkcji) z tego 90% to rózne wariacje na temat Toyoty (stad okreslenie Toyota war" na konflikt libijsko -czadyjski (dobra odmiana??) gdzie gros działań manewrowych byl przeprowadzanych przy pomocy tych pojazdów) zdarzaja sie równiez Isuzu i naprawdę sporadycznie Nissany .
 8. Dostał reprymendę dlatego że środek (AIM-7) uzyty do zniszczenia celu (An-2) był wielokrotnie droższy od jego samego (celu) :) :)
×
×
 • Create New...

Important Information