Skocz do zawartości

Wielka woda


Erih

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Właśnie w TV jakiś ludek z akcji przeciwpowodziowej z Krakowa ze smutkiem w głosie powiadomił, że Wisła zalała Centrum Antypowodziowe a w nim 150 tysięcy worków, których wcześniej nie wydano. I teraz muszą worki pożyczać z innych miast.
Mam się nie śmiać?

C.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

centrum przeciwpowodziowe jest umieszczone tuż przy Wiśle. Z jednej strony ułatwia to ruszenie sprzętu na rzekę . Z drugiej naraża zapasy na zalanie. I tak źle, i tak niedobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natury ujarzmić się nie da jak to się nie którym wydaje.Zbiorniki retencyjne są większym zagrożeniem niż dziko płynące rzeki.
Polecam artykuł w miesięczniku Wędkarski Świat nr 12/99 "zatytułowany Mur".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latający holender jak tam Kazimierz przetrwał noc i poranek?
Jak masz jakieś świeże fotki to prosiłbym o podesłanie na maila,mam sentyment do tego miasteczka.
Mi do chałupy woda doszła sąsiadów pozalewało..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga we Wroclawiu moze zabraknac wody . rzekoma plotka dementowana przez rzecznika pras. MPWiK we Wrocławiu. Mimo wszystko ja uzupelniam podstawowe kanistry czekajace na taka okolicznosc :) strzezacego pan bog strzeze. Z gory mowie nie wiem ile w tym plotki ile prawdy zeby nie bylo ze roznosze plotki lepiej dmuchac na zimne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z powyższym pacjentem nie będę, od dziś, utrzymywał kontaktu.


Dzwonię, dzwonię, na pocztę się nagrywam... Myślę- może worki z piaskiem nosi, może się utopił, może telefonu w zamęcie nie słyszy... A oddzwania taki i mówi, że Mu ... drzemkę przerwałem :-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie