Jump to content

Jak Polacy widzą Europe ;)


krecik wz. 65

Recommended Posts

Wallenrod- nie o nas, tylko o elektoracie różowych libertynów. Tak widzą inne nacje ci, którzy cały czas popierają tuskoidalny ząd", choć gorszego reżimu jeszcze w Polsce nigdy nie było i pewnie nie będzie. Ci ludzie mają zaburzenia percepcji rzeczywistości i moim zdaniem to wcale nie jest śmieszne.
Link to comment
Share on other sites

Na szczęście jesteśmy MY - elektorat Prawa i Sprawiedliwości, jedyna pozostała inteligencja w kraju dresów, jakim po dojściu Tuska do władzy stała się Polska. Już wkrótce odsuniemy różowych tuskoidalnych libertynów od władzy, rośniemy w siłę i razem z rodzinami Radia Maryja sprawimy, że Polska znów będzie Polską! A cała ta Europa będzie mogła nas pocałować...
Link to comment
Share on other sites

Tony Moreno, Twoja bezczelność (albo dezynwoltura", jak mawiał był Twój współtowarzysz Jan etc. Rokita) jest bezprzykładna. Sam głosowałeś na Kongres Aferałów, razem z hordami drechów wegetującymi w Irlandii, więc zmilcz. Jeśli chcesz mnie zaliczyć do elektoratu PiS, to Twój żarcik chwycił jak przymrozek w Sudanie, bowiem ja nie jestem socjalistą i nigdy nie głosowałem na PiS, choć uważam ich rządy za stokrotnie lepsze niż ządy" PO, czyli sowieckiej razwiedki. W przeciwieństwie do Ciebie, znam dobrze historię Kongresu Aferałów i rolę, jaką odegrali przy okrągłym stole, także udział premiera" Tuska w tzw. ocnej zmianie" jest mi doskonale znany. Dlatego nigdy nie zhańbiłem się głosowaniem na różowych.
Pozdrav.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information