Jump to content

steell

Forum members
 • Content Count

  3736
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Tytuł artykułu jest mylący, może celowo, a może dziennikarz nie rozgarnięty.
 2. Z muzeum narazie nic nie wiadomo Cytat: Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie wstrzymał do czasu rozpoznania decyzję ministerstwa kultury o połączeniu Muzeum II Wojny Światowej z Muzeum Westerplatte w Gdańsku. Sąd rozpatrzy skargę i podejmie decyzję.
 3. To jest tuningowany T-72 nie PT91, kaczor jest w remoncie.
 4. Narazie to ogólniki, ale jak rozumiem chodzi Ci dokładnie o to: • Współpraca z elementami systemu obronnego państwa, w tym szczególnie administracją rządową i samorządową. To logiczne że będzie współpracować z administracja na szczeblu gminy są różne plany działania, i formacje na temat infrastruktury wrażliwej, ochrony itd, im wyżej tym tego więcej. Z SZRP muszą współpracować bo będą ich częścią. • Ochrona społeczności lokalnych przed skutkami ataków w cyberprzestrzeni. No tu nie mam pojęcia o co chodzi, ale pewnie się dowiemy lub zostanie to wykreślone lub też zmienione, wyobrażam sobie demontowanie nieprawdziwych informacji przekazywanych prze internet poprzez olgino" w formie analogowej. • Szerzenie w społeczeństwie idei wychowania patriotycznego. Po pierwsze nie cała OT będzie składała się z ochotników, część będzie zawodowymi żołnierzami, można to wykorzystać w wieloraki sposób, mamy specjalistów od PR zwanych kiedyś propagandzistami. Spotkania w szkołach, spotkania w czasie rocznic, asysty wojskowe, prezentacja uzbrojenia, opcji jest cała masa. Po prostu wyjcie wojska z koszar do społeczeństwa.
 5. Tandeta to przy tym produkt wysokiej jakości.
 6. Proszę zwrócić na gęstość przeplecenia drutu na rękojeści. To pierwsze co zwróciło moja uwagę, co do bicia to faktycznie trzeba by mieć lepsze zdjęcie, a najlepiej obejrzeć dokładnie pod lupą.
 7. Nie da się z tego zdjęcia określić czy oryginał, niestety.
 8. Cytat Pozwolenie nie jest potrzebne, gdy broń jest niesprawna" cha cha, no jak ktoś uwierzy to do kogo w przyszłości pretensje będą?
 9. fala nie przesadzaj, wiadomo że miał i po prostu wiedzieli co znajdą, przy okazji.
 10. Ten zegar ma na odwrocie jakieś bicia? Mam chętnego co zamieni się na Tygrysa na chodzie.
 11. http://pl.wikipedia.org/wiki/Znak_graniczny
 12. Przemyśl po 1939 przed 1941, granica na Sanie, widok ze strony niemieckiej na stronę radziecką.
×
×
 • Create New...

Important Information