Jump to content

steell

Forum members
 • Content Count

  3736
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Tytuł artykułu jest mylący, może celowo, a może dziennikarz nie rozgarnięty.
 2. Z muzeum narazie nic nie wiadomo Cytat: Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie wstrzymał do czasu rozpoznania decyzję ministerstwa kultury o połączeniu Muzeum II Wojny Światowej z Muzeum Westerplatte w Gdańsku. Sąd rozpatrzy skargę i podejmie decyzję.
 3. http://pl.wikipedia.org/wiki/Znak_graniczny
 4. Michnik toasty wznosił za tekę ministerialną dla Kiszczaka to czego oczekujecie od Wyborczej"? To taki Gross tylko o wielu nazwiskach.
 5. Zakładając że ten ubot" leży tam na dnie, to koszt wydobycia tak by niczego nie zniszczyć może znacznie przekroczyć oferowane 5 tys zł.
 6. Z zasady jako nie fachowiec nie wypowiadam sie w tym temacie, ale zdjęcie wstawione przez leszek01 2015-08-16 11:38:00 spowodowało u mnie poważne problemy zdrowotne. Na chwilę obecną nie wiem czy przeżyję.
 7. Silnik zajumali musi ruskie szabrowały.
 8. Poprawia samopoczucie, ale z drugiej strony świadczy o mizerii wyposażenia.
 9. Odbuduje się jeszcze większy i piękniejszy, nie martw się.
 10. Tu to samo miejsce trochę wcześniej http://fotopolska.eu/119609,foto.html?o=u141669
 11. Trochę tego nazbierałeś. Fajnie by było zrobić uproszczoną makietę czołgu z przeźroczystej grubej pleksi i osadzić w niej elementy odnalezione w miejscach im należnych. No ale to tylko takie marzenia :)
 12. Wybaczcie niecierpliwość ale ciekawość mnie zjada od wewnątrz. Są dostępne fotki wnętrza tego egzemplarza po wyczyszczeniu z błota?
 13. No to może cofniemy się trochę dalej w czasie. Lechici a Piastowie" Nie będę cytował całego tekstu bo każdy sobie przeczyta, natomiast jak to faktycznie jest? wszak nawet obecnie niektóre nacje nazywają nas lachami w różnych odmianach tego słowa. http://www.kki.pl/pioinf/przemysl/dzieje/rus/lechici1.html
×
×
 • Create New...

Important Information