Skocz do zawartości

steell

Użytkownik forum
 • Zawartość

  3757
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. steell

  Muzeum II Wojny do przeróbki"

  Tytuł artykułu jest mylący, może celowo, a może dziennikarz nie rozgarnięty.
 2. steell

  Muzeum II Wojny do przeróbki"

  Z muzeum narazie nic nie wiadomo Cytat: Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie wstrzymał do czasu rozpoznania decyzję ministerstwa kultury o połączeniu Muzeum II Wojny Światowej z Muzeum Westerplatte w Gdańsku. Sąd rozpatrzy skargę i podejmie decyzję.
 3. steell

  Stał, stał i już nie stoi

  To jest tuningowany T-72 nie PT91, kaczor jest w remoncie.
 4. steell

  Powszechna Obrona Terytorialna

  Narazie to ogólniki, ale jak rozumiem chodzi Ci dokładnie o to: • Współpraca z elementami systemu obronnego państwa, w tym szczególnie administracją rządową i samorządową. To logiczne że będzie współpracować z administracja na szczeblu gminy są różne plany działania, i formacje na temat infrastruktury wrażliwej, ochrony itd, im wyżej tym tego więcej. Z SZRP muszą współpracować bo będą ich częścią. • Ochrona społeczności lokalnych przed skutkami ataków w cyberprzestrzeni. No tu nie mam pojęcia o co chodzi, ale pewnie się dowiemy lub zostanie to wykreślone lub też zmienione, wyobrażam sobie demontowanie nieprawdziwych informacji przekazywanych prze internet poprzez olgino" w formie analogowej. • Szerzenie w społeczeństwie idei wychowania patriotycznego. Po pierwsze nie cała OT będzie składała się z ochotników, część będzie zawodowymi żołnierzami, można to wykorzystać w wieloraki sposób, mamy specjalistów od PR zwanych kiedyś propagandzistami. Spotkania w szkołach, spotkania w czasie rocznic, asysty wojskowe, prezentacja uzbrojenia, opcji jest cała masa. Po prostu wyjcie wojska z koszar do społeczeństwa.
 5. steell

  Odznaka pancerna

  Tandeta to przy tym produkt wysokiej jakości.
 6. steell

  Sztylet lutfwaffe

  Proszę zwrócić na gęstość przeplecenia drutu na rękojeści. To pierwsze co zwróciło moja uwagę, co do bicia to faktycznie trzeba by mieć lepsze zdjęcie, a najlepiej obejrzeć dokładnie pod lupą.
 7. steell

  Sztylet lutfwaffe

  Nie da się z tego zdjęcia określić czy oryginał, niestety.
 8. steell

  Lekarz kolekcjoner

  Cytat Pozwolenie nie jest potrzebne, gdy broń jest niesprawna" cha cha, no jak ktoś uwierzy to do kogo w przyszłości pretensje będą?
 9. steell

  Lekarz kolekcjoner

  fala nie przesadzaj, wiadomo że miał i po prostu wiedzieli co znajdą, przy okazji.
 10. steell

  Allegro greatest hits vol.40

  Ten zegar ma na odwrocie jakieś bicia? Mam chętnego co zamieni się na Tygrysa na chodzie.
 11. steell

  Znaczek orzeł z K.

  Jest coś z tyłu?
 12. steell

  Czapka garnizonowa 1975 r.

  Jeżeli to okolice 75 roku to albo Wojska Lotnicze albo Wojska Obrony Powietrznej Kraju, były rozdzielone.
 13. steell

  Czapka garnizonowa 1975 r.

  Stopień wojskowy był na otoku, którego tu nie ma. Czapka dla szeregowych i podoficerów WLOP. Data produkcji marzec 1975 rok rozmiar 55.
 14. steell

  UR wz.35

  Wybrane ogłoszenie nie istnieje".
 15. steell

  Odznaka Breslau

  NSFK to Narodowo-Socjalistyczny Korpus Lotniczy" Organizacja paramilitarna prowadząca szkolenie początkowe, pilotów, coś jak paramilitarny aeroklub. Grupe 6 to Śląsk z siedzibą we Wrocławiu /Breslau/. Czy odznaka prawdziwa nie mam pojęcia, są robione jej repliki dostępne po parę euro.
×

Powiadomienie o plikach cookie