Skocz do zawartości

Jak Polacy widzą Europe ;)


krecik wz. 65

Rekomendowane odpowiedzi

Bandolero, ja też nie głosowałem na bandę Tuska i nie pracuję w Irlandii. Dresiarzem też nie jestem. Ale przemyśl, czy nie głosować na PiS następnym razem, bo tylko Oni mogą przepędzić z Polski sowiecką razwiedkę. Poza tym w pełni Cię popieram, my szlachta musimy trzymać się razem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopłat unijnych" powiadasz? Twoim zdaniem w Brukseli stoi monstrualna drukarnia i tłoczy euroruble na dopłaty unijne"? Kolego, te dopłaty unijne" to haracze, ściągnięte przez urobolszewików z nas, podatników, które w formie szczątkowej, po okradzeniu przez unijnych urzędasów, trafiają do rolników w ramach propagandy i ogłupiania. Niech ciemne masy widzą, jaka ta Unia dobra- kasę rozdaje, cuda ludziska!
P.S. Tony Moreno, gdybyś był szlachcicem, tobyś nie błaznował na forum i nie popierał euromarksistów i federastów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam jednak, że "prawdziwy polski chłop nie wziąłby judaszowych srebrników, czyli dopłat unijnych. Tylko nieliczne wynarodowione i zdegenerowane jednostki to robią podobno."
danieloff chyba nie znasz sytuacji na wsi i cen np. środków ochrony roślin nawozów itp.więc nie pisz,że tylko zdegenerowane jednostki to robią ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi dopłatami różnie bywa ;) . Jak pokazuje praktyka, polski chłop bierze wszystko co zapędziła zawierucha historii w okolice obejścia (ilu poszukiwaczy na tym skorzystało!). Obojętnie, czy to była czerwona zawierucha goniąca, pół wieku temu, brunatną zawieruchę, czy zapędzona kilka lat temu na piastowskie ziemie, zawierucha tzw. ,,brukselska''.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danieloff widzę że nic nie wiesz o chłopach polskich" i tych unijnych dopłatach. Mieszkam na wsi i każdy kto ma gospodarkę czyli jakieś 99% ludności w okolicy dostaje dopłaty i bez żadnego słowa je bierze bo ceny na wsiach są kolosalne a bez pomocy unii gospodarka upadła by w po pierwszym roku funkcjonowania samodzielnego wiec proszę cie nie pisz więcej takich bzdur ok ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tony Mareno w pełnej rozciągłości popieram Twój apel i poglądy.
Sprawiasz, że Polska jest dla mnie krajem, w którym można mieć NADZIEJĘ!
Bandolero też jest ok ale mam dziwne wrażenie, że obraca się w jakiejś rzeczywistości, która znana jest tylko wybrańcom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie