Skocz do zawartości

Uzależnienie od wykrywacza


radek98k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Gdyby kol Radek mógł zainicjować wydanie dokumentu orzekającego niepoczytalność i upośledzenie spowodowane uzależnieniem od wykrywacza i zgubnym działaniem pola magnetycznego na nasze mózgi,coś ala paszport polsatu,ewentualnie żółte papiery albo chociaż okrągły dowód osobisty...
W razie wpadki wyjęło by się taki dokument bełkocząc z śliną na brodzie i zostawili by nas w spokoju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto jeszcze sprawę rozdmuchać w mediach, żeby społeczeństwo wiedziało jak obchodzić się z chorymi podczas ataku choroby: Nie przeszkadzać, nie zaczepiać, udostępnić strych i piwnicę, poczekać aż się zmęczą i zakończą poszukiwania...uff atak minął.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz kalumnie"...sam jestem uzależniony od wykrywacza od 1986 roku i nadzieja na wyleczenie lub choćby poprawe jest znikoma...To niejako recydywa !
Młody kilkuletni organizm naszego kolegi może być jeszcze podatny na jakieś środki farmakologiczne , zioła , odczynianie uroków itd.
Ja jestem stracony dla społeczeństwa - ale Radek ma jeszcze szanse !!
Nie odwracajmy się od kolegi !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi się zdarza od czasu do czasu jakąś głupotę na forum napisać ale to już przesada! :

1)Napisał: radek98k
Data: 2009-07-28 11:24:38
Treść: Zakaz posiadania wykrywaczy osobom niupoważnionym lub zdawanie dowodu na posiadanie wykrywacza. (tak jak prawo jazdy, dowód osobisty, karta wędkarska)

2)Napisał: radek98k
Data: 2009-06-11 14:03:41
Treść: Pisze list do dyrecji. - Co to jest dyrecja"?

3)Napisał: radek98k
Data: 2009-05-22 20:50:05
Treść: Ciekawe co wy wymyślicie mondrale. -hahaha! mondrale" !

4)Napisał: radek98k
Data: 2009-05-22 18:58:12
Treść: NIE URODZIŁEM SIĘ W 1998 ROKU!!!! CO Z WAMI JEST!? NIE MOŻECIE NAWET PISAC NA WAŻNE TEMETY. Najlepiej to wpisywac byle co: np. A kto mówi że radzio bedzie się trunkami delektował? My procenty a radek kubusia i wszystko gra. Wyrosnietym ale dzieckiem. Radzio jest z rocznika 1998 ,wiec jedyne co moze kupic w monopolowym to coca-cola lub mirinda Radek żebyś ty wiedział jak ja czekam na każdy twój wątek/post,prawie jak na Teleexpress. No i weś jakiś czołg na zagryche tylko niemiecki bo ruskie mi nie smakują :) Jest partia miłośników piwa, więc poszukiwaczy i terrorystów" też może być a do ich planu wyborczego nam najbliżej... WYCHWALAJĄ SIĘ TYLKO DZIECI. w tym przypadku wychwalanki to wzajemne aśmiewanie" z moich informacji innym. Z wami nie można na żaden normalny temat popisac. Integracja ta polegała by na wpisaniu siebie na liste poszukiwaczy a potem zakupu identyfikatora. Pewnie zbieracie fanty, żeby się popisac przed innym koleżkami! -ale poemat!

5)Napisał: radek98k
Data: 2009-05-05 18:54:17
Treść: Najlepiej chodzic po polu we wrześniu, październiku, listopadzie, bo jest wszystko przekopane. Jeżeli pole znajduje się blisko zabudowy chodzi się wieczorami, rankiem, w dni mgliste (człowieka nawet z 70 metrów nie widac), w dni świąteczne najlepiej rano we wielkanoc, wieczorem w wigilie, rano na 1 maja. Wtedy nie ma takich problemów. JAK KTOŚ PODCHODZI DO POSZUKIWACZA(ROLNIK) TO MOŻNA UDAWAC, ŻE SIĘ ODLEWA I WÓWCZAS MA SIĘ CZAS NA ZWINIĘCIE I UCIECZKA. -taaa... a jak rolnik zobaczy wykrywacz i saperkę to daleko nie uciekniesz

6)Aby znaleźc odznake, medale, hełmy, naboje, manierki trzeba szukac po nieboszczykach. Czy tak robicie? Poszukiwacze to nie złodzieje. Też byłem na wypadzie dzisiaj na froncie wschodnim i znalazłem łuski, naboje od ppsh, i inne oraz co jest oczywiste porozsypane odłamki. -aby znaleźć medale,hełmy,naboje,manierki itp nie trzeba wcale po grobach łazić.Idziesz sobie do lasu wyciągasz hełm który żołnierz położył na ziemi a nie miał potem czasu zakładać-to też uważasz ,że z trupa?

7)Napisał: radek98k
Data: 2009-04-22 13:41:42
Treść: Polska jest 100 lat za mużynami (rozwój gospodarczy). Gorzej byc nie może. Milicja jest do dziś milicją, ale żeby kłucic się o znaczki. -hahaha! mużyn".Człowieku pisać się naucz!Takich błędów to ja nawet w przedszkolu nie robiłem!

8)Napisał: radek98k
Data: 2009-03-16 19:01:14
Treść: WY UWAŻACIE FORUM DO POPISU i JAJ. NIE MAM Słów. JA Z grzecznością zadałem pytanie. 90% wyrazów to niepotrzebne, 4 posty zostały zmienione, Odzywają się ci, którzy są gadatliwi np.Trooper85 (1659postów i tylko 12 wątków). -taaa... a ty co na forum robisz jeśli sę nie popisujesz? szkoda gadać

9)Napisał: radek98k
Data: 2009-02-08 14:12:26
Treść: Najlepiej nie pokazywac swoich fantów. -Jak tak uważasz to nie pokazuj.

10)Napisał: radek98k
Data: 2008-12-25 17:38:08
Treść: Na chełmach niemieckich wehrmachtu jest emblemat po jednej stronie herb trzy kolorowy a z drugiej strony gapa, a w SS znak SS i gapa -chełmy"? dobra... z wehrmachtem dobrze napisane ale w ss nie było gapy lecz swasta

11)Napisał: radek98k
Data: 2008-09-27 19:24:31
Treść: Ja mieszkam w takiej miejscowości w której wszyscy ludzie są chamami i chcą wszystko wiedziec i później plotkowac. Także kiedy ide poszukac metalu to najczęściej ide w nocy, albo wieczorem, jak grzybiarze już śpią -W nocy? to ty musisz używać dodatkowo latarki!zresztą ;chyba w każdej miejscowości większość ludzi taka jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kobiety nie lubią wykrywacza bo nie wymaga on sprawności łóżkowo-domowej, tylko czysto fizyczno-kroczącej ;)

są plusy wykrywacza- nie zawraca głowy, mówi z reguły przyjemnym tonem, jest chudziutki, zgrabny, nie woła jeść!"..

mimo wszystko nadal warto być hetero ;]
hehe
pozdro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie