Jump to content

ensiferum3

Forum members
 • Content Count

  1165
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. http://pl.wikipedia.org/wiki/Gossamer_Albatross http://www.youtube.com/watch?v=sp7yv67B5Sc Napędzane siłą ludzkich mięśni, lekkie o konstrukcji bardzo mocnej jak na swój ciężar. Zasięg... zależy od kierowcy ;) . Jeszcze tylko rozwiązać problem z niestabilnością ...i kto wie? Może będziemy latać ... tak jak dziś jeździmy na rowerach :D .
 2. Nie wiem jak inni lecz osobiście już nie zwracam uwagi na identyfikacje cyfrową. Obserwuję przeskoki pomiędzy kwadracikami oraz natężenie dźwięku, przez które można poznać czy mamy pod cewką monetkę czy coś innego. Zawsze gdy coś jest drobniejsze bądź posiada dziwne" kształty sygnał jest jakby mniej czystszy i słabszy.
 3. Racja, jednak czasami mocno zaśniedziałe monety z mosiądzu czy miedzi, pokazuje jako nikiel. Zdarzyło mi się nawet iż pokazywał je jako TAB (podobnie jak łuski z PPSz). No ale cóż amerykański wykrywacz robiony pod ich monety.
 4. Fakt złoto kiepsko łapie. Srebro dobrze, szczególnie 5 marek niemieckich z okresu rzeszy :D ... dzynga" aż miło. Mały zasięg? Możliwe , że jest to spowodowane przez budowę łańcuszka, musiałbyś spróbować na monecie. Heh niektóre tanie baterie dają radę a inne znowu nie, a jeszcze inne tylko ze słuchawkami.
 5. U mnie wykrywa, kilka sreberek wyszło na takich ustawieniach, nawet te małe" pokazuje normalnie. Zrób mały test w domu, jeśli masz możliwość oczywiście. Czasami nawet kiedy kwadracik foil jest wycięty, to pomimo tego wykrywa większe skrawki folii aluminiowej. Dzisiaj stałem się ofiarą tanich baterii (sam sobie jestem winien, chciałem zaoszczędzić i kupiłem jakiś tani szajs" za 3.50. Kupiłem je ponieważ jeden z akumulatorków uległ urazowi mechanicznemu ). Wychodzę na poletko monetkonośne" włączam wykrywkę i ... dyskoteka przy każdym poruszeniu.
 6. Co do MXT ... poszukaj na innych forach czy są już opinie odnoszące się do modelu PRO. Najlepiej jeśli sam poròwnasz i sam dokonasz wyboru.
 7. Myślałem nad czymś uniwersalnym. Rutus Argo, Whites MXT... zależnie od funduszy. Wykrywka, której nie zmienkałbym do czasu kiedy przestanie działać.
 8. Też się zastanawiałem ... stwierdziłem że lepiej zainwestować w wykrywke lepszej klasy. IMHO
 9. http://pl.wikipedia.org/wiki/Gotha_Go_244 I jeszcze taka fajna stronkę znalazłem : http://www.luft46.com/
 10. Hansa-Brandenburg W.29 http://www.aviastar.org/air/germany/hansa_w-29.php http://pl.wikipedia.org/wiki/Hansa-Brandenburg_W.29
 11. Prawie byś cie mnie wkręcili z tym 18 ... tak aby się ktoś nie nabrał ... http://pl.wikipedia.org/wiki/Airbus_Beluga
 12. http://en.wikipedia.org/wiki/AEA_Cygnet http://www.yesmag.ca/focus/flight/cygnet.jpeg Przyziemny klimat ... Podoba mi się, jako wielka kupa materiału :) Dalej koledzy ... sam nie jestem na forum ;)
 13. Na youtube'e masz filmik porównawczy ... poszukaj ...
 14. Eksperymentalny niemiecki myśliwiec. Konstrukcja skomplikowana, szczególnie na tamte lata. FW-TRIEBFLUGEL http://www.youtube.com/watch?v=bqqQ48KFXJE&feature=related
×
×
 • Create New...

Important Information