Jump to content
ekiosk egazety next prenumerata

PG

Forum members
 • Content Count

  838
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Ok, chłopaki. Termin zatwierdzony. A teraz ten temat zamykam :) Przechodzić do vol.2 :)
 2. Krysteks, prawie cały czas :)
 3. Na karczmę napewno niedziela :) A ja z chęcią gdzieś w sobotę bym się też wybrał, więc kto chętny? Pozdr.
 4. Sv, żebyś tak tydzień wcześniej powiedział... Ale daj mi to na priva, zobaczę co da się zrobić! A flaszka to żaden problem :) 281, wszystkich razem zebrać? Zabrzmiało jak wyzwanie :) Pewnie dałoby radę, a co do karczmy to oczywiście się piszę :D
 5. Jakieś tam są zawsze :) Zobaczymy tylko które z nich do skutku dojdą... A ty jakieś plany już snujesz?
 6. U mnie też najczęściej weekendy, choć czasem się nudzę po robocie w chacie i na jakieś 2 godzinki mi się uda gdzieś po okolicach połazić :) Niestety GG nie mam, bo i net tylko w pracy :( Ale jak, przejrzysz cały temat, to w którymś poście jest mój numer kom.
 7. No widzę że coraz to więcej nas :) Krysteks zapraszamy! Pommernstellung... Czyżbyś gdzieś z moich landów pochodził? No Yonder, toś zaszalał! I jak się w Gross Born podobało? ja jestem tam raz lub dwa w roku, kiedyś możnaby się tam wybrać na małe kopanko. Region znam całkiem dobrze, a i parę namiarów możebym zyskał po odświerzeniu starych znajomości :) No to się deklarować kiedy i na co? A może dziś popołudniu jakieś spotkanko, np. Fort Colomb? Pozdr.
 8. No to ja też na ten weekend zostaję... Nie przegapię okazji połażenia w tak dobrym towarzystwie :)
 9. 281, jak dałbyś radę wykroić czas na weekend to pod Konin bym cię zabrał. Jak pisałem samemu mi się za bardzo nie chce a jakieś tam 2 namiary mam (ale gdzie i co na priv) :) Co do karczmy to ja chętnie :) W końcu jak się nigdzie dalej nie wybiorę to co będę w chacie siedział? napewno jeszcze ktoś się znajdzie do kompanii :)
 10. Hehehe... Kamdrum, te podrdzewiałe ja też zawsze pod drzewka podrzucam, a resztę zabieram dla cię :) Niedziela licha... Jedyna monetka to 10 groszy z 2003 znalezione przez moją panią :) Zastanawiam się nad wypadem pod Konin na weekend, ale samemu mi się nie chce :( Pod koniec tygodnia pewnie sobie jakieś plany wyklaruję? Pozdr.
 11. 281, a jak mamy spotkanko zorganizować skoro ty tylko w pracy? A przydałoby się zintegrować w większej grupie :) Może w weekend? W tygodniu na 90% jadę w obce landy, mam parę namiarów... Nawet nie wiem czy wszystkie obskoczę :)
 12. Ostatni dzień w pracy i do next poniedziałku mam wolne, jakby co dawać cynę na koma bo z netem krucho :( Nie wiem jeszcze czy nie wyjadę na parę dni prowadzić gospodarkę rabunkową poniemieckich włości, jak ktoś chciałby się zabrać to dawać info :) Weekend był mizerny... Pozdr
 13. 281, wiarę z ochrony środowiska akurat znam, więc spox :) ale faktem jest że lubią sobie czasem tamtędy przejechać niebiescy :) No to miejsce na piwko mamy już wybrane :) Klimacik wspaniały, ja też polecam :) Co z sobotą i niedzielą? Kto chętny i gdzie?
 14. 281, od piątku począwszy będziesz teraz wszystkich zaskakiwał... Rozumiem, że sprzęt już w drodze? Gratuluję przy okazji wyboru :) A tak przy okazji, wczoraj wybrałem się z moją panią na niedaleki spacer i muszę przyznać, że coraz lepiej jej idzie. Na 2 godzinki łażenia wyciągneła 5 zł z 1984 i boratynkę (cóż za rozpiętość!), oprócz tego trochę łusek od Mausera z lat 1915-39 :) Na saperkę tylko narzekała, że mógłbym lżejszą kupić :) Pozdr.
 15. Omiatał? Czyżby 281 z plażóweczką :) Zobaczymy co w weekend, po tygodniu przerwy gdzieś napewno się wybiorę :D Coś tam o niedzieli chłopaki wspominają, ale myślę że i w sobotę w domu nie usiedzę :)
×
×
 • Create New...

Important Information