Jump to content

OloOcki

Forum members
 • Content Count

  513
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. OloOcki

  Napisy na murze

  Cześć, Wasze historie i napisy niemieckie zainspirowały mnie do stworzenia aplikacji na ten temat. Zobaczcie napisy niemieckie we Wrocławiu: http://pwr.maps.arcgis.com/apps/webappviewer/index.html?id=82438860f59a4f6694e3d2524f08848d Jeżeli znajdziecie kolejne to zachęcam do dodawania: http://arcg.is/0uSaLG Dodałem już jeden opis pod innym wątkiem, ale myślę, że może być i tutaj interesujący. Pozdrawiam!
 2. Ja nie z tych! :) Mam nadzieję, że aplikacja jest przydatna.
 3. Cześć, Wasze historie i napisy niemieckie zainspirowały mnie do stworzenia aplikacji na ten temat. Zobaczcie napisy niemieckie we Wrocławiu: http://pwr.maps.arcgis.com/apps/webappviewer/index.html?id=82438860f59a4f6694e3d2524f08848d Jeżeli znajdziecie kolejne to zachęcam do dodawania: http://arcg.is/0uSaLG Pozdrawiam!
 4. Cześć, przesyłam link do aplikacji, która może być bardzo pomocna w poszukiwaniach z wykrywaczem czy po prostu w zgłębianiu historii regionu. Portal zawiera opcje m.in. włączenia warstwy Cieniowanie znanej z Geoportalu 2 i jednoczesne podejrzenie sytuacji z okresu II wojny światowej na planach działań wojennych publikowanej przez lokalnych historyków. Jestem ciekaw Waszych opinii. Link: http://pwr.maps.arcgis.com/apps/webappviewer/index.html?id=fc3c7a1e5a2b46fca572443c40e8ebd2
 5. Cześć, podpowiedzcie proszę czy jest to pochwa na bagnet, czy znalazłem śmieć i moja fantazja za dużo podpowiada? Wymiary przedmiotu: 21,5 cm x 3 cm x 1 cm Pozdrawiam!
 6. To mniej więcej jaki ma termin ważności kwas szczawiowy trzymany w opakowaniu?
 7. Powinien wyjść ładnie ;) nie ma dużo rdzy. Powodzenia! :)
 8. Diago co z tymi fotami? :)
 9. Wygląda podobnie do mojego jeszcze przed czyszczeniem mechanicznym(szczotka na wiertarce) ciekawe co z niego będzie-wrzuć foty po wszystkim. Pozdro!
 10. No rok od postu przynajmniej :) No czemkam/y na fotki :)
 11. no minął rok Diago - jak Twój hełm? :) Bo miał się rozlecieć po 4 latach tak? :) To już powinno widać jakieś zaczątki niszczenia :)
 12. Po wyjęciu z kwasu szczawiowego mam czymś zedrzeć rdzę? Czy po prostu do wody, ma to być woda destylowana czy kranówa"? I czym to najlepiej zakonserwować? Bo informacje w tym watku są sprzeczne, albo porozrzucane, proponuje posegrowanie tego wszystkiego co już wiemy w jednym wątku. Pozdro!
 13. Nie ma chyba żadnych odmian Kwasu Szczawiowego? :) http://pszczelnictwo.com.pl/kwas_szczawiowy_0_5kg_id_323.html Bo ten chyba tańszy od tych na alledrogo, a używany przez pszczelarzy. Pozdro!
×
×
 • Create New...

Important Information