Skocz do zawartości

Przepraszam, jeżeli zepsuję klimat forum


GeneralRemek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 155
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Moja wiara w to, ze wierze, ze nie wierze moze obalic tylko fakt osobistego, ponadnaturalnego doswiadczenia sytuacji w która nie wierze i w zyciu bym nie uwierzyl, gdybym nie doswiadczyl.
Jeszcze sie taka nie zdarzyla:))


Post zosta? zmieniony ostatnio przez moderatora pomsee 20:53 06-04-2009
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie was poczytać,ja bym tego wątku nie zamykał,bo dotyczy nas wszystkich.
Sam nienawidzę instytucji kościoła i zarobkowego postępowania w\\w.
Stawiania monstrualnych budowli nikomu nie potrzebnych.
Afer podatkowych,obyczajowych etc. I brak jakichkolwiek odpowiedzalności karnych za w\\w czyny.
Ale osoba papieża to odrębny temat,bo on był przedewszyskim spoko gościem i wątpie żeby był zadowolony ze sprzedarzy koszulek z jego podobizną.No ale tego już się nie dowiemy.
pzdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ienawidzisz instytucji koscioła " ? A cóż on tobie zawinił ? Ja tam tez za klerem nie przepadam (za czescia z nich) ,ale do kosciola nic nie mam . Rydzyk ,Jankowski i inni obłudnicy ,chciwi biznesmeni w sutannach to dla mnie zaden kosciół.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam takie rewelacje. w końcu nie ma nakazu dawać na tacę. A we końcu to niby gdzie ma isc jak nie na utrzymanie. i czym ma niby płacić ? żetonami? A jak sie napije to co z tego?. Bronisz chłopu flaszki wódki...Ksiadz też człowiek. co za mentalnośc w tym kraju... sam nie wypije a drugiemu broni....ech.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie