Skocz do zawartości

Przepraszam, jeżeli zepsuję klimat forum


GeneralRemek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 155
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Panowie dlaczego do kosza? Zastanówcie się: Przy okazji tego tematu wynikła ciekawa sprawa. Wobec wszech deklarowanego i wszech obecnego kultu osoby Jana Pawła II okazuje się, że nie jesteśmy wcale w tym względzie tacy jednomyślni ale raczej zdystansowani i sceptyczni wobec tego zjawiska wbrew temu co nam serwuje oficjalna propaganda.
To ciekawa kwintesencja tego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat ciężki :) więc wypadałoby się w swoich wypowiedziach dązyć do większej merytoryki a nie głupkowatego przekrzykiwania się . Ja osobiście papieża nie uważam za nikogo wyjątkowego ani mojego" ale dyskusja na ten temat powinna mieć swój poziom a nie przypominać jarmarczny jazgot :)

Pozdrawiam
Martin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomsee : aby tylko propaganda :) w dzień śmierci papieża chciałem wyrazić swoje uczucia i zdanie w tym temacie , jak potem się dowiedziałem podobny zamiar miało kilku moich znajomych , żaden z postów się nie ukazał -- propaganda + cenzura ?

Pozdrawiam
Martin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za nieścisłość , chodzi o Onet" i chyba jasno wynika z moich postów , że to nie były kondolencje ani gorzkie żale , tylko krytyka pewnego szaleńtwa i wypowiedzi na temat swojego niechrzecijańskiego i krytycznego poglądu na pewne religijne sprawy :)

Martin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - wiary się nie manifestuje, tylko ją wyznaje.
Po drugie - o rocznicach istotnych dla tych, dla których istotnymi są, przypominać nie trzeba.
Po trzecie - każdy ma wolność wyznania i nikt nie ma prawa nikomu niczego w tej kwestii narzucać.
Tak więc zostawmy to w spokoju i niech każdy sobie przetrawi rzecz we własnym sumieniu i na własny użytek.
Moim zdaniem temat w ogóle nie powinien zaistnieć i już dawno powinien być zamknięty.
Jest mnóstwo innych powodów do dyskusji, starć lub kłótni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie