Skocz do zawartości

Przepraszam, jeżeli zepsuję klimat forum


GeneralRemek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 155
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
i bardzo dobrze, odpuść sobie z tym wyrzucaniem, no chyba , że cyfre nabijasz..... . Co do tematu, to nic dziwnego, że takie reakcje budzi, wczoraj wchodząc na n-k chociażby zostałem zarzucony zdjęciami Papieża do bólu, to jakaś mania. Szacunek powinien się raczej obiawić życiem wedle pewnych zasad, poznawaniem dokonań a nie durnym wrzucaniem zdjęć i manifestacją , no bo akurat tego dnia umarł.
pozdrawiam.liha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41pp, jeśli koniecznie chcesz mnie poganiać, poprawiać itd, a wręcz decydować za paru moderatorów, którzy byli obecni w wątku a więc widzieli co się dzieje - pisz do Boćka, zażądaj tytułu administratora strony i wtedy i Bocian się ucieszy i Ty będziesz mógł szczęśliwie nami rządzić... Amen...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznam sie bez bicia ze ani nie jestem z zadnego pokolenia JPII, ani nie wywiera ono na mnie pozytywnych wrażeń..

zamiast budowac pomniki, niech lepiej kosciol zajmie sie głodującymi i chorymi.. na to nigdy nie ma pieniedzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie