Skocz do zawartości

Przepraszam, jeżeli zepsuję klimat forum


GeneralRemek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 155
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
ja sobie wypraszam aby ktoś oceniał polskosc po procencie żalu po czyjejkolwiek smierci..
jak ktos chce niech sobie obchodzi rocznice, byle nie wskakiwał" nią innym na głowy..

kolejna moda z cyklu kolega/kolezanka ma na naszej klasie fotke z Papiezem, to i ja musze..

w.g. mnie temat do zamkniecia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze spadac - ale na koniec zdradze Wam dlaczego Jeti sie tak oburzyl...
Poprostu jest Hare Kryszna (wraz z malzonka) - robia wspaniale salatki z ryzu i klaczy bambusa - prowadza w ogrodzie takie mini zoo - maja bazanty, wrone 2 kozy osla barana - psow i kotow nie bede wymienial...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to już jakieś mega przegięcie jest, na NK praktycznie każdy wstawia zdjęcia J.P. , w telewizji pokazują babcie która mówi, że dla niej to papież jest zaraz po Bogu najświętszy, a drobni handlarze chorągiewek itp. zacierają ręce i liczą drobne w kieszeni.Nie mam nic do papieża, ale jak na mnie to się już z tego festyn zrobił lekko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeti: to było
lepsze piekło niż niewola,
lepszy ogień jest niż kat,
uśmiechając się żegnali ten niesprawiedliwy świat,
a sto syren policyjnych wyło w górze gdy spadali,
i milony łez pociekło,
gdy lecieli do otchłani"

Woytas: Yeti jest aktywnym Hare-Kryszna, a jego halawa i ryz z curry znane na całym Dolnym Śląsku ;>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie