Jump to content

BRAT_MIH

Forum members
 • Posts

  350
 • Joined

 • Last visited

  Never

BRAT_MIH's Achievements

0

Reputation

 1. Wczesny okres wojny, to czas gdy czapka ta nie była jeszcze mocno pognieciona i swym fasonem nawiązywała raczej do czapki garnizonowej. Końcowy okres wojny zaś to czas gdy crusher jak jego angielska nazwa świadczy, był już maksymalnie pognieciony i sfatygowany – przez upychanie go gdy nie był potrzebny w ekwipunku gdzie tylko dało się, przez noszenie go pod hełmem etc. To ze strony GRH Panzer Lehr Szkoda, że w starszych postach poznikała część zdjeć, ale warto poczytać: http://panzerlehr.forumoteka.pl/viewtopic.php?t=541&postdays=0&postorder=asc&start=30
 2. Widzisz człowieku, krytyka na tym poziomie niczego nie wniesie, co najwyżej zniechęcisz do siebie wszystkich rekonstruktorów. Tych idiotów, mięso armatnie, baranów, którzy nie zważając na malwersacje finansowe organizatorów biorą udział w inscenizacjach chociaż powinni występować w cyrku". Cytat łączony. Możesz się napluć tutaj, tworzyć fantastyczne scenariusze walk czołgów i stawać się coraz bardziej znaną postacią forum. Sam dla siebie. Nikt z tego nie skorzysta i niewielu zwróci na Ciebie uwagę. I ja jako kolejny zamilknę w tym temacie i nie będę karmił Twojej próżności, nara ! Pozdrawiam wszystkich którym się coś chce robić, do zobaczenia na polu walki :)
 3. Przestań Gustav toczyć ten nierówny bój, bo i tak odpowiadasz za wszystkie złe scenariusze, scenografie, brak ostrych nabojów i odżywające trupy. Niejaki Stanisław i tak Cię do cyrku wyśle i sobie jeszcze trochę postów ponabija. Pewnie dlatego większość moich znajomych nazywa Odkrywcę Obsrywcą i nawet nie chce im się w tym temacie wypowiadać.
 4. Akurat jeżeli chodzi o grupy odtwarzające Niemców nie ma się do czego przyczepić, więc nie można mówić o załamującym poziomie. Chyba, że z czystej złośliwości wyuczonej w szlachetnej tradycyjnej rodzinie. I jeżeli ktoś twierdzi, że można zrobić reko taniej to ciekaw jestem co położysz zamiast palet żeby było taniej ? Przecież rekonstruktorzy nie przywieźli tego ze sobą ? Jeden nie jest rekonstruktorem, ale jest inteligentny, drugi by zrobił, ale nie robi ... A obaj wspominają o kasie, jaka niby biorą ci wszyscy rekonstruktorzy. Tu w dupę gryzie i to bardzo widzę. Załóżcie sobie grupę i zostańcie milionerami :p
 5. Dobre z tymi aku :) Fisfer ma cewkę twardą, nie odpryskuje z niej nic jak w Ace, nie trzeba osłony.
 6. Jeżeli idziesz w miejsce gdzie wiesz, że możesz coś znaleźć tzn. ktoś już znalazł to wysokie sygnały kopiesz i z reguły masz zardzewiałe żelazo duże, czyli prawdopodobieństwo militarki. Możesz nie wycinać żelaza, sprawdzać ping-pongiem jakie to duże i też kopać. Ale jak chcesz w jakimś miejscu przekonać się czy jest szansa na militaria to musisz kopać wszystkie sygnały, bo wcale nie jest łatwo znaleźć dobrą miejscówkę. Od raz cudów się nie spodziewaj.
 7. Duży przedmiot mocno zardzewiały zapika jak kolorek i wtedy kop. Ja bym wyciął żelazo i folię tak jak napisał kolega.
 8. Witam, Mihu ze Szczecina, osiedle Zawadzkiego. Ostatnio mam Ace 150 i zakwitła we mnie miłość do monetek.
 9. Mogłeś chociaż napisać skąd Ci przyszedł do głowy ten pomysł na takiego psikusa itd, a tak to sobie dużo nie poczytałem. Swoją drogą dużo tu takich postów w tematem mało rozwiniętym, wiec wlazłem.
×
×
 • Create New...

Important Information