Skocz do zawartości

Czy wypada?


to17071990

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
To dosyć jednoznacznie świadczy o poziomie intelektualnym organizatorów tej imprezy, jak i wszystkich, którzy brali w niej udział. Zawsze wiedziałem, że wielbiciele techno to w zdecydowanej większości ludzie mający pewne problemy z używaniem szarych komórek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nich znając życie i z tym jest problem, pewnie w przyszłym roku zrobią imprezę na polu minowym ale co się dziwić narkotyki i denna muzyka.
Główną atrakcją dla takich powinien być Hans grający na MG
pozdrawiam Kurt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie definiujmy ludzi słuchających techno jako wielbiciele techno to w zdecydowanej większości ludzie mający pewne problemy z używaniem szarych komórek" bo to podchodzi pod dyskryminacje jeśli ktoś by poszedł na tą impreze to jego problem ja na pewno nie. Sam lubię czasem pójść na impreze i narkotyki nie są mi do tego potrzebne podobnie wielu ludziom Kurt. Jak bym słyszał akcje przeciw swingowi w latach 30, wiadomo gdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest to poprostu chore !! Ludzie, którzy produkują,sprzedają no i oczywiście kupują to kompletne bezmózgi, zakały naszego narodu !! Widać dokładnie na tych przykładach ,że pieniądz jest ważniejszy od patriotyzmu .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najdalej 15 minut temu w centrum Wrocławia minąłem krótko ściętego cymbała, który przy pasku miał klamrę niemieckiej policji. Oczywiście z policji okresu trzeciej rzeszy. Jeszcze wpuścił sobie koszulkę w spodnie, żeby lepiej ją było widać.

Czy wypada??? Mógłbym powiedzieć, co wypada robić z takimi przypadkami, ale chyba wszyscy się domyślają...

P.S. Kolego Szymex, to, że pełnoletni człowiek mieszkający w kraju dotkniętym przez II wojnę (ta impreza" była z tego co pamiętam w Holandii) nie zdaje sobie sprawy z tego co to był faszyzm i nazizm jednoznacznie określa jego poziom intelektualno-emocjonalny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie znaczy kolego Traper85 że trzeba do jednego wora pakować wszystkich którzy lubią się BAWIĆ przy muzyce techno. Nawet jeśli niestety uważasz że muzyka której słuchasz jest jedyną słuszną. Nie wypada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę przesadziłem, jaśli ktoś poczuł się urażony to bardzo przepraszam. Może mam po prostu złe doświadczenie z fanami techno?

Ale sami powiedzcie jak określić ludzi, którzy organizują coś takiego, i tych, którzy po zobaczeniu takiego spotu reklamowego biorą udział w takiej zabawie"???

P.S. Breslau , to Breslau ;]" Nie sądze, aby Wrocław odchylał się w tej kwesti od średniej krajowej"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trooper- obawiam się, że podobnie jak inne miasta odzyskane" mamy we Wrocławiu ( ewentualnie parę lat temu mieliśmy ) bardzo mocną ekipę spod znaku 88, NS czy choćby Szczerbca. Silną nie tylko fizycznie ale także umysłowo ( kilku dość ważnych ideologów ). I to była choćby przewaga" nad zwykłymi karkami lub kibolami.

Pozdrawiam spod Gruszy ( jako ziomek może pamiętasz co to było )?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć szczerze : jego tekst podpisany że aukcja nie propaguje treści nazistowskich to bujda bo to pewnie neonazista. Wielu jest takich porypańców na allegro, widziałem aukcję z 8 metrową flagą ze swastyką i ten sam podpis. Do tego nie rozumiem tego że większość rekonstrukcji np. hełmów to jest SS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to dlaczego? Bo poza osobami ewidentnie chorymi i/lub z problemami emocjonalnymi wystawia się to co ludzie kupują. A przecież elektrycy to takie fajne chłopaki byli i mieli takie w dechę mundury.
No i można się lansować przy heilowaniu a nie np w drelichu ACz chować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy ten delikwent" z alledrogo.
A powiedzcie mi czy wypada podawać jako swoje miasto ( na jakimś tam forum, względnie na NaszejKlasie ) miasta np. Breslau, Krakau, Posen ?
Bo dla mnie to jest właśnie śmieszne, to gdzie taki łeb mieszka ? Są takie miasta ?
A jeszcze na N K są profile narodowców i w znajomych mają ludzi właśnie z takich miast, toż to chore !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego typu artykuły produkowane są na zachodzie i tam wcale nie budzą niczyjej sensacji.Gdyby rządy tych krajów nie prowadziły liberalnej polityki wobec imigrantów obywatele tych krajów pewnie nie sięgaliby po tego typu ideologie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie