Skocz do zawartości

Czy wypada?


to17071990

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Kusy- Twoja przenikliwość po prostu zwaliła mnie z nóg :-). Dla Twojej wiedzy- od połowy lat 80-siątych jeździłem do Jarocina, Róbrege, Brodnica, itp. Brałem udział w większości manifestacji ANF czy z okazji Nocy Kryształowej. Czy coś jeszcze Cię gnębi.

P.S. Gdybyś DOKŁADNIE czytał wątki, może byś zauważył, że tegoroczna oprawa manifestacji ONR'u" a dokładnie zachowanie paru lewaków uważam za grandę.

Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

źle mnie zrozumiałeś, w żaden sposób nie chciałem Cię urazić,po prostu próbowałem rozładować napiętą sytuację bo nie podobały mi się osobiste wycieczki niektórych osób w tej dyskusji także do Ciebie pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z drugiej strony na typów spod znaku NS są dwa sposoby albo się nimi nie przejmować, lub twarda pięść, tylko ten drugi sposób jest jak walka z wiatrakami chociaż daje satysfakcję nie odnosi żądanego skutku. Myślę że przepychanki kto jest kto nie mają najmniejszego sensu, bo za jakiś czas kolega np. walduś zwróci się z uprzejmą prośbą o pomoc w identyfikacji i wtedy nie będą mu przeszkadzały niczyje poglądy. A wracając do tematu to ten badziew sprzedawany na ALL.. to totalna porażka i kpina z Obywateli Naszego Kraju pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broń Cię Panie Boże. Jak przystało na Człowieka Śniegu jestem dość gruboskórny i trudno mnie obrazić. Tym samym mamy problem, jeśli ja przekroczyłem w stosunku do Ciebie dobre maniery.

Aleśmy sobie posłodzili :-).

Pozdrawiam.

Jakoś nie czuję się gorszym Polakiem tylko przez fakt słuchania takiej a nie innej muzyki lub ze względu na światopogląd. A zawsze wzruszały mnie do łez nabożne westchnienia starszych pań do gładko ostrzyżonych blondynów pachnących Old Spicem ( ale mających swastę na ramieniu i kosę w bucie ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko ja nie z tych co się nadymają bez powodu. A odnośnie sprzedawanych gadżetów propagujących faszyzm to był kiedyś w Białymstoku sklep o nazwie ''tasak'' i można tam było kupić wszystko tego rodzaju od naszywek po koszuli,kubki,zapalniczki,muzykę... Chociaż w Chełmie był sklep ''R'n'R na placu'' i z powodu organizowanych manifestacji i pikiet właściciel wycofał tego typu badziew. pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy nastrój zapanował w wątku...

I poraz kolejny przemawiam do waldusia:
Jakie brudasy???
Co się tak wiecznie czepiasz???
Wysoki blondyn jesteś z blond włosami i niebieskimi gałami???
Jak chcesz się wykazać to zapraszam na spotkanie z rudasami". Wątek w towarzyskich na temat koncertu.
Choć pewnie gardzisz tym gó..em" które tam bedzie.
Jestem Polakiem i rudasem" i jakoś dobrze mi z tym. I jestem z tego dumny.
Tyle

pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak łatwo w dzisiejszych czasach nazywać kogoś o innych poglądach faszystą. To takie modne słowo wytrych. Panowie skrajności zawsze działają w obydwie strony. Koniec końców wszystko zawsze sprowadza się do gówniażerki i obrzucania się błotem…
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walduś, coś specjalnie dla ciebie:

http://www.wrzuta.pl/audio/kmJRLNtWoX/skauci_-_12_-_idz_stad

Może pora zmienić forum? Bo poza prezentowaniem swoich nacjonalistycznych poglądów jakoś cię w innych wątkach nie widać...

Człowiek Śniegu, tak jestem z Wrocławia ale historie z lat '90 znam co najwyżej z opowieści bo wtedy jeszcze dzieciak byłem (rocznik '85)

Zdrów!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie