Skocz do zawartości

Czy wypada?


to17071990

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Ja pierdziele! Kto jest taki głupi żeby dać 20/30zł za badziewiasty breloczek z wydrukowanym SS i czaszką. Przecież takie za darmo rozdają tylko nadruki są jakiś firm.
Można niezłą kasę bić na frajerach którzy to kupują :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wypada sprzedawać bądź produkować coś takiego."

Produkcja sprzedaż i paradowanie z takimi G****MI jest prawnie zabroniona. Nie są to ani przedmioty o wartosci historychnej, czy np. fanty przeznaczone dla rekonstruktorów.

To jest EWIDENTNE propagowanie nazizmu!

Art. 13 Konstytucji RP stanowi że rasizm, faszyzm, komunizm są w
Polsce zakazane.

art. 256 KK: „kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój
państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych,
etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności lub pozbawienia
wolności do lat 2”.

I nie jestem pewien, ale jes to chyba ŚCIGANE Z URZĘDU!!!

P.S. Sam też mam kubek z Tigerem, ale u gościa co to sprzedawał nie widziałem żadnych naziolskich artefaktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze znalezc w Ostatni mohikanin"'ie dokladnie cytate ktora mowi w duchu Magua jest pokrzywiony, chce byc jak to co go pokrzywilo" - duzo w tym powiedzeniu madrosci i raczej mowi do fanow SS w Polsce, Rosji i Israelu.

Tak naprawde to jeszcze mniej rozumiem dlaczego w Niemczech do tego sie garna. Przeciez chyba wiedza czym to sie dla nich skonczylo? - ponad dwa miliony zabitych, polowa kraju 50 lat sowieckiej niewoli - czy jeszcze im nie dosc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak pomijając wszystko - przecież to odpustowe badziewie, nie wiem, jaki trzeba być błaznem, żeby kupować sobie takie gadżety. Dobre na kiermasz odpustowy młodzieży wszechpolskiej albo zlot skinheadów. Nikt normalny tego nie kupi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie ta Hipokryzja niektórych odwiedzających forum,że ss,że nazizm,etc.Ale ciekawi mnie,czy znaleziony na strychu kompletny czarny mundur,do tego pas,buty no i oczywiście P-08 w idealnej czarnej kaburce znalazło by miejsce na śmietniku z powodu przekonań.
Kolekcjonerstwo a upodobania polityczne idą w parze ele nie zawsze trzymają się za rękę!
ZA 100 lat niewielu będzie pamiętać Adolfa,będzie kto inny!
Dziwi mnie,że wszyscy obecni pamiętają 2 wojnę, SS- jako destrukt dla kraju?
A gdzie Turcy,Tatarzy,Rusowie,Czesi,Austro-Węgrowie a jeszcze wcześniej Scytowie, którzy najeżdżali Biskupin?
Bryloczki z ich podobiznami niewiele wzbudzały by emocji,mimo tego,ze wyrżneli przez stuleci więcej Polaków niz kto kolwiek inny- Ale SS-TOTENKHOPF to jest coś!Magia,moda,nie!Poprostu kolejny rozdział naszej krwawej historii.
pzdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerstwo a upodobania polityczne idą w parze ele nie zawsze trzymają się za rękę!"

Zacznijmy od tego, ze przedmioty o których mowa w wątku nie maja z kolekcjonerstwem NIC WSPÓLNEGO. To są gadżety dla neonazistów i innych wielbicieli rasy panów.
Czym innym jest kolekcjonerstwo, a czym innym niezdrowa fascynacja. Nikt normalny nie zniszczy historycznego fantu ze względu na przekonania, za to tylko idiota będzie się podniecał fantami po ss z przyczyn innych niż kolekcjonerskie.

Czy jeśli Ty znajdziesz jakiś fant ss czy w ogóle coś ze swastą to przed trafieniem na półke przeprowadzasz denazyfikacje przy użyciu szlifierki???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również zgłosiłem naruszenie zasad. Co za brunatny idiota...

Do Mihury : co innego znaleść przedmiot z epoki, który ma wartośc historyczną a co innego produkowac współczesne gadżety, które ewidentnie mają za zadanie epatowanie symbolami zbrodniczej ideologii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazda osoba, ktora jako dorosla wychowala sie w ustroju komunistycznym wie, ze wszytkie odgorne zakazy odnosily zawsze przeciwny skutek. To co sie teraz dzieje pod tym wzgledem w krajach EU, przypomina mi te czasy.

Pozdrawiam wszystkich, ktorzy nie sa za zaklamywaniem historii.

Dla mnie osobiscie odbywa sie wlasnie na naszych oczach i za przyzwoleniem wielu taki proces.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
No i czas na cd fantów.
Proszę bardzo - kubki Totenkopf
http://www.allegro.pl/item399197645_ss_totenkopf_kubek.html - ten nawet z runami

http://www.allegro.pl/item399197265_ss_totenkopf_kubek.html
Niedawno sie pojawiły - jak ktoś zareaguje to po weekendzie znikną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie