Jump to content

Kurt

Forum members
 • Content Count

  1967
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Jump Suit w kamuflażu to taki dowcip chińszczyzny by poprawić swoje obroty co widać na załączonym obrazku i nic więcej.
 2. Miłego czytania. https://sites.google.com/site/seans11thairborne/Home/uniforms Pozdrawiam Kurt
 3. W Gliwicach jak i Bytomiu w Cerfurku też były owe pozycje :)
 4. Mamy w Zabrzu super kino Roma nie jakiś tam plex który z resztą też jest ale pięknie by było gdyby owy film zagościł do naszego miasta :)
 5. Myślę że troszkę Historii by się zdało nim stwierdzisz szanowny kolego że owy Krzyż tak cię boli w owym filmie! Proponuję poczytać np tu: http://pl.wikisource.org/wiki/Rota_%28tekst_przysi%C4%99gi%29 Może i ciebie dziwi że żołnierze Polscy byli wierzący no ale cóż. Poniżej mała dokładka ! http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=Mq1VlSuWBGE Pozdrawiam Kurt
 6. http://www.filmweb.pl/news/Dywizjon+303+poleci+dzi%C4%99ki+tw%C3%B3rcy+%22Essential+Killing%22-82618
 7. Cóż za kraj, no ale wiadomo nic tylko M jak miłość czy Klan ..............
 8. Film powstaje w koprodukcji włosko-polsko-tureckiej przy znaczącym wsparciu władz Polski. Dofinansowany przez PISF. Ta międzynarodowa superprodukcja historyczna ma niebagatelny budżet w wysokości 50 mln zł. W filmie gra ponad 100 znakomitych aktorów z gwiazdami polskiego kina na czele oraz 10 tys. statystów, 3 tys. koni. Zdjęcia do filmu w reżyserii Renzo Martinellego rozpoczęły się 2 maja w Rumunii. Potrwają 13 tygodni i będą kręcone w kilku krajach Europy, również w Polsce. W głównych rolach zobaczymy takie gwiazdy jak F. Murray Abraham i Enrico LoVerso. Zagrają również: Alicja Bachleda-Curuś, Daniel Olbrychski, Andrzej Seweryn, Piotr Adamczyk, Borys Szyc i Wojciech Mecwaldowski. Premiera „Bitwy pod Wiedniem” planowana jest na drugą połowę roku 2012.
 9. Jerzy Skolimowski jako Jan III Sobieski
 10. a Szyc :D http://www.youtube.com/watch?v=8NA1LpPW-mY&NR=1
 11. Daniel Olbrychski jak zawsze szczery do bólu http://www.youtube.com/watch?v=4XqdX_-lyK8
 12. Ruszyły wreszcie zdjęcia do filmu Bitwa pod Wiedniem :) Latem 1683 roku trzysta tysięcy wojowników Imperium Osmańskiego pod wodzą Wielkiego Wezyra Kary Mustafy rozpoczyna oblężenie Wiednia. Los miasta staje się coraz bardziej niepewny. Jego upadek otworzy Wielkiemu Wezyrowi drogę do zwycięstwa nad Chrześcijańską Europą. Po wielu tygodniach oblężenia dochodzi do decydującej bitwy. Szale zwycięstwa przechylają się wielokrotnie. W chwili, gdy wszystko zapowiada bliski tryumf Wielkiego Wezyra, do boju włączają się wojska pod wodzą polskiego króla Jana III Sobieskiego w morderczej walce rozstrzygając wynik starcia. Parę ustrzelonych fotek z netu jak i krótkich materiałów filmowych ...
×
×
 • Create New...

Important Information