Skocz do zawartości

Czy wypada?


to17071990

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem na allegro takie coś:
http://www.allegro.pl/item382190106_waffen_ss_smycz_do_kluczy.html
i
http://www.allegro.pl/item382188064_nsdap_smycz_do_kluczy.html
zresztą zobaczcie inne bajery tego Pana
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9340341

Moje pytanie jest takie. Czy wypada sprzedawać bądź produkować coś takiego. Czyty paradoks , że na jednych aukcjach sprzedający zamalowują swastykę i powtarzają regułkę o nie propagowaniu ideologii , a taki jegomość sprzedaje kubki , bryloki do kluczy i kubki NSDAP , czy SS.
No raczej do rekonstrukcji one nie posłużą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 129
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Ehhh to już przesada. Powinni to zdjąć. Mimo wszystko są chętni na ten shit... To źle świadczy... Ostatnio gadałem z 16 latkiem planującym zakup wykrywacza, pytam mnie co mam w kolekcji, pierwsze pytanie: Czy mam łuski SS... No jak dla mnie to chora fascynacja, ci ludzie chyba do konca nie rozumieją czym jest nazizm. Podobnie ruchy nacjonalistyczne w rosji i izraelu(tego wprost pojąć nie mogę!!).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ten temat już poruszyłem. Ale kilku gówniarzy, porytych ekonstruktorów" którzy prawie na codzień biegają w szmatach ss i wh, skoczyło mi do gardła.

Ten psychol z Alle. w ewidentny sposób propaguje i rozpowszechnia ideologię faszystowską (to już nawet nie są repliki).
Gdy widzę takie gówno współcześnie wykonane to ciśnienie skacze mi na maxa. TO JEST CHORE !!!

Zwracam się do Polskich porypańców z pod znaku wh i ss.

Nie piszcie tu bzdetów że swastyka to staro hinduski znak religijny. WIEM O TYM DOSKONALE. Ale dla 99 % Narodu Polskiego ten symbol NIE KOJARZY SIĘ ze staro indyjskimi wierzeniami, lecz z 6 milionami ofiar nieludzko zamęczonych.

Szukam pomocy.

Chcę temu psychopacie Z Alle. osobiście założyć sprawę sądową z powództwa cywilnego za Rozpowszechnianie i szerzenie ideologi". Nie wiem jak się do tego zabrać.
Jeżeli mam tu zostać Don Kichotem" to szukam Sancho Panchy". Albo odwrotnie, ja mogę zostać Pancho.

JUŻ CZAS NAJWYŻSZY ABY PRZESTAĆ O TYM PISAĆ I ZACZĄĆ DZIAŁAĆ.

Litwini są mądrzejsi od nas, chociaż były litewskie dywizje ss.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego się czepiacie przecież wiadomo że w SS pozwalano mieć komórki więc na czymś musiały wisieć no to żołnierzom rozdawali smycze;).A tak na poważnie to nie jest normalne.Gdzieś czytałem że często zmorą zlotów militarnych itp imprez są często naziści to chyba było w gazecie popularnego pisma i programu telewizyjnego tylko nie pamiętam jakiej.
pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak... gość ma nick odpowiedni dla jakiegoś łajt połera:D" dwie 88 swidczy to że jest NS'em szkoda ze 14 nie dał... jesli nikt nie wie co ten skrucik znaczy to ósmą liczbą w alfabecie jest h a tu mam 2xh co daje skrót Hail Hitla:D 14 dla tych łysych pał to 14 świetych słow z angielskiego... ale znalazłem na necie translate na polskie:
My musimy ochraniać byt naszych ludzi i przyszłość dla naszych Białych dzieci"

pożal się boże...a te łyse głowki mają jak po kuracji chemicznej ... naturalnie jakby walczyli z rakiem.
Przepraszam ze taki pierdyki pisze... ale co nieco wiem na ich temat bo oddemnie sporo było takich fantyków... i tylko łąpe w góre i okrzyk Szajs POwer" hehehehe

a kto ten szmel kupi?
Szajs połer i spragnieni wszystkiego co ala niemieckie... ehh głupota.. a drugą głupota to ruski szajs... koszulki z cccp, leninkiem, stalinkiem i czee przeciesz komuchy tez nam nieźle dali po tyłku...:)
Pozdrawiam
1939
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest na to popyt to zapewne będzie sprzedawane, na Allegro czy gdzie indziej,takie są prawa rynku i nie ma rady, trzeba by przeprowadzić jakąś ¨pracę u podstaw¨ żeby ludziska nie kupowali takich schizofrenicznych gadżetów godnych amerykańskiego skinhaeda(mówa o tych smyczych,a nie o przedmiotach do rekonstrukcji militarnych) ,ale obawiam się że jest to niewykonalne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie Niemcy chcą by樜więtśi od Papieża¨ w tej materii,ale to w ich wypadku śmierdzi hipokryzją- na niemieckiej aukcji internetowej nie można zaprezentować blachy SS bez zamaskowanych tychże symboli,a niemieccy kombatanci na oficjalnych i państwowych uroczystośćiach noszą dumnie odznaki(co prawda wz.1957,bez godła hitlerowskiego), które wiadomo za co były przyznawane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwierzu, zapewniam Cię że nie wszyscy z tego wyrastają.Obracałem się teraz już trochę mniej z powodu przeprowadzki, abstynencji itp. w środowisku anty nazi i wiem, że są to czasem goście z rodzinami, czasem goście w wieku lat 50.Dla mnie nie ma różnicy czy koleś ma sierp i młot, czy swastę, jedno i drugie jest dla mnie symbolem zła i cierpienia.

anty nazi, anty red
punks and skins
united
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś była podobna w tonie dyskusja. Znaleźli się i obrońcy wolności" i Użytkownicy z większą dozą rozsądku. Alledrogo, obawiam się, w najlepszym przypadku zwinie aukcje, pozwalając za kwadrans wystawić kolejne.
Ale tak naprawdę czym różni się epatowanie nazizmem ( abstrahujmy od skali emocji )od aukcji z hasłami typu CHWDP czy nawiązujących do chuligaństwa, white power, KKK i/lub kiboli. I jedne i drugie ani do mądrych ani ( zakładam ) do zgodnych z prawem nie należą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Kol. Ja- podejrzewam, że większość z dwojga złego wybierze ruchy anarchistyczne, pracownicze czy anarch-syndykalne niż odchyły w stronę NS czy hitleryzmu. Inna sprawa, że wtedy wrócimy do korzeni dysput o subkulturach. Lepiej mieć za sąsiada kolesia a'la Watie czy pachnącego wodą kolońską skinheada? Wolisz mieszkać obok sqotu czy szkółki niedzielnej pod wezwaniem 88?
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Squot błędnie kojarzy się z sierpem i młotem, czy komuną, narkomanami, czy bandą śmierdzących bezdomnych alkoholików, ale to niestety Polskie realia, za granicą jest inaczej, ale nie o tym wątek.Najbardziej nie rozumiem polskich nazi.Dla mnie to tak jak ktoś, czy zabił twojego ojca, a Ty byś nosił koszulkę z nim.Po prostu tego nie rozumiem.Może to bardzo proste myślenie, ale skoro oni(naziści komuniści) mordowali nas 69 lat temu, czemu teraz my ich(nazistów komunistów) nie możemy nawet bić, a jeszcze nawet bezkarnie mogą nosić ich symbole?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie