Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

to17071990

Czy wypada?

Recommended Posts

Może być problem i nie mam na myśli imigrantów z innych kontynentów. A może i kilka problemów. Co robimy :-) z europejczykami o innej ( ciemnej ) karnacji? Co prawda rozumiem, że Rumuni nie cieszą się najlepszą opinią, ale mamy jeszcze Turcję ( i Kurdów ), Albanię, itp. Znaczy się nacje południowo-wschodnie. No bo takich, nie przymierzając Greków o ciemnej karnacji trudno z racji historii i osiągnięć cywilizacyjnych wysłać, no właśnie gdzie? I na tym polegają dwa kolejne problemy- co z narodami, które z racji swych osiągnięć kulturowych są na trwałe wpisane w cywilizację europejską, ale niekoniecznie w północnym typie urody? No i drugie- kto będzie wystawiał paszporty i dokąd wyślemy tych ( którym w wyniku oficjalnego wyroku sądowego (?) ) nie bardzo z nami po drodze? Aha, kto będzie teraz w Londynie wywoził śmieci, w Amsterdamie zamiatał ulice, pisał książki w Rzymie lub dla Lufthansy robił kanapki?

Pozdrawiam.

P.S. Wszelkie argumenty geograficzne z czuba wzięte :-) i przypadkowe.

No, to się rozumiemy.
Ale jestem ciekawy co waldemar ma do powiedzenia na ten temat...

pzdr

Według mnie symbolika zwiazana z III Rzesza nie powinna być tak surowo odbierana. Przecież Znakami tego panstwa nikt nikogo nie zabił. Zawsze sie znajdzie sie ktoś dla kogo kto sprzedaje pierdoły z tym zwiazane czy też ktoś kto to kupuje i sie chwali. Trzeba gardzić ludzmi którzy byli za ta tragedie byli odpowiedzialni. Wypada czy nie wypada nic nie zaradzimy ze tak jest i tak bedzie.

• Create New...

Important Information