Skocz do zawartości

Duchy na Wykopkach


Rekomendowane odpowiedzi

witam byłem z kolegą na strychu walącej się chaty, weszliśmy przez strych (drzwi zamknięte) do kuchni i w kredensie zauważyłem stary sowiet-ski budzik -otworzyłem kredens i go nakręciłem ,(drzwi były pozamykane z zewnątrz) a potem to masakra patrzymy a klamka od drzwi klekoce góra dół góra dół -włosy dęba stoją - chodu na strych i obserwacja morze ktoś się kręci - a tu 0 luda. już tam więcej nie poszliśmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 years later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
W dniu ‎2007‎-‎03‎-‎11 o 00:33, Patryk_wro napisał:

Witam kolegow,chcial bym sie z wami podzielic moim dziwnym zdjeciem,ktore zostalo zrobione w lesie na ,,Niskich Lakach we Wroclawiu,,.
Fota byla robiona w dzien ze 2 lata,temu,ale dopiero teraz przez przypadek odkrylem jakies dziwne niejasnosci jak dla mnie.Co o tym myslicie?

Jest to bardzo znane zjawisko. W chwili robienia fotografii lub filmu człowiek tych smug/oparów/mgieł w obiektywie nie widzi, ale potem są one bardzo wyraźne na materiale fotograficznym. To tak samo jak ze zjawiskiem „ghost orb”. Oko tego nie widzi, a wychodzi toto tylko na zdjęciach i filmach. Robert Bernatowicz ma jedno z największych na świecie archiwów takich zdjęć i filmów, ponadto sam jest kimś, kogo takie zjawiska otaczały i otaczają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Tak, bez względu na sprzęt.

Wejdź na YT albo stronę Fundacji Nautilus i wszystkiego się dowiesz. Latające ORB-y i te opary wokół człowieka łapie każdy sprzęt foto/wideo, chociaż w chwili robienia materiału foto/wideo człowiek tego nie widzi. To wychodzi dopiero na materiale światłoczułym. A to, co spotkało Roberta Bernatowicza w USA to już w ogóle przekracza wszelkie grancie w takich sprawach. Mam zresztą za sobą wspólnie z R. Bernatowiczem taki numer ze strony „czegoś”, że nawet nie podejmę się opisywania tego, bo i tak nikt by w to nie uwierzył, a ja za bardzo szanuję swój czas, żeby opisywać rzeczy, w które i tak nikt nie uwierzy.

Edytowane przez Jedburgh_Ops
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Jedburgh_Ops napisał:

Tak, bez względu na sprzęt.

Wejdź na YT albo stronę Fundacji Nautilus i wszystkiego się dowiesz. Latające ORB-y i te opary wokół człowieka łapie każdy sprzęt foto/wideo, chociaż w chwili robienia materiału foto/wideo człowiek tego nie widzi. To wychodzi dopiero na materiale światłoczułym. A to, co spotkało Roberta Bernatowicza w USA to już w ogóle przekracza wszelkie grancie w takich sprawach. Mam zresztą za sobą wspólnie z R. Bernatowiczem taki numer ze strony „czegoś”, że nawet nie podejmę się opisywania tego, bo i tak nikt by w to nie uwierzył, a ja za bardzo szanuję swój czas, żeby opisywać rzeczy, w które i tak nikt nie uwierzy.

Mechanizm powstawania takich artefaktów też jest doskonale znany, każdemu kto choć trochę fotografuje. Insza inszość, że niektórzy dorabiają do tego legendę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Jej duch bardzo mi pomaga, nie tylko na wykopkach. Czy ktoś z was wierzy że umarli mogą żywym pomagać lub szkodzić? Ja doświadczyłem niejednej niesamowitej przygody, są rzeczy o których nie śniło się nawet filozofom. Ona opiekuje się każdym kto na to zasługuje. Słyszałem że nie każdy duch może, chce lub umie ukazać się żyjącym albo w inny sposób zamanifestować swoją obecność. Są również ludzie zbyt mało wrażliwi, którzy nie będą widzieli ducha nawet jeżeli ten stanie przed kimś. Czy ktoś z was doświadczył jakichś niesamowitych przeżyć, jakiś duch pomaga wam lub szkodzi?

TrustThisProduct_QRCode2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Grawer ja wierzę w twoje przeżycia i wydarzenia. Sam miałem niejedną przygodę z duchami. Kiedyś byłem w pewnym pałacu. Opowiadano nam że jest tam duch jakiejś kobiety, nie pamiętam jak się nazywała. Ona często tam się pojawiała, kiedyś wyszedłem z pomieszczenia na parterze i zobaczyłem ją stojącą na antresoli w staromodnej sukni. Za nią na ścianie świeciły lampy, a na dole na podłodze był tylko cień barierki, jej cienia nie było! Włóosy na całym ciele mi się zjeżyły, no i myk z powrotem do pokoju. Pogadałem z naszym opiekunem, potwierdził że to mogła być ona.

https://egzorcyzmy.katolik.pl/definicje-spirytyzmu/

Edytowane przez Firmanty
Korekcja błędów, wstawienie linku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Wczesne lata 90. Wynajmujemy domek w Bystrem (Bieszczady). Postanowiłem odwiedzić "chatkę studencką" - dawne schronisko - niedaleko pozostałości wsi Huczwice, znaną mi z lat 70.  Po drodze, chcę zaliczyć sztolnię "kwarcową". Do sztolni nie wchodzę, bo stan zabezpieczenia górniczego jest tragiczny. Wchodzę z młotkiem na ścianę nad sztolnią (żyła kwarcu).  Posuwam się mozolnie w górę za żyłą i dochodzę do górnej krawędzi urwiska. Siadam na krawędzi i odpoczywam. Po chwili słyszę za plecami dziwny odgłos. Coś jak syczenie łuku elektrycznego, niezbyt głośne, z głośniejszymi trzaskami. Odwracam się i widzę kulę światła, lekko przeźroczystą o średnicy jakichś 50 cm. Tkwi nieruchomo przy samym gruncie, pośród krzaków. Zaczyna powoli "wsączać" się w jakąś szczelinę. Znika. Podchodzę bliżej, widzę szparę szerokości ok 3-4cm. Z odrobiną strachu, macam ją kawałkiem patyka ok. 2m. Patyk nie napotyka oporu....  Schodzę i idziemy dalej. Przechodzimy koło wypalanki węgla, gadam z ludźmi tam pracującymi. Opisuję co widziałem. Nie ma kpin, śmiechu... mówią, że też to widują. Podobno od czasów, kiedy pod koniec lat 70 w sztolni zginęło/zaginęło po tąpnięciu, dwu facetów łupiących kwarc... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie