Czlowieksniegu Napisano 28 Luty 2025 Napisano 28 Luty 2025 To nie jest fake... https://x.com/KaziSmolinski/status/1895553241771082096
Czlowieksniegu Napisano 28 Luty 2025 Napisano 28 Luty 2025 1 minutę temu, szutnik napisał: kto mógł przewidzieć ,że B. Mobutu okaże Nie wierzę w większość czy prawie wszystkie teorie spiskowe, ale... może jakieś ziarnko prawdy się w "niektórych" kryje?
karpik Napisano 28 Luty 2025 Napisano 28 Luty 2025 6 minut temu, szutnik napisał: cuda opowiadała ale kto mógł przewidzieć ,że B. Mobutu okaże się takim popychlem Putina Proszę poszukać w moich postach z przed roku.
szutnik Napisano 28 Luty 2025 Napisano 28 Luty 2025 1 minutę temu, Czlowieksniegu napisał: Nie wierzę w większość czy prawie wszystkie teorie spiskowe, ale... może jakieś ziarnko prawdy się w "niektórych" kryje? Myślałem ,że chodzi o sprawy obyczajowe, bo ponoć Trump " ładnie" bawił się kiedyś w Moskwie ale teorie teoriami a gość na takim stanowisku nie musi się już niczego obawiać( patrz- Długopis) Smoliński to stan umysłu. Miał być nowy Reagan a wyszedł ... sam nie wiem kto?
MarekA Napisano 28 Luty 2025 Napisano 28 Luty 2025 1 minutę temu, szutnik napisał: Myślałem ,że chodzi o sprawy obyczajowe, bo ponoć Trump " ładnie" bawił się kiedyś w Moskwie ale teorie teoriami a gość na takim stanowisku nie musi się już niczego obawiać( patrz- Długopis) Smoliński to stan umysłu. Miał być nowy Reagan a wyszedł ... sam nie wiem kto? Bo ja wiem. Kilku swoich prezydentów amerykanie odstrzelili. D.T. jak na razie dostał po uszach (uchu).
Czlowieksniegu Napisano 28 Luty 2025 Napisano 28 Luty 2025 2 minuty temu, szutnik napisał: Myślałem ,że chodzi o sprawy obyczajowe Elementów takich/tej teorii jest sporo i nie "tylko" obyczajowe czy mocno moralnie naganne problemy są podawane...
szutnik Napisano 28 Luty 2025 Napisano 28 Luty 2025 2 minuty temu, karpik napisał: Proszę poszukać w moich postach z przed roku. Karpik, skala też się liczy. Nikt nie przewidywał takiej skali zburaczenia . W końcu ten debil ma już za sobą jedną kadencję i takich rzeczy nie wyczyniał. Jedzie po krawędzi bandy i tylko patrzeć jak wyleci.
szutnik Napisano 28 Luty 2025 Napisano 28 Luty 2025 5 minut temu, Czlowieksniegu napisał: Elementów takich/tej teorii jest sporo i nie "tylko" obyczajowe czy mocno moralnie naganne problemy są podawane... Wiem. Ja obstawiałem obyczajówkę.
Cypis Napisano 28 Luty 2025 Napisano 28 Luty 2025 Godzinę temu, lowiec napisał: Mówię wam ... Zabiorą Wałkuskiemu akredytację a nam w kraju F35 a na chu... nam F35 , jjak np. fiutin dogada się z pomarańczowym , a przypominam że wirtualne kluczyki do F35 i innych hamerykańskich wynalazków są w waszyngtonie
Cypis Napisano 28 Luty 2025 Napisano 28 Luty 2025 42 minuty temu, MarekA napisał: Ukraina nie ma żadnych kart w ręku. Dla D.T. nie stanowi żadnej wartości. D.T. chce zerwać sojusz rosyjsko - chiński. Ukraina jest jego kartą: sprzeda ją za zerwanie sojuszu R-Ch. już widze jak chiny na to pozwolą , przecież oni trzymają fiutina za jaja rozżarzonymi obcęgami
Cypis Napisano 28 Luty 2025 Napisano 28 Luty 2025 Teraz pomarańczowy może spokojnie głupim amerykanom powiedzieć , chciałem zaprowadzić pokój w1 dzień , 3 tygodnie , 100 dni , ale to wina Zełeńskiego , że pokoju nie ma
Cypis Napisano 28 Luty 2025 Napisano 28 Luty 2025 Szef Pentagonu nakazał amerykańskiemu Cyber Command wstrzymanie wszelkich działań przeciwko Rosji, w tym ofensywnych operacji cybernetycznych Tylko czekać jak zaczną wysyłać broń fiutinowi
formoza58 Napisano 28 Luty 2025 Napisano 28 Luty 2025 14 minut temu, Czlowieksniegu napisał: Spektakl medialny, jak wspomniał " dzban", to zrobili Trump i Vance. I bynajmniej , nie zachowali się jak godni gospodarze.
bjar_1 Napisano 28 Luty 2025 Napisano 28 Luty 2025 4 minuty temu, Cypis napisał: Szef Pentagonu nakazał amerykańskiemu Cyber Command wstrzymanie wszelkich działań przeciwko Rosji, w tym ofensywnych operacji cybernetycznych Źródło?
M81 Napisano 28 Luty 2025 Napisano 28 Luty 2025 Jeleniogórskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych, co za histeria. Co się będzie działo na froncie w 2025 roku. Ukraina jest słabsza, Polska sama się oszukuje | Wiadomości ze świata - Gazeta.pl
bjar_1 Napisano 28 Luty 2025 Napisano 28 Luty 2025 Po klaunie Berkowiczu czegoś innego się spodziewałeś? ;) 1 1
Cypis Napisano 28 Luty 2025 Napisano 28 Luty 2025 (edytowane) 12 minut temu, bjar_1 napisał: Źródło? Инсайдер UA za Record. Edytowane 28 Luty 2025 przez Cypis
Czlowieksniegu Napisano 28 Luty 2025 Napisano 28 Luty 2025 1 minutę temu, bjar_1 napisał: Po klaunie Berkowiczu EM dziś mocno miesza na X i nie wychodzą aktywne śnurki- zaufaj mi, to co B. napisał, jest w porównaniu do innych wpisów wyborców PiS/K. ... delikatne. I są takich wpisów dziesiątki- w uznaniu do geniuszu Trumpa, czy odwrotnie- za wszystko obwiniających Zelenskiego.
Cypis Napisano 28 Luty 2025 Napisano 28 Luty 2025 Po tym dzisiejszym spotkaniu widać , że generalnie chodzi o wyeliminowanie Zeleńskiego ze stanowiska prezydenta Ukrainy
Rekomendowane odpowiedzi