lowiec Napisano 28 Luty 2025 Napisano 28 Luty 2025 (edytowane) Pokłócili się na wizji Ukraińska krew i charakter i amerykańska wszechpewność i wysokie mniemanie się starły. Ale wg słów Wałkuskiego Trampowi się podobało "medialnie" Sam Wałkuski chyba lekko przestraszony a na pewno skonsternowany Ech ci szaleni Polacy ... Edytowane 28 Luty 2025 przez lowiec
Cronos Napisano 28 Luty 2025 Napisano 28 Luty 2025 10 minut temu, lowiec napisał: Pokłócili się na wizji Ukraińska krew i charakter i amerykańska wszechpewność i wysokie mniemanie się starły. Ale wg słów Wałkuskiego Trampowi się podobało "medialnie" Sam Wałkuski chyba lekko przestraszony a na pewno skonsternowany Ech ci szaleni Polacy ... Zełenski ma jaja z tytanu. Brakuje tam jeszcze Muska i przerwy na reklamę jak podczas super bowl.
lowiec Napisano 28 Luty 2025 Napisano 28 Luty 2025 Rozmowa dwóch przywódców. Pytanie czy na pokaz... Raczej nie. A jeśli nie to nie ustawka to w zaciszu pewnie teraz jest mocno.
lowiec Napisano 28 Luty 2025 Napisano 28 Luty 2025 A trochę więcej "światła": Oświadczenie prezydenta Donalda J. Trumpa "Dzisiaj mieliśmy bardzo znaczące spotkanie w Białym Domu. Wiele zostało wyjaśnione, rzeczy, których nie dałoby się zrozumieć bez rozmowy w tak intensywnych i napiętych warunkach. Niesamowite, jak wiele ujawniają emocje. Doszedłem do wniosku, że prezydent Zełenski nie jest gotowy na pokój, jeśli zaangażowana jest w to Ameryka, ponieważ uważa, że nasze wsparcie daje mu dużą przewagę w negocjacjach. Ja nie chcę przewagi – chcę POKOJU. W Gabinecie Owalnym, tak cennym dla naszego kraju, okazał brak szacunku dla Stanów Zjednoczonych Ameryki. Może wrócić, gdy będzie gotowy na pokój."
Cypis Napisano 28 Luty 2025 Napisano 28 Luty 2025 (edytowane) Зеленский проявил неуважение к США в Белом доме — Трамп Zelensky zlekceważył USA w Białym Domu - Trump bo go punktował i nie chciał wejść w dupę . Edytowane 28 Luty 2025 przez Cypis 1
Czlowieksniegu Napisano 28 Luty 2025 Napisano 28 Luty 2025 2 minuty temu, lowiec napisał: A trochę więcej "światła": Zważywszy, że spotkanie jeszcze trwa, to... możesz źródło tego "coś"?
lowiec Napisano 28 Luty 2025 Napisano 28 Luty 2025 1 minutę temu, Czlowieksniegu napisał: Zważywszy, że spotkanie jeszcze trwa, to... możesz źródło tego "coś"? Wuala Wodzu https://wiadomosci.wp.pl/spotkanie-zelenski-trump-kluczowa-umowa-czeka-na-podpisy-relacja-na-zywo-7130122821966336l
Czlowieksniegu Napisano 28 Luty 2025 Napisano 28 Luty 2025 Jeśli jest to faktyczne oficjalne oświadczenie DT, to nie ma innego wytłumaczenia "rozmowy " Z / DT-V, jak podwójnie świadome pastwienie się nad Nim... Pełen PR wściekłego i rozczarowanego psychopaty, któremu ktoś pierwszy raz powiedział NIE.
lowiec Napisano 28 Luty 2025 Napisano 28 Luty 2025 Dla tych co nie czytają... Się je...ło! Trochę niebywałe, że niedograne tak bardzo to było. Wieczór emocji.
lowiec Napisano 28 Luty 2025 Napisano 28 Luty 2025 "jak podwójnie świadome pastwienie się nad Nim..." Raczej frustracja. Nie spodziewali się czegoś takiego raczej. A z polskiego garnka: Mówię wam ... Zabiorą Wałkuskiemu akredytację a nam w kraju F35 Na bank. W życiu bym nie pomyślał, że coś takiego obejrzę.
karpik Napisano 28 Luty 2025 Napisano 28 Luty 2025 Trump zdecydował, że to putin będzie jego sojusznikiem po wygraniu wyborów dawno przed wyborem. To co widzimy to tylko teatrzyk dla Amerykanów, który ma go tłumaczyć ze zdrady. Zapraszamy pissowskich szpagacistów. Mistrzostwo w akrobatyce już jest a forma rośnie. 1
bjar_1 Napisano 28 Luty 2025 Napisano 28 Luty 2025 4 minuty temu, karpik napisał: Trump zdecydował, że to putin Mozliwe, że fiutin zdecydował, a trampek jest tylko posłusznym wykonawcą. 1 1
MarekA Napisano 28 Luty 2025 Napisano 28 Luty 2025 2 godziny temu, Erih napisał: Ciekawe szable mają żołnierze w poczcie sztandarowym. Wszystko w duchu RON
karpik Napisano 28 Luty 2025 Napisano 28 Luty 2025 (edytowane) 12 minut temu, bjar_1 napisał: Mozliwe, że fiutin zdecydował, a trampek jest tylko posłusznym wykonawcą. Widać, że morderca- ludobójca zaproponował dużo lepsze pieniądze, bo zlecenie wykonuje rzetelnie, z zaangażowaniem i inwencją własną. Zdrajca. Sprzedawczyk. Edytowane 28 Luty 2025 przez karpik 1
karpik Napisano 28 Luty 2025 Napisano 28 Luty 2025 20 minut temu, karpik napisał: To co widzimy to tylko teatrzyk dla Amerykanów,
MarekA Napisano 28 Luty 2025 Napisano 28 Luty 2025 19 minut temu, karpik napisał: Trump zdecydował, że to putin będzie jego sojusznikiem po wygraniu wyborów dawno przed wyborem. To co widzimy to tylko teatrzyk dla Amerykanów, który ma go tłumaczyć ze zdrady. Zapraszamy pissowskich szpagacistów. Mistrzostwo w akrobatyce już jest a forma rośnie. Ukraina nie ma żadnych kart w ręku. Dla D.T. nie stanowi żadnej wartości. D.T. chce zerwać sojusz rosyjsko - chiński. Ukraina jest jego kartą: sprzeda ją za zerwanie sojuszu R-Ch.
szutnik Napisano 28 Luty 2025 Napisano 28 Luty 2025 Zobaczycie ,że już niedługo Biały Mobutu zniesie sankcje na Rosje i zacznie z nimi handlować ze zdolnością Janusza z komisu samochodowego . I dowali całej Europie...
karpik Napisano 28 Luty 2025 Napisano 28 Luty 2025 2 minuty temu, MarekA napisał: . chce zerwać sojusz rosyjsko - chiński. Kolejna bajeczka ( intensywnie kolportowana propaganda) tłumacząca zwykłą zdradę trumpa.
MarekA Napisano 28 Luty 2025 Napisano 28 Luty 2025 Wyobraźcie sobie że rozmawia z D.T. obecny prezydent Polski toczącej wojnę z Rosją...
Czlowieksniegu Napisano 28 Luty 2025 Napisano 28 Luty 2025 6 minut temu, szutnik napisał: Zobaczycie ,że już niedługo Biały Mobutu A jak myślisz, dlaczego w ostatnich tygodniach Moskwa dość często twierdziła, że amerykańskie firmy, na początku drugiego półrocza 2025, wrócą do Rosji i będą prowadziły normalną działalność? To chyba, wyjątkowo, nie były buńczuczne kłamliwe zapowiedzi...
MarekA Napisano 28 Luty 2025 Napisano 28 Luty 2025 2 minuty temu, karpik napisał: Kolejna bajeczka ( intensywnie kolportowana propaganda) tłumacząca zwykłą zdradę trumpa. Może się mylę ale dla mnie D.T. to zwykły buc który zawsze i we wszystkim musi mieć racje i ostatnie słowo. Fakty nie mają żadnego znaczenia, liczy się wyłącznie to że to on ma ostatnie słowo. To cały wyrafinowany program polityczny i bardzo skomplikowana strategia negocjacyjna obecnego prezydenta USA.
szutnik Napisano 28 Luty 2025 Napisano 28 Luty 2025 Teraz, Czlowieksniegu napisał: A jak myślisz, dlaczego w ostatnich tygodniach Moskwa dość często twierdziła, że amerykańskie firmy, na początku drugiego półrocza 2025, wrócą do Rosji i będą prowadziły normalną działalność? To chyba, wyjątkowo, nie były buńczuczne kłamliwe zapowiedzi... Moskwa nie takie cuda opowiadała ale kto mógł przewidzieć ,że B. Mobutu okaże się takim popychlem Putina . Nawet na Nowogrodzkiej tego nie przewidzieli i teraz mają zonk.
Rekomendowane odpowiedzi