Cypis Napisano 27 Luty 2025 Napisano 27 Luty 2025 7 minut temu, Tyr napisał: Słuchaj no czopku putinowski... Ty w Polsce pomieszkujesz? To hamuj ryło... ryło i to ruskie to ty masz szmato putinowska
formoza58 Napisano 27 Luty 2025 Napisano 27 Luty 2025 A może byście w przerwie " komplementow" , po pączku i buzi? :-) :-)
Cypis Napisano 27 Luty 2025 Napisano 27 Luty 2025 10 minut temu, Tyr napisał: Słuchaj no czopku putinowski... Ty w Polsce pomieszkujesz? To hamuj ryło... nie strasz , nie strasz bo się zesrasz
Cypis Napisano 27 Luty 2025 Napisano 27 Luty 2025 2 minuty temu, formoza58 napisał: A może byście w przerwie " komplementow" , po pączku i buzi? :-) :-) a ty co , jak pomarańczowy , chcesz żebyśmy zaczęli kochać ruskich trolii
M81 Napisano 27 Luty 2025 Napisano 27 Luty 2025 Wojna na Ukranie. Polska miała okazję, której nie wykorzystała - Wydarzenia w INTERIA.PL
formoza58 Napisano 27 Luty 2025 Napisano 27 Luty 2025 1 minutę temu, Cypis napisał: a ty co , jak pomarańczowy , chcesz żebyśmy zaczęli kochać ruskich trolii " a ty co" ? Ja to się z Wami pogubiłem, jeden drugiego mianuje ruską onucą, a tymczasem konkretny wątek Bodzia, faktów związanych z wydarzeniami wojennymi, zamienił się w Wasz zbiór ubliżań i wzajemnych połajanek. Już sam nie wiem, którego kochać . " A ty taki, a ty taki, a właśnie, ze nie, bo ty taki....". Kuźwa, ile Wy macie lat? Dzidzi adzi, adzi dzidzi i tak w kółko. Basta.
karpik Napisano 27 Luty 2025 Napisano 27 Luty 2025 https://tech.wp.pl/cudowna-bron-rosji-nie-dziala-potwierdzaja-sami-rosjanie,7129700539599360a
karpik Napisano 27 Luty 2025 Napisano 27 Luty 2025 https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/turcja-erdogan-gotowy-wyslac-sily-pokojowe-na-ukraine/q4wbdb9
Cypis Napisano 27 Luty 2025 Napisano 27 Luty 2025 Rozminowywanie terenu przez ruskich idzie do przodu video_2025-02-27_22-45-20.mp4
Cronos Napisano 28 Luty 2025 Napisano 28 Luty 2025 6 godzin temu, Cypis napisał: Tatarstan 0227(7).mp4 Wspoółczuję grabażowi:/ kopać w takiej zmarzlinie
karpik Napisano 28 Luty 2025 Napisano 28 Luty 2025 "W nocy 28 lutego Siły Obronne Ukrainy zniszczyły magazyn amunicji termobarycznej rosyjskich okupantów na tymczasowo okupowanym terytorium obwodu donieckiego, w rejonie Sełydowa." VID_20250228_123749_504.mp4 1
Erih Napisano 28 Luty 2025 Napisano 28 Luty 2025 17 minut temu, bodziu000000 napisał: Ciekawe szable mają żołnierze w poczcie sztandarowym.
karpik Napisano 28 Luty 2025 Napisano 28 Luty 2025 Rozmowa z "sojusznikiem". Szkoda przytaczać co pomarańczowy pieprzy. Wystarczą gesty i ton. VID_20250228_183550_857.mp4
Czlowieksniegu Napisano 28 Luty 2025 Napisano 28 Luty 2025 A jeszcze bardziej serio- właśni DT z Vancem wydali wyrok na Ukrainę... Tubylczy zwolennicy Trumpa zadowoleni i szczęśliwi?
bjar_1 Napisano 28 Luty 2025 Napisano 28 Luty 2025 4 minuty temu, Czlowieksniegu napisał: A jeszcze bardziej serio- właśni DT z Vancem wydali wyrok na Ukrainę... A co się tam stanęło?
Rekomendowane odpowiedzi