Skocz do zawartości

Sprzątanie 😉


bodziu000000

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Czlowieksniegu napisał:

Chłopy, ale ja serio pytam....
Pomysł, aby LK powiesić miast Orła, to, pomijając wazelinę, słabe mocno dla mnie...

To chyba forma buntu przeciw opresyjnemu rządowi.

Piraci mieli papugi na ramieniu, a on zdecydował się na kaczkę.

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, szutnik napisał:

Z twarzy podobny zupełnie do nikogo. 

ps, a poważnie , to mi bardziej przypomina Nicu Ceausescu niż Nielota.

Czytając wasze prymitywne komentarze, na tym ścieku zwanym forum odkrywcy mogę z pełną odpowiedzialnością przepisać wam poniższe lekarstwo. Na leczenie głowy jest już za późno. 

image.thumb.png.ab41a4c074c1a58a29f807c5369f56d8.png

Edytowane przez Kazik.S
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Kazik.S napisał:

Czytając wasze prymitywne komentarze, na tym ścieku zwanym forum odkrywcy mogę z pełną odpowiedzialnością przepisać wam poniższe lekarstwo. Na leczenie głowy jest już za późno. 

image.thumb.png.ab41a4c074c1a58a29f807c5369f56d8.png

Jest wielu wielkich Polaków, których mógłby umieścić w tle przemówienia noworocznego prezydent RP. Umieścił tam kolegę z partii.

LK tam umieszczony obraża tych, którzy wnieśli cokolwiek w rozwój Polski i wielu szarych Polaków takich jak ja, którzy nie mogą znaleźć choćby jednej jego zasługi.

Może ty je znasz?

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, karpik napisał:

Może ty je znasz?

Poszukaj Karpik Jego życzeń noworocznych na X ... To lepsze niż "ostry cień szarej mgły" :D

A Kaziem nie ma co się przejmować . Widocznie ma takie ilości w/w maści ,że już nabawił się na nią uczulenia i dlatego rozdaje.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Czlowieksniegu napisał:

Chłopy, ale ja serio pytam....
Pomysł, aby LK powiesić miast Orła, to, pomijając wazelinę, słabe mocno dla mnie...

Jak wam się udaje poznać, że to Lech- mi np. bardziej w tej sytuacji pasowałby Jarosław na portrecie! Tyle, ze autor-artysta się nie popisał

Btw. to nie ten sam co w TVP wisiał? :D

Edytowane przez canabis.dw
Odnośnik do komentarza

Orwell się kłania:

Jesteśmy w trakcie walki. Nie jest to moment szczególnie łatwy, ale ta walka w ogóle z natury trudna, bo działamy w konfrontacji z przeciwnikiem, który po prostu nie przestrzega żadnych reguł. Który odrzucił prawo. Który odrzucił konstytucję — ocenił Kaczyński.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, bjar_1 napisał:

412725912_738124474561882_5265482473822147724_n.jpg

Uhonorowanie którejkolwiek z religii w dniu dla niej ważnym, nie jest czymś złym.

Poszanowanie i tolerancja dla mniejszości to obowiązek państwa.

Czym innym jest systemowe pompowanie pieniędzy wszystkich podatników w te instytucje. W szczególności w takie, przejawiające oznaki systemu mafijnego(definicja do sprawdzenia w Wiki), bez przejrzystości finansowej i prawnej.

Podatek kościelny jest dobrym rozwiązaniem. Kto chce będzie płacił, na którą religię sobie życzy.

Niech się tylko czarni nie rozpędzają z pazernością, bo z deklarowanych 90% zostanie im 34,1.

  • Tak trzymać 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Czlowieksniegu napisał:

 

Widzę, że następny, żeby być  "więźniem politycznym".

Za to ten pan będzie miał problemy prawne, a sama telewizja, jeżeli nie wyhamuje z kłamstwem,  pomówieniami i przestępstwami na wizji, zamknie się naturalnie.

Oni myślą, że nie ma ludzi, którzy już mają  xx nagrań dla prokuratury?

  • Tak trzymać 1
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, bjar_1 napisał:

Zgadzam się, ale są od tego odpowiedniejsze miejsca, niekoniecznie budynek Sejmu ;)

Opcjonalnie.

1. Symbolicznie, niech stoi od święta i choinka, menora, budda i niech sobie raz w roku ktoś dywanik rozwinie

2. Nic z tych rzeczy.

Obydwie opcje nikogo nie obrażają.

Edytowane przez karpik
  • Tak trzymać 2
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Kazik.S napisał:

Czytając wasze prymitywne komentarze, na tym ścieku zwanym forum odkrywcy mogę z pełną odpowiedzialnością przepisać wam poniższe lekarstwo

Czytając Twoje częste  posty w tym jak nazywasz " ścieku" widać ,że nieszczerze  oferujesz nieskuteczne " lekarstwo".

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie