Skocz do zawartości

Figury rozdział VIII


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

 ma wpływ na pogodę...

No, w sumie to taki mamy klimat.

A zarzut nie dotyczył pogody, a oblodzonych chodników. Może to być dla Warszawiaków zaskoczeniem, ale są wioski ( rządzi akurat PSL/SLD) gdzie sypano piach z solą profilaktycznie jeszcze przed gołoledzią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takafura

Ja wiem, że taniec na trumnach modny i wykorzystywany przez przewodnią partię narodu i przydawki, ale miejmy umiar i nie róbmy sobie żartów z tragedii...

Dwa- ciekawe, czy drogi w tych wioskach są sumarycznie dłuższe niż np taka Puławska, która ma c.a. 12 km. Choć chwalić należy zdolność przewidywania...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

takafura

Ja wiem, że taniec na trumnach modny i wykorzystywany przez przewodnią partię narodu i przydawki, ale miejmy umiar i nie róbmy sobie żartów z tragedii...

Dwa- ciekawe, czy drogi w tych wioskach są sumarycznie dłuższe niż np taka Puławska, która ma c.a. 12 km. Choć chwalić należy zdolność przewidywania...

 

Sugerujesz, że Warszawa ma takiej samej wielkości służby jak ta wioska a dłuższe ulice i chodniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyr

"Sugerujesz, że Warszawa ma takiej samej wielkości służby jak ta wioska a dłuższe ulice i chodniki? "

Sugeruję, że znów, jak zwykle, bijecie pianę...  Tym bardziej, im bardziej masz świadomość, że przygotowanie na np gołoledź 2 856 km dróg i chodników, bez patrzenia do kogo należą, jest fizycznie niemożliwe...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

takafura

Ja wiem, że taniec na trumnach modny i wykorzystywany przez przewodnią partię narodu i przydawki, ale miejmy umiar i nie róbmy sobie żartów z tragedii...

Dwa- ciekawe, czy drogi w tych wioskach są sumarycznie dłuższe niż np taka Puławska, która ma c.a. 12 km. Choć chwalić należy zdolność przewidywania...

 

Oceniamy gospodarza stolycy a Ty od razu z trumnami w wjeżdżasz...

Dwa - ta wioska ma budżet jak proporcjonalnie wypada dla ulicy Puławskiej tylko dla jednego bloku albo i mniej. Kluczowe są chęci, organizacja, kompetencje a nie lansowanie sie w tv i na marszach LGBT;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

 przygotowanie na np gołoledź 2 856 km dróg i chodników, bez patrzenia do kogo należą, jest fizycznie niemożliwe...

Po co się męczyć - nie da się, a przecież to tylko woda o stałym stanie skupienia która i tak za chwilę zniknie :)

Ps. My faktycznie bijemy piane bo mamy bekę z spiny i poważnych "argumentów" o klimacie, tysiącach km dróg i tańcu na trumnach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takafura

"Oceniamy gospodarza stolycy a Ty od razu z trumnami w wjeżdżasz... "

Ależ oczywiście, że przerabiane memy, które wkleja srbm są obiektywne, itp, itd...

 

"Dwa - ta wioska ma budżet jak proporcjonalnie wypada dla ulicy Puławskiej tylko dla jednego bloku albo i mniej. "

Z ciekawości- co z powyższego dla fizycznych możliwości służb wynika? Zapytałem tyr'a, zapytam ciebie- czy i jak 2 856 km dróg i chodników przygotować? Masz plan?

 

 

PS

"Ps. My faktycznie bijemy piane bo mamy bekę z spiny i poważnych "argumentów" o klimacie, tysiącach km dróg i tańcu na trumnach"
 

Wiem- po pytaniu o Obajtka czy Szymczyka nagle zapada ciszaaaa... aż w uszach dzwoni...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burmistrzem Pragi-Północ jest Jacek Jeżewski z PiS ; to na wypadek poszukiwań gospodarza.

a przepisy 

Chodnik to wydzielona część drogi publicznej służąca dla ruchu pieszego, przylegająca bezpośrednio do granicy nieruchomości. Zgodnie z Prawem budowlanym za bezpieczny dla użytkowników stan chodników odpowiada właściciel lub zarządca nieruchomości. Trzeba o tym pamiętać szczególnie zimą, gdy nie tylko stan techniczny chodników ma znaczenie, ale również ich zaśnieżenie i oblodzenie. Tak więc odśnieżanie i oblodzenie nawierzchni chodników jest również obowiązkiem zarządcy lub właściciela nieruchomości. Oblodzone chodniki powinno się posypać solą i piaskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

(...) zapytam ciebie- czy i jak 2 856 km dróg i chodników przygotować? Masz plan?

Nie mam najmniejszego pojęcia i dlatego nie startowałem na wójta :)

Ale wiem np. ile potrzeba hektarów, roboczogodzin sprzętu i ludzi aby w 1,5 miesiąca jak co roku posadzić 500 000 drzewek. I pewnie dlatego jestem leśnikiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie