Skocz do zawartości

Wojna w Ukrainie vol. 6


Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby dane podawane przez Ukraińców były prawdziwe lotnictwo rosyjskie utraciłoby zdolność funkcjonowania. Nie jest ono wcale wielkie a pod uwagę trzeba jeszcze brać samoloty nie tylko zestrzelone ale też uszkodzone.

  • Tak trzymać 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalna z zasady wszystkiemu się sprzeciwia co chce zrobić rząd. Tym razem Prezydent Trzaskowski wyraził swój sprzeciw, słuszny sprzeciw, tylko nie do ambasady FR a jako pretensje do MSZ. Tak jak by MZS już pomogło, zabezpieczyło i zorganizowało ruskie szoł na Żwirkach. Cała jego kadencja nie jednoczy a dzieli mieszkańców Warszawy.

P.S.

Co do organizacji miesiączek to nie mnie się pytaj. Ja podałem źródło moich informacji o prowokacyjnym zachowaniu ambasady FR i na nim opieram mój tekst.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, formoza58 napisał:

Czyli ministerstwo zadziałało,  orkowej fety w Warszawie definitywnie  nie będzie?

Ja w cytowanym tekście pokazałem przepychanki Prezydenta Trzaskowskiego z MSZ. Fajnie by było, jak by nie dopuścili do ruskiej chucpy. Poczekamy, zobaczymy jak to rozegrają. Ja na pewno będę tam z protestem, jak coś się będzie ruskiego odbywało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RDW60

"Totalna z zasady wszystkiemu się sprzeciwia co chce zrobić rząd. ..."

Podałem wszystkie (?) możliwe rozwiązania- którego nie rozumiesz?
No, prawie wszystkie- pominąłem, że ambasada sama da sobie z prowokacją spokój...

 

"Tak jak by MZS już pomogło, zabezpieczyło i zorganizowało ruskie szoł na Żwirkach."

W którym miejscu tak stoi napisane?
Niestety (?) nie wiemy i chyba się nie dowiemy, jakiej treści pismo do polskiego MSZ'tu wysłała ambasada- z cytaty Trzaskowskiego można się domyśleć, że Rosjanie musieli "coś" o pomocy czy wspólnej organizacji napisać, skoro przywołane jest, kłamliwe jak widać powołanie się Rosjan na "rozważanie jakiejkolwiek pomocy"...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

 

"Nie zareagował jak prezydent miasta tylko jak totalna...."

Z ciekawości- a skąd to wiesz?

Zapytałeś skąd wiem, że zareagował jak totalna to odpowiedziałem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tyr napisał:

Czyli taki erotoman gawędziarz tylko w sensie lotniczym?

Gorzej, bo chce uchodzić za wybitnego specjalistę od lotnictwa. Ile to razy pisał tu na forum, że jeszcze w czasach PRL'u obwożono go po półkach lotniczych i zawożono na DOL'e gdy odbywały się tam ćwiczenia. A po 89 roku zachodnie koncerny przyjmowały go z otwartymi ramionami. A całkiem niedawno napisał, że robił w "plastikach"... Resztę przemilczę.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RDW60 napisał:

Ja w cytowanym tekście pokazałem przepychanki Prezydenta Trzaskowskiego z MSZ. Fajnie by było, jak by nie dopuścili do ruskiej chucpy. Poczekamy, zobaczymy jak to rozegrają. Ja na pewno będę tam z protestem, jak coś się będzie ruskiego odbywało.

I musisz zmienić plany na 9 maja, bo już " po ptakach" ;-)...

https://www.o2.pl/informacje/msz-nie-zgodzilo-sie-obchody-w-warszawie-kuriozalna-odpowiedz-rosyjskiej-ambasady-6766378611338016a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, balans napisał:

bo chce uchodzić za wybitnego specjalistę od lotnictwa. Ile to razy pisał tu na forum, że jeszcze w czasach PRL'u obwożono go po półkach lotniczych i zawożono na DOL'e gdy odbywały się tam ćwiczenia. A po 89 roku zachodnie koncerny przyjmowały go z otwartymi ramionami. A całkiem niedawno napisał, że robił w "plastikach"... Resztę przemilczę.

Zadałem pytanie...Podobno, czy plota? Czy kolejne " odbijanie piłeczki" między szanownymi forumowiczami? ...

Jesli to ma być  ' walka o terytorium", to bardziej przypomina  scenkę z piaskownicy, kiedy Dyzio zabrał łopatkę Gieniowi...

jeden z lwow z cmrntarza.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, balans napisał:

w czasach PRL'u obwożono go po półkach lotniczych i zawożono na DOL'e gdy odbywały się tam ćwiczenia.

Wiesz co to był półkownik?

Nie oficer dowodzący pułkiem. Film, który cenzura skierowała na półkę.

M.

 

 

Edytowane przez beaviso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, beaviso napisał:

Wiesz co to był półkownik?

Nie oficer dowodzący pułkiem. Film, który cenzura skierowała na półkę.

M.

 

 

W ciągu dość długiego bytu tu na forum, drugi raz popełniłem ten błąd. Było już późno i nie sprawdziłem przed kliknięciem. Przepraszam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 W drugiej zapowiedziała pokój na ziemi, gdy ludzie oddadzą się jej Niepokalanemu Sercu – podkreśliła, że konieczne jest nawrócenie Rosji.

To co namawiasz do krucjaty .....

Pewnie chętni się znajdą 

Ogniem i toporem o widłach nie wspomnę bo to oczywista oczywistość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trzeciej tajemnicy była mowa o kapłanie w bieli, który zginął od kul. Ta wizja wielu osobom przypomina zamach na Jana Pawła II w 1981 r.      Jeśli powyższe nie dotyczyło to....

Franek się boi że to teraz ...?

A może maga z Torunia na biało i myk myk dwie pieczenia na jednym strzale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie