Skocz do zawartości

Sd.Kfz.7 z Pilicy


vogd

Rekomendowane odpowiedzi

Tyr coś ty się tak zacietrzewił ??. Nie muszę znać ludzi , mnie interesuje klu programu , czy jest rzetelnie prowadzony czy tak po łebkach . Nawet jak w programie by występował noblista a bredził jak potrzaskany to nie znaczy że uratuje program . Oceniam nie po jednym programie a po wielu już nagranych odcinkach , oczywiście nie wszystkie były słabe ale większość z nich była niestety mierna . Na pewno zobaczę jak będzie emisja i wypunktuję Ci słabości wtedy tego odcinka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w końcu o co kaman o odcinek czy znalezienie i wydobycie. Że: "było nie wydobywać", bo ktoś nie lubi ich odcinków? Że, źle wydobyty? Pytałem czy wiesz ilu ludzi było w to zaangażowanych?

Edytowane przez Tyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sdkfz 7 z Pilicy po wieloletnim leżakowaniu na forcie  został rozebrany w MWP i prostowano ramę kilka lat temu ,ale widać temat przysechł , Warszawa nie ma takich fascynatów jak Poznań ale z uwagi że jest to jedno i to samo muzeum powinni przekazać tego Sdkfz-ta Poznaniowi może wtedy coś szybciej ruszy w jego renowacji. Sdkfz 7 z Dziwnówka niestety to praktycznie "calak" tego co wydobyto , Można zobaczyć pod wiatą na forcie Gerharda . Niestety jego jak ktoś próbował by rozebrać to praktycznie się to rozsypie na części a po weryfikacji co się by nadawało do odbudowy to praktycznie nic by się nie nadawało tak jest to zżarte i zapieczone korozja morską. A ten jak wylądował tam gdzie wylądował to mu nie wróżę w tej dekadzie ani w przyszłej odbudowy, wystarczy obserwować tempo prac przy walentynie - mija 9 rok prac przy tym pojeździe i...?? , a jest to pojazd kompletny !! to co będzie przy ramie z tego Sdkfz-ta . 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, takich darów od losu, jak Rosi - prawie nówka sztuka mało śmigana i mało bita - nieomal w jednym całym kawałku to już w PL nie będzie. Ja przynajmniej nie wierzę w takie cuda. Taki cud mógł się wydarzyć tylko raz i się wydarzył. Do pewnego stopnia wydarzył się z Panterą, ale... wiadomo...

W podziękowaniu za współorganizowanie wystawy o Market-Garden muzeum w Tomaszowie ładnie mnie kiedyś przewiozło tą Rosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie