Skocz do zawartości

Figury Level V


fala

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, fala napisał:

„Próżnoś repliki się spodziewał
Nie dam ci prztyczka ani klapsa.
Nie powiem nawet "Pies cię ***ał",
bo to mezalians byłby dla psa.”

Cóż... Można było się tego spodziewać, że sam niczego nie wymyślisz jedyne do czego jesteś zdolny intelektualnie to, sklecenie jednego koślawego zdania i kopiuj - wklej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Erih napisał:

A konkretnie brak aminokwasów egzogennych, już nie pamiętam który jest prekursorem którego neurotransmitera.

Naukowo mogli by nadać tej chorobie jakąś zrozumiałą nazwę. Np "postępowy zespół napadowy lewactwa";)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tyr napisał:

Naukowo mogli by nadać tej chorobie jakąś zrozumiałą nazwę. Np "postępowy zespół napadowy lewactwa";)

Na twoją przypadłość jest diagnoza wstępna, "osobowość nieprawidłowa" to termin używany przez lekarzy na skierowaniu pacjenta na konsultację w poradni zdrowia psychicznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tyr napisał:

Cóż... Można było się tego spodziewać, że sam niczego nie wymyślisz jedyne do czego jesteś zdolny intelektualnie to, sklecenie jednego koślawego zdania i kopiuj - wklej...

Zasługujesz na coś lepszego krzewicielu nienawiści i ciemnoty?

Co do kultur to jedyna  którą reprezentujesz i propagujesz, to ta na wschód od Uralu, niewiem czemu próbujesz się podszywać pod coś europejskiego, daleko ci do tego. 

To jest ta twoja kultura ? czym się różnicie od barbarzyńców i ludożerców ? , tym że żyjecie w XXI wieku ale mentalność z wieku XV ?:  Proboszcz chciał uprzątnąć cmentarz, zlecił wycinkę drzew. Parafia z gigantyczną karą - Money.pl . 

To twoja kultura chce ogłupiania i trzymania młodych ludzi w zabobonie i ciemnocie aby wyrosły na głupków sterowanych przez Czarnków , prezesów, Suskich i całej tej pisowskiej bandzie hipokrytów , przestępców i złodziei : Czarnek zdecydował. Telefon zaufania dla dzieci poprowadzi egzorcysta. Drugi konkurs unieważniono (gazeta.pl)

A to jest twój autorytet i jego wartości, no i forma przekazu aby  lud ciemny zaskoczył:

krowa.jpg

Edytowane przez fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Tyr napisał:

Dla przykładu w historii były już podobne przypadki. Upadek cywilizacji rzymskiej i nastanie wieków ciemnych, rewolucja francuska i bezprzykładne okrucieństwa i wreszcie rewolucja październikowa, która też walczyła z religią, tradycją i porządkiem społecznym a w efekcie przyniosła śmierć i cierpienia setkom milionów ludzi.  Do tego jeszcze Chiny, Kambodża i parę innych…

Normalnie ŻĄDZISZ.... Historia widziana oczami prawaka :) Zabrakło Ci tylko św. Franciszka ( Franco), św. Inkwizycji i "Malleus Maleficarum" w kieszonkowym wydaniu dla każdego :) Ale czego można się spodziewać po piewcy " prawicowości " Orwella ?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, fala napisał:

Zasługujesz na coś lepszego krzewicielu nienawiści i ciemnoty?

Co do kultur to jedyna  którą reprezentujesz i propagujesz, to ta na wschód od Uralu, niewiem czemu próbujesz się podszywać pod coś europejskiego, daleko ci do tego. 

To jest ta twoja kultura ? czym się różnicie od barbarzyńców i ludożerców ? , tym że żyjecie w XXI wieku ale mentalność z wieku XV ?:  Proboszcz chciał uprzątnąć cmentarz, zlecił wycinkę drzew. Parafia z gigantyczną karą - Money.pl . 

To twoja kultura chce ogłupiania i trzymania młodych ludzi w zabobonie i ciemnocie aby wyrosły na głupków sterowanych przez Czarnków , prezesów, Suskich i całej tej pisowskiej bandzie hipokrytów , przestępców i złodziei : Czarnek zdecydował. Telefon zaufania dla dzieci poprowadzi egzorcysta. Drugi konkurs unieważniono (gazeta.pl)

A to jest twój autorytet i jego wartości, no i forma przekazu aby  lud ciemny zaskoczył:

krowa.jpg

Rozumiem, że wierszyk Tuwima wrył ci się w pamięć od częstego kierowania go pod twoim adresem ale jestem pod wrażeniem, chyba najdłuższej wypowiedzi w historii, twojej bytności na forum.  Pewnie ci ktoś pomagał.

Ale, ale: ;)))

Ani nie jestem krzewicielem nienawiści i ciemnoty a tym bardziej zza Uralu

Różnimy się od barbarzyńców tym, że nie jesteśmy cudzoziemcami...

Różnimy się od ludożerców tym , że nie spożywamy ludzi...

Osobiście nie jestem wierzący a twoje typowanie moich autorytetów jest wręcz komiczne:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyr- tak, tak... wszystkiemu winni lewacy, cykliści, Żydzi, masoni, wegetarianie...

Przecież to one:


2021-09-16 18:11

Grupa Enea miała w drugim kwartale 2021 roku 729,6 mln zł zysku EBITDA i 313,8 mln zł zysku netto jednostki dominującej - podała spółka w raporcie półrocznym. Wyniki są zgodne z wcześniejszymi szacunkami.

vs

"Dlatego gdyby taryfa wzrosła o 40 proc., to wzrost całego rachunku za prąd sięgnąłby 20 proc. Chyba trudno będzie uzyskać właśnie taki wzrost taryf, na poziomie 40 proc. Ale nie ukrywam, że właśnie takim wzrostem cen bylibyśmy zainteresowani, by przynajmniej wyjść na zero – powiedział Szczeszek na konferencji podsumowującej wyniki Enei za I półrocze. "

 

PS Przykład pierwszy z brzegu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie bym się przychylił do tej rezolucji [Parlamentu Europejskiego ws. małżeństw jednopłciowych – red.], gdyby istniało coś takiego w przyrodzie jak małżeństwa jednopłciowe. Małżeństwo to termin zastany jeszcze z prawa rzymskiego, stworzony przed wiekami, długo przed naszym przyjściem na ten świat i który oznacza związek kobiety i mężczyzny, więc coś takiego w przyrodzie jak małżeństwa jednopłciowe nie istnieje

– mówił Przemysław Czarnek.

Zna ktoś przykłady małżeństw, które w przyrodzie, pomijając Homo Sapiens, występują?
Bo "homoseksualizm" i związki nieformalne jak najbardziej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Czlowieksniegu napisał:

Zna ktoś przykłady małżeństw, które w przyrodzie, pomijając Homo Sapiens, występują?
Bo "homoseksualizm" i związki nieformalne jak najbardziej...

  Tak, wiele zwierząt łączy się w pary na całe życie. Nie wiem czy dotyczy to także par jednopłciowych ;)

Co do zjawisk przyrody, mamy masę punktów wspólnych ze zwierzętami ale jednak ludźmi czyni nas te kilka rzeczy które nas różnią.

Ps. Z homoseksualizmem w Polsce jest taki problem nie że go tępimy tylko nie chcemy promować. Warto pamiętać że w naszym prawie nigdy nie był penalizowany a w takich ostojach demokracji jak Niemcy Bundestag podjął decyzję o wykreśleniu z kodeksu karnego kary za homoseksualizm  11 czerwca 1994 r. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyr

"Homo Sovieticus?"

No cóż.. inteligencją i wiedzą jesteś na poziomie Czarnka..

 

takafura

Przeczytaj, jeszcze raz, co Czarnek bredził...

"Warto pamiętać że w naszym prawie nigdy nie był penalizowany..."

Fiu fiu... a teraz sprawdź...

 

"ostojach demokracji jak Niemcy Bundestag podjął decyzję..."

Czyli co? Że w Ameryce murzynów biją?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

"ostojach demokracji jak Niemcy Bundestag podjął decyzję..."

Czyli co? Że w Ameryce murzynów biją?

 

  Skoro Niemcy, USA tak nas pouczają to można drobne porównanie w temacie zrobić. I nie wypadamy tu najgorzej a nawet lepiej od "nauczycieli". Tym bardziej że nie chodzi o bandyterkę i dresów na ulicy ale o oficjalna politykę państw.

Dobrym przykładem prześladowań jawnego i aktywnego homoseksualisty jest Biedroń - radny miejski, kandydat na posła, prezydent miasta, kandydat na prezydenta RP, europoseł, przewodniczący partii i wiele innych jeszcze fuch... Ale jak go sie posłucha to w Polsce terror i szykany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takafura...

Ale ja cytowałem Czarnka a nie kogoś z USA, Niemiec, czy Rosji...
Równie dobrze możesz znaleźć kraje Afryki czy Azji, gdzie jest zdecydowanie gorzej.


Ale- jak tam z penalizacją w Polsce? Już się "czegoś" dowiedziałeś? Czy nadal jak pijane dziecko we mgle?

 

PS Z ciekawości- a dlaczego USA wymieniłeś, jako kraj, który nie powinien nas strofować i pouczać? Skoro zgadzamy się na wszystko pod ich dyktando, skoro stajemy na głowie, aby nas za sojuszników uznali, skoro ładujemy w ich przemysł grubą kasę, to słusznie (?) uznali, że na wszystko mogą sobie pozwoli, a "my" jeszcze podziękujemy i poprosimy o więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Czlowieksniegu napisał:

Ale- jak tam z penalizacją w Polsce? Już się "czegoś" dowiedziałeś? Czy nadal jak pijane dziecko we mgle?

Napisałem że w Polsce, Ty także pytasz o Polskę - tak, homoseksualizm nie był w Polsce penalizowany.

Choć w okresie zaborów na ziemiach polskich było inaczej. Ale wtedy nie było Polski.

Edytowane przez takafura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Czlowieksniegu napisał:

takafura...

Ale ja cytowałem Czarnka a nie kogoś z USA, Niemiec, czy Rosji...
Równie dobrze możesz znaleźć kraje Afryki czy Azji, gdzie jest zdecydowanie gorzej.

Głodujące dzieci w Afryce to argument-wytrych gdy już nie wiadomo co napisać.

Ja nawiązałem do sytuacji kraju z którym sąsiadujemy, bliskiego geograficznie, historycznie, kulturowo - nie musiałem szukać odniesień do Mongolii czy Peru.

Ps. Wyobraź sobie idealne społeczeństwo - zakaz związków heteroseksualnych, tylko homo relacje, podatek od bachorów ... Miodzio, prawda ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, takafura napisał:

s. Wyordatraź sobie idealne społeczeństwo - zakaz związków heteroseksualnych, tylko homo relacje, podatek od bachorów ... Miodzio, prawda ?

 

No i jeszcze brak konkordatu, raj po prostu, kilka miliardów PLN w kieszeni na  pińcet+, krowa+ ect.  Ja pier..lę jaki ty leśny jesteś.

 

Edytowane przez fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fala napisał:

Ja pier..lę jaki ty leśny jesteś.

Dopiero to zauważyłeś? :) Nawet swoje opinie podpiera twierdzeniami kierowców odbierających drewno z lasu ... Aż się kiedyś zastanawiałem czy w tym Jego lesie to klub "Gazety Polskiej" gdzieś się pod jakimś krzaczkiem nie ukrywa , bo to, że kręci ze Muchomorkiem , to już chyba wiedzą wszyscy ...

https://www.youtube.com/watch?v=pt3g8HPwDSc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, szutnik napisał:

Dopiero to zauważyłeś? :) Nawet swoje opinie podpiera twierdzeniami kierowców odbierających drewno z lasu ... Aż się kiedyś zastanawiałem czy w tym Jego lesie to klub "Gazety Polskiej" gdzieś się pod jakimś krzaczkiem nie ukrywa , bo to, że kręci ze Muchomorkiem , to już chyba wiedzą wszyscy ...

https://www.youtube.com/watch?v=pt3g8HPwDSc 

 

Od roku obserwuję ten dziwolong.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.09.2021 o 13:40, Czlowieksniegu napisał:

Tyr- tak, tak... wszystkiemu winni lewacy, cykliści, Żydzi, masoni, wegetarianie...

Przecież to one:


2021-09-16 18:11

Grupa Enea miała w drugim kwartale 2021 roku 729,6 mln zł zysku EBITDA i 313,8 mln zł zysku netto jednostki dominującej - podała spółka w raporcie półrocznym. Wyniki są zgodne z wcześniejszymi szacunkami.

vs

"Dlatego gdyby taryfa wzrosła o 40 proc., to wzrost całego rachunku za prąd sięgnąłby 20 proc. Chyba trudno będzie uzyskać właśnie taki wzrost taryf, na poziomie 40 proc. Ale nie ukrywam, że właśnie takim wzrostem cen bylibyśmy zainteresowani, by przynajmniej wyjść na zero – powiedział Szczeszek na konferencji podsumowującej wyniki Enei za I półrocze. "

 

PS Przykład pierwszy z brzegu...

Taki z Ciebie dociekliwy gość a trzymasz nas maluczkich  w niewiedzy.

Wzrost rachunków za prąd o 20 % aby Enea mogła wyjść na zero ?  Kto im zwiększył koszty - lewacy, cykliści, Żydzi, masoni, wegetarianie ?

Kaczyński ? PiS ? Bo w sumie chyba to insynuujesz.

Może napisz coś o cenach uprawnień do emisji CO2 z systemu ETS (handlu emisjami), kto je winduje i dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, takafura napisał:

Może napisz coś o cenach uprawnień do emisji CO2 z systemu ETS (handlu emisjami), kto je winduje i dlaczego.

zapytaj moteusza za ile sprzedał limity emisji, abyś ty teraz zapłacił karę. Wy w tym pismatolstwie się swoją głupotą udusicie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie